Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
11. aug 2008

endrixa staci ak bude zapisana v pase pri mojom starom...
ta ja zalezena v robote capri 😀 rano som bola vymetat max ale stihla som iba gate a zajtra pokracujem 😀

nitka
11. aug 2008

v gate maju super ceny a pekne veci kupila som 2 paradne trika z 300 na 98 Sk jak zuzla vravi ta nekup...zajtra idem este daco pokupit kym tam je co

danielkapo
11. aug 2008

cafte..no my sme mali perny vikend..mala nejaka nespokojna bola...a teraz na vymenu...simonka anjelik a ja netusim z coho som klraasne horucky dostala. No dufam, ze mala neochorie tiez....tak len na skok..pekny dnik

zuzla2
11. aug 2008

caute..
my sme si nakoniec urobili vylet na Spissky hrad 😎 este,ze pojdeme aj do KE,ale nakoniec sme sa rozhodli neist 😉 som total unavena,ale stalo to zato 🙂

mali sme ist aj do Maxu bo potrebujem dajake topanky..ale ta asi skocime zajtra..bo musim aj malej mlieko kupit...kedze ani v jednom DM nemaju Babylove 3,tak musim kupit sunar 😠

capricieux
autor
11. aug 2008

ta ja sa chystam do maxu v stredu tiez na mlieko pre maleho a este daco prikupim ked mi padne do ocka 😵
danielka tak skore uzdravenie
zuzi tak my sme uvazovali ze tento vikend dame spissky hrad 😉

nitka
11. aug 2008

tha ja isto pojdem na druhy tyzden poopalovat sa na delnu,do solarka mi treba chodit a do ZOO chcem ist alebo pochodit po meste v KE

danielkapo
11. aug 2008

capri dik...
joj ako citam az vam zavidim tie vyletiky s drobcami...uz sa tesim ked aj s malou sa bude dat ist...najskor o rok...ale vydrzime🙂

nitka
11. aug 2008

dani mozes uz aj ked bude mat pol roka ale vlastne ved to mozte ist az na dalsie leto kedze uz pomaly jesen

capricieux
autor
11. aug 2008

no ked bude tepla jesen tak mozno sa aj daco podari 😉 ale asi fakt az buduce leto
tak co kedy ideme spolu na kocikovacku 😀

danielkapo
11. aug 2008

hej tiez to vidim az na to leto..no ale ved to zbehne...sak len nedavno som s bruchom behala:D nemozem z tej malej..zaspala o piatej a mam pocit ze uz ma noc...a o tretej bude rano 😖 no huraaaaa

no ja kocikujem kazdy den..aj dvakrat...tak ja by som privitala nejaku do partie hm? 😎

capricieux
autor
11. aug 2008

jasne ja tiez v pohode, dnes sme boli rano s endrixou ale ja nechavam doobedu pospat maleho v postielke a chodim ked sa napapa okolo jednej, to je ale dost teplo tak to nie kazdemu vyhovuje, da sa aj potom ked maly vstane po poobednajsom spanku okolo stvrtej 😉

gabrielkabj
11. aug 2008

nitka obe šaty su pekne ani neviem pre ktore sa maš rozhodnut fakt a v požičovni si nebola pozriet čo maju?

nitka
12. aug 2008

uz ma vybrate uz su zaplatene gabi...z pozicovnenechcem lebo to bi boli docista zasvinene

danielkapo
12. aug 2008

capri my chodime dost nepravidelne...nemame problem kedykolvek vybehnut, ak mala samozrejme velmi nevystraja....takze sa niekedy pripojime?;)
nitka
ak som dobre pochopila..ides sa vydavat?alebo som to domotala a len idete na svadbu?:D

capricieux
autor
12. aug 2008

no ahojte, ja cakam ze mi pride notebuk z opravy takze dnes a zajtra som cez den uplne bez MK a ostatneho internetu (normalne som zavisla, to som dnes zistila 😀 )
danielka tak neviem ci sa aj dievcata vyjadria, nitka je teraz v praci
ako to vidis nitka najdes si cas buduci tyzden? ci to bude asi perne co? no ale prideme sa urcite pozriet, som zvedava 😉 len napis presne kde to mas
takze pockame ze co povedia baby (endrixa by tiez mozno uz mohla, neviem) a ked tak dame aspon my kolecko 😀 sak byvame vsetky tu nakope
ked tu vecer nebude tak potom az zajra vecer
papa

nitka
12. aug 2008

dani hej vydavam sa o 2 tyzdne...capri to je v maxime na trojici...
na buduci tyzden urcite nie to budem lietat kade tade 😀
uz by som vas chcela vidiet sak mi so zuzkou neboli von ani nepametam to este ani vaninechodila...tesim sa na vas velmi

capricieux
autor
12. aug 2008

a v ktorom kostole?
ja by som ku kostolu dosla, urcite aj dievcata 😉

nitka
12. aug 2008

ta v kostole urcite nie ale v sobasnej sieni

capricieux
autor
12. aug 2008

😀 😀 😀 tak sa prejdem do mesta 😎

nitka
12. aug 2008

😀 😀 ok

zuzla2
12. aug 2008

no sak i ja by uz xcela dajake stretko..capri ta mozeme i my dat dakedy..a s nitkou potom neskor..ked uz bude pani 😀

mne dnes mala zas spala cely den az 30minut..ja neviem co s nou..som bola uz totalne na nervy..ani upratovat s ami nedalo nic..umyla som podlahu raz a ona mi s jablkom presla po nej,tak som mohla znova 😠 a ked pride tato z roboty,a je vzdy jak vymenena 😖

capricieux
autor
12. aug 2008

jasne zuzi sak tak som myslela 😉
trochu sa odreagujes bo asi to uz dost potrebujes 😎
stvrtok abo piatok? dani pridas sa?
len povedzte ci okolo jednej, druhej abo az okolo stvrtej, piatej

len dufam ze nitka nebude az bars velka PANI zeby snami potom vonku isla 😀 😀 😀

zuzla2
12. aug 2008

ta ja v piatok eee...skor stvrtok..no a ja az tak okolo 3tej..lebo ked je tak horuco,tak nexodim s malou von...pre istotu 😎

capricieux
autor
12. aug 2008

oukej, tak vo stvrtok predbezne a ja neviem povedat presne lebo to zvykne bruno spat, takze zhruba okolo pol 4 by sme uz mohli 😉

nitka
13. aug 2008

capri neondiaj ma 😀 ta ci slecna ci pani mne to jedno,bo aj tak ma kazdy bude oslovovat slecna 😀
ja pojdzem s vami aj na kraj sveta
mne zase mala nechce jest len kakao vypije na obed 2 lyzicky polievky a brumika abo dajaky blud...ta ja neviem ci to z tej horucavy nechce jestt,sak ani ja nemam chut jest ked je tak horuco

nitka
13. aug 2008

cafce...ja dnes bola na skuske siat,na druhy tyzden v stvrtok idem pre ne....aj bizuterku som si hned kupila v salone...
dnes som bola prvykrat v solarku...cipana ja myslela ze to iba na mna bude svietit modre svetlo ale tam bolo horucejsie ako v pekle...mala som na sebe gatky ale ked som vysla bol vidiet rozdiel takze sa chystam ist este asi 3 krat aby som nesplyvala so satami 😀

capricieux
autor
13. aug 2008

ahoj ahoj
tak ja mam konecne novy comp a mozeme zas pisat 😉
bruno sa dnes prvy krat vykakal do nocnicka 😀 ale inak ho nechce ani vidiet, stale zdrha 😀 no je to este skoro na nas

nitka
13. aug 2008

a nasa si stiahla teplaky a isla na vecko sa postavila ku vecku a stary sa jej pyta ci chce ist na zachod za ze ee a pototo sa do plienky trulo...posledne dni mi ide tak na nervy ze az...stale ked dakde ideme doobedu ta furt jej daco nedobre reve jak koza...zacala vstavat o siestej siedmej co dakedy aj do deviatej pospala vkociku nebude spat len revat ta s nou dakde ist ta konec

nitka
13. aug 2008

stary vcera malej pustil na dvd garfielda a kukala ho 2 krat za sebou a teraz mi pise ze mu doniesla obal od dvd a ovladac na dvd zeby jej zase zapol 😀 😀 😀

capricieux
autor
13. aug 2008

no garfield je dobra rozpravocka tak sa ani necudujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre