Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
14. aug 2008

som taka nastartovana z toho ze dnes si to zakaznici zliznu 😀
ta ja by teraz tak hresila jak pohan a tomanovu chuderu by som tak sfukla zeby odisla z politiky 😠

zuzla2
14. aug 2008

ta toto je dobry napad nitka 😀
a to nam isli osalit mozgy tym,ze pojde rodicak na uroven minimalnej mzdy..ha ha ha...ta si myslia,ze ked daju 25t pri narodeni druheho a tretieho dietata,ta,ze to so mnou pohne a budem hned hucat mm do hlavy,aby sme urobili dalsie bejby..ta su na omyle..teda aspon u mna 😀 jedine,zeby som neplanovane otehotnela..planovane ani nahodou 😀
jo a este keby prisiel s tym navrhom xlap,ta sa ani necudujem..ale zenska co sama ja matkou...teda je vlastne matkou??? 😕 😕 😕 bo to asi zjavne ne..inac by rozmyslala normalne...

nitka
14. aug 2008

zuzi a naco by rozmyslal ked jej politicky plat je kralovsky...o druhych sa nestara...

zuzla2
14. aug 2008

tak tak 🙂

daniela84
15. aug 2008

No capri a a preco by boli krkavcie matky co robia aby uzivili rodinu, zober si ze aj my mame hypoteku na byt lebo inac to neslo sa zarriadit a splatku 12 tisic, a ako mame vyzit ked muz zarobi ledva dvadsat v cistom a 12 z toho dame na hypo a ostatne ucty a najom do toho nepocitam, takze zatial nam pomahaju jeho aj moji rodicia ale to nejde naveky takze jej jasne ze ma to taha do roboty aspon na 4 hodiny.

capricieux
autor
15. aug 2008

dobre ranko 🙂
daniela84 ja som to pisala v uvodzovkach co znamena ironicky 😀

capricieux
autor
15. aug 2008

joj tak nam tie zuby nie a nie vyliezt a nervozita sa stupnuje, zas bola tazka noc ☹

zuzla2
15. aug 2008

ahojte...
capri nam tiez stale nejake idu...ma uplne napuchnute horne dasna..ale ani netusim,ze ktore to jej idu teraz 😒 hore sme boli 3ci 4x 😒 zato nastastie potiahla spat do 7:30... 😵
daniela a to ako a vyzijete??? 😕 😕 😕 my teda mame platit o cosi viacej,lebo v tom mame aj poistky...ale aj mm zaraba o nieco viacej ako tvoj...nastastie nam rodicia pomahat nemusia...a teda ja by som ani nexcela 😔 ale xapem,ze ked to nejde,tak to nejde...
len vzdy mame nervy z toho,ze ako sme na tom...ale teraz zistujem,ze sme na tom oproti inym v podstate ovela ovela lepsie 😎

endrixa
15. aug 2008

ahojte ....tak teda ta stara krava tomanova aj mna vytocila... 😢 ..to som ten link ani nemala vidiet...dneska mal maxim premieru v maxe...a celkom sa mu pacilo...mama konecne pobehala po obchodoch...uz mi to chybalo...capri kedy dame prechadzku?

capricieux
autor
15. aug 2008

no zuzi presne horne dasna, masaker opuchnute 😒 dokonca miestami az do fialova, nemohla som ho teraz vobec uspat, uz som po celom tyzdni dost unavena konecne vikend
endrixa no neviem kedy sa dame dokopy

nitka
15. aug 2008

caf...
tak ja este dnes parem vecer do roboty a tyzden volna....no volno ako volno lebo v sobotu svaba...ale po svadbe mam tyzden volna tak konecne nic nebudem robit iba oddychovat...cakame kedy sa uraci prist panovi z digi tv opravit ho,ale asi tak budu chodit jak tebe zuzi zaluzie montovali... 😀 dam malu spat a ked sa zobudi skocime do mesta...treba mi ist do solarka a objednat sa niekde na nechty...
dani tak ja ti nezavidim...u nas momentalne stary nepracuje a ani tak skoro robit nebude,ale zatial mame peniaze ale tie sa doraz rozkotulaju no to budeme riesit az po tom...
zajtra sme mali ist do polska ale nekona sa to tak chceme ist do KE do zoo...no v presove hlasia zamracene a dazd a v KE zamracene a prehanky...tak asi budeme sediet doma na riti

daniela84
15. aug 2008

No co uz zatial sme si nejako poradili, teraz akurat spekulujeme nad tym podnikanim svokor nam ide pomoct ale jemu musime aj tak tie peniaze co nam pozicia vratit, takze zo zaciatku budeme robit mozno za par supeik ale aj tie nam pomozu, ja nezavidim nikomu hadam aj my sa raz budemem mat lepsie, aj ked my sa nestazujeme, my sa mame dobre, sme zdravi, rodkovia nam pomahaju, malicka rastie a dokonca sa jej uz tlacia zubky ona sa vsade nejak ponahla a dokonca si uz sada a to riadne. Ale z toho co mame sa da vyjst, aj ked mali sme uspory a z tych miname, a pomaly sa nam stensuju takze uz brzdime aby sme mali aspon nejake este do buducna.

daniela84
15. aug 2008

Ahojte tak baby z Martina mi poslali tu peticiu tak ako pridame sa mam ju v pocitaci, mohla by som ju vytlacit a pozhanat podpisy od mamiciek z PO. Zislo by sa dat niekde stretko.

nitka
15. aug 2008

ok dany ja podpisem aj 100 krat

daniela84
15. aug 2008

hej dam ti vediet ze co a ako zislo by sa zist aj s ostatnymi maminami

nitka
15. aug 2008

nemam problem zobrat malu a peticiu a ist do mesta ju davat podpisovat hlavne maminam s detmi

daniela84
15. aug 2008

no to je super, ak chces tak ti ju poslem, ale ja som aj myslela zorganizovat nejake riadne realne stretko a podebatovat si o tom. A podpisat aj peticiu a mozno aj nieco vymysliet

danielkapo
15. aug 2008

ahooj
nuz mala uz v pohodke nastastie...vcear vecer chuderka tak plakala...a potom to uz vyslo z nej ta fasa🙂
s tou peticiou..myslim ze kazdy sudny clovek by sa pridal...

capricieux
autor
15. aug 2008

my sme si s brunkom tak fajne pospinkali teraz 😉
podpiseme sa aj my, jasnacka 😉

capricieux
autor
15. aug 2008

tak co u nas sa nic nedeje v presovcankach? 😀 ako po dnesnom sparnom dni?

nitka
16. aug 2008

ahoj...my sa chstame do ke do zoo,tak cakam ze as este dnes sprsi kedze hlasia dazde

capricieux
autor
16. aug 2008

ahojte, my sme boli v bardejovskych kupeloch, fajne bolo 😉 pekne slnecno a teplo, ked sme sa vratili tak tu uz zacalo prsat

danielkapo
16. aug 2008

cafte, tak my doma sedime bo zase nejaka je uzialena...asi to budu tie koliky znova ta sa mam na co tesit... 😖
a je mozne ze by aj zubky jej uz zacinali ist..?sa mi zda skoro ale ta tak slini neskutocne...a vsetko akoby dasienkami hryzkat chcela....a tie slinky...
no inac neviem ako vy,ale mne to teplo uz priserne ide na nervy...3xdenne sprcha a ten efekt tak na 10 minut.. bleee
pekny vikend 😀

nitka
16. aug 2008

cafte mi prisli o siedmej...boli sme v zoo,samoska ze zacali prehanky ta ked sme sa skryli dali kavu tak prestalo prsat ked sme chceli pokracovat v ceste tak zacalo zase prsat a tak stale dookola ale bolo dobre...az na to ze onicom zoo...najviac nas zaujali tulene...mala sa najprv bala zvierat,ale potom uz v pohode,len nechcela krmit kozy... 😀
neskor pridam foto...som dost unavena...stary posiel na svaby do lacucarachy posediet s kamaratmi na pivo,ta som zvedava ze kedy pride a aky... 😀 povedal ze do pol desiatej je doma...

capricieux
autor
16. aug 2008

akurat som sa ta chcela pytat ze ako bolo, lebo tiez sme rozmyslali jeden den sa tam vybrat
inak baby nas krpec sa naucil schadzat z postele 😉 tak sa tesim, dufam ze uz to znamena ze nemoze spadnut 😉 je taky zlaty ako si tu ritulku steluje 😀 😀 😀

capricieux
autor
16. aug 2008

rado sa smial ze teraz rano ked vstaneme najdeme uz maleho hrat sa v obyvacke 😀 😀 😀

nitka
16. aug 2008

ved chodte....ale bojnicka a kosicka zoo sa neda porovnat...v ojniciach sme presli zoo za tristvrte dna a to sme ju nepresli celu a tuto kosicku za hodku...chcela som ist na bobovu drahu lebo je nenormalna ale potom uz prsalo tak uz som nemohla ist...my sa chystame v utorok podla toho ake bude pocko do KE na zvysne nakupy...koselu kravatu topanky staremu atd

nitka
16. aug 2008

pridala som fotoze

capricieux
autor
16. aug 2008

kukla som fotecky a tie satocky su fakt pekne 😉 mala je v nich zlatucka

nitka
16. aug 2008

dik...som zvedava jak dlho jej vydrzia ciste... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre