Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nnikka
20. apr 2009

hej okolie... ja som hladala ci tu nie je nejaka snazilka smerom na KE 🙂 ale urcite sem este zavitam... na konovi som zavisla 😀

tina_
20. apr 2009

takže ste už začali prikrmovať?

My sme len nedavno zacinali - mozno mesiac-dva dozadu...zatial papame toho malo
davala som mrkvu, zemiacik, špenat, brokolicu, karfiol, teraz dva dni dozadu ružičkovy kel, k tomu mäsko, žltok vraj zatial este nemozeme...cuketu nechce...
z ovocia sme papali jablko, - surove nastruhane nechce, tak musim vzdy predvarit, banan, hrusku-tiez predvarenu, čučoriedky, marhuľu a broskynu...

kaše zatiaľ nepapame, len sa dojčime, chcem skusit dat k jablčku pohanku a pšeno, vraj tam nie je lepok a ze je to skvely zdroj železa, lebo mala je anemicka...zato aj kazdy den do nej "trepem" špenat a brokolicu, je pravda, ze je otazne, kolko toho zeleza tam vlastne este zostalo...

danielkapo
20. apr 2009

Ahojky
tak my sme uz doma z prechadzky, drobec spinka, ja si dam aspon kavu 🙂
No baby tak stretko bude/nebude? Co takto v stredu? Treba vyuzit pekne pocasie 😉

tinika
20. apr 2009

tina dakujem ty si tiez martina? 😀
prave som čitala tvoj príspevok, čo to znamena ze anemicky? Niečo som uz o tom počula ale teraz na rychlo neviem

monky1
20. apr 2009

no - v stredu by sme aj mohli, ale iba ak v meste, lebo zrana idem s hankou na odber krvi

ak sa dohodnete inak, nevadi, pridame sa inokedy 😉

dada27
20. apr 2009

Ahojte,už sme doma 🙂 Ja som Katke kúpila takú instantnú kašu ryźovú s banánom a chutí jej veľmi 🙂 Tinika nemusíme sa stretnúť na ihrisku až o rok 🙂 ,ak máš čas tak sa môžeš pridať na najbliźšie stretko.Nám vyhovuje tá streda,len neviem či chcete doobedu alebo poobede 🙂

monky1
20. apr 2009

...ja upresnim, ako som to myslela...my v stredu zrana ideme na krv (Mučo) no a myslela som, ze ked uz budeme v meste, tak by nam skor vyhovovalo to mesto....ale nemusi to byt v meste, pokojne sa stretnite aj inde, my sa pridame nabuduce............uz ked tam budeme, tak sa aspon s Haninkou prejdeme, posedime v parku, pojdeme do Dračika - i ked neviem, ci to je prave najlepsi napad 😀 - myslim ten Dračik - takze my sme skor za doobedu

adrianamickova
20. apr 2009

komu som chybala?

🙂

adrianamickova
20. apr 2009

som si vydražila fotak 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hura hura hura

adrianamickova
20. apr 2009

aj detsky kociar,pre sonku.....jeden mame ale je na nom bitka,a aj je uz tak pre amalku...

monky1
20. apr 2009

wow, adi, vyzera super! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵.... blahozelam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...a nech si spokojna 😉

dada27
20. apr 2009

Ahoj Adi no konečne 😀 Ako zajtra? 🙂

dada27
20. apr 2009

Podobný foťák máme 🙂

tinika
20. apr 2009

adi gratulujem, a to uz akoze nikto nedražil alebo ako sa to da vyhrat v tej aukcii?

dada27
20. apr 2009

tini to sa musiš najprv zaregistrovať na tú stránku a potom prihadzuješ v aukcii,ktorú si vyberieš.Je na to určený ćasový limit a koľko môžeś prihadzovať /1€,10 centov a podobne/. 🙂

dada27
20. apr 2009

dobrý adrenalín 😀

adrianamickova
20. apr 2009

dakujem,baby.....no,ja som velmi rada,tesim sa velmi
tinika.....no jedno prihodenie bolo....a tak ja...a vyhrala som 😵 olympus moj zlaty
este by som rada stihla,fotky pod rozkvitnutou ceresnou...

adrianamickova
20. apr 2009

dada....no ideme jasne....dnes sa zastavila alenka s tomaskom,tak ze zase do panskej....
ani neviem ake bude pocasie?ale pojdeme,isto

adrianamickova
20. apr 2009

este som tu sedim a cakam ci neposlu cislo na ucet aby som zaplatila,a rychlo aby poslali

adrianamickova
20. apr 2009

tini no,musis byt zaregistrovana....a sledovat aukcie......a ako dada pise,srdce az v krku mi bilo 😕
a je tam vsetko od vymyslu sveta,
a cena na fotak super,len aby nebolo nieco vadne 🙂 😖

monky1
20. apr 2009

adi a ako ped egg...uz dorazil? si spokojna?

adrianamickova
20. apr 2009

monky hej,
dobre to je,tak po kupeli....
lepsie ako pemza 😉

tina_
20. apr 2009

adi, dobre si to vydrazila, super cena...
My sme tiez boli dnes len v parku v centre, Ninka uz nechce byt v kociari,len na rukach, ked som ju dala do koča, tak ryčala...nakoniec, ked sme sli domov, tak si to aj odrevala cele...az na plzensku...az sa ludia otacali...
Ona by uz chcela pozerat, ale sediet este nevie, a podla rehabilitacnej sestry ju ani nemozem davat sediet, kym sa neposadi sama...ten psychomotoricky vyvoj u nej nejde tak subezne...motoricky jej to este tak "nejde"...ale postupne verim, ze to bude lepsie, ze to vsetko "dobehne",...

ivana82
21. apr 2009

Bre ranko, ako sa mate? My sa mame fajn ...dnes je sice vonku slnecno, ale menej stupnikov ako vcera rano priblizne o necele dva stupne ... dufajme, ze sa to zlepsi 😉

monky1
21. apr 2009

dodre ranko,

aj my sme uz hore .... dnes uz od 5.20!!!!! Ked to tak pojde dalej, tak skolabujem 😀 😀 😀 😀 😀

sasasx
21. apr 2009

ahojte,
mozem sa pridat? ja som taka Presovcanka navratilka;) po 9 rokoch mimo som sa prednedavnom vratila do Presova uz aj s drobcom - Risko ma 7 mesiacov. tak by sme si radi nasli aj malych kamaratov - ak teda budete planovat nejake stretko,tak sa radi pridame.

ivana82
21. apr 2009

Monky, my takto vstavame asi mesiac, teda odvtedy co Tonko spava celu noc bez krmenia, ale som rada, radsej nech spi v kuse akoby sme sa mali budit a potom som uz mala problem zaspat, tak som naozaj vyzerala ako zombie 🙄

monky1
21. apr 2009

vitame stare - nove maminy 😀 ....sasax, ahoj, samozr., ze sa mozes pridat. Mozem otazocku? V ktorej casti v PO byvas?

monky1
21. apr 2009

prepac, preklep...sasasx 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre