Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

tinika
22. okt 2010

@vytrvalec vitaj nooo tak mame tu prveho chlapa? 🙂 napis niečo o sebe

andrea487
22. okt 2010

mamicky dakujem za tip kam chodit s malou i za to materské centrum aj to ekocentrum nakolko som netusila že mi tu máme také ekocentrum 🙂 🙂 velmi sa tesím asi v nedelu pojdeme
@juliap nevies náhodou i v akom case to bude ,lebo mi sme boli minulu nedelu v petrovanoch bola výstava vtákov králickou a bola len do 15hod.
a mamicky chodíte niekde plávat s detmi?takými este mini nasa má 18mes. za normálne ceny..pretože viem že sa dá plávat v luboticiach no nech sa nehnevaju ale za také ceny to sa mi zdá prehnané 😒

juliap
22. okt 2010

@andrea487 neviem presne, vidi sa mi , ze denne od 9 do 17 je ta vystava, ale ked ta ti zajtra napisem presne, lebo ideme poobede pozriet ...
plavanie je v kidfit na budovatelskej, tam chodia aj take deticky, ako mas ty, pozri si stranku, ale tiez nie su najlacnejsi

andrea487
22. okt 2010

no ten kid fit je celkom priatelný 5€/hodina 1osoba tak nieje to az tak prehnané dakujem
@juliap

juliap
22. okt 2010

@andrea487 a oli minule pisala, ze sa da rodicia s dietatkom na hodinu ist tam do bazenika, cena 10e

andrea487
22. okt 2010

@juliap no ved hej 1osoba 1hod 5€tým pádom : 2rodicia 10€ 🙂 😉

juliap
23. okt 2010

@andrea487 takze vystava este zajtra tak ako som pisala od 9 do 17, normalne maju otvorene len do 16h, ale teraz maju takto, inac maju aj svoju stranku, ked si das ekocentrum presov do googlu, tak je tam aj tel. cislo, tak ak by ste nestihli ist teraz normalne sa tam da ist pozriet na zvieratka aj inokedy

juliap
24. okt 2010

@andrea487 sme boli sa pozriet dnes doobedu, tak je tam toho dost malo, ak mate radi zvieratka, odporucam ist sa pozriet do kapusan na burzu, je kazdu 3 nedelu v mesiaci a tam je toho teda oooovela viac a rozne, od mysiek az po psikov, na jar dokonca aj ovecky, kozicky ...

andrea12737
25. okt 2010

Ahojte zienky,
potrebovala by som poradit ortopeda. U Kleina objednavaju az 1decembra i to az na januar a to mi povedala sestricka ze musim byt velmi rychla, lebo vela ludi vola a nie kazdy stihne byt objednany. Potom som volala nejakemu ortopedovi na sidl.3, tusim ze smolko to bol, vraj objednavaju ale da sa aj zapisat. Objednavaju az od januara.Neboli ste tam u neho. Aka je jeho pracovna doba v ordinacii?(na internete som to nenasla) A neviete este o nejakych inych ortopedoch? Dakujem pekne.

olienka12
25. okt 2010
andrea12737
25. okt 2010

@olienka12 Dakujem velmi pekne. a nevies nahodou ake ma ordinacne hodiny? Toto na azete som nasla, aj som volala, sestricka mi to v rychlosti hovorila, len som si to nezapamatala 😒 (moja hlava derava)

olienka12
25. okt 2010

@andrea12737 netusim,ale predpokladam,ze ked sa zapisuje,tak je potrebne prist skoro rano 🙂

juliap
25. okt 2010

@andrea12737 na sidl III je v centrume vedla smolka aj dr gajdos, ale cislo nemam, velmi odborny... a to s kym potrebujes ist? s detickami, ci so sebou?

juliap
25. okt 2010

@andrea12737 uz som nasla aj cislo 0517713447

andrea12737
25. okt 2010

@juliap potrebujem ist s detmi. A vraj budu potrebne aj rehabilitacie, u jedneho aj druheho, teda ak u mladsej nalez bude nieco znamenat. 😒 Ale u maleho vraj naisto. Aj akesi specialne vlozky do topanok potrebujem, ale to samozrejme potrebujeme predpisat od ortopeda. 😒 Skusim zavolat tomu gajdosovi. Dakujem krasne aj za cislo.

andrea12737
25. okt 2010

@juliap no tak uz som aj volala povedala mi ze v stredu mam prist...zda sa mi to byt trosku narychlo, kedze u predchadzajucich dvoch ortopedov sa objednava min.mesiac dopredu 😕 kazdopadne dakujem-dakujem 😵

juliap
25. okt 2010

@andrea12737 dr gajdos je odbornik o to nemaj strach, ze je to narychlo, ale deticky berie prednostne, objednava starsich pacientov ... v utorok, stredu a piatok poobede ma deturence ... tak nech to dobre dopadne, tie vlozky nie su nic hrozne, on ti da recept a pomerat pojdete do monobloku, teraz bola sestra a do tyzdna mala presne na mieru ...

andrea12737
25. okt 2010

@juliap fuuu, tak to dakujem velmi pekne. Presne v stredu medzi 13h-14h mame dojst. Maly mi dava pri chodzi nozky do vnutra. Vsimla som si to koncom tohto leta. Sice uz sa mi mari, ze som to zahliadla aj skor, ale neriesila som to 😔 (moja chyba)..Malemu kupujeme original ortopedicku obuv zo zdravot.potrieb..A to je priamo tam niekde v centrume? S muzom som tam neraz bola na neurologii..je to tam niekde?

juliap
25. okt 2010

@andrea12737 ano, v tom objekte, co su dr, vojdes dnu a pojdes do lava, potom doprava po dlhej chodbe, na tej ma ordinaciu smolko, na konci zahnes doprava a hned tie dvere je gajdos ... neboj, moja starsia dava nohu do vnutra od malicka, nepomohli ani vlozky, no co uz, proste chodi inac, jak vacsina ludi ...

olienka12
26. okt 2010

@juliap ako to je dovnutra neviem si to predstavit vies mi vysvetlit?

lucia10899
26. okt 2010

ahojte nie som z presova ale potrebovala by som poradit nejake super kadernictvo u vas,alebo keby mal niekto skusenosti z kadernictvom v maxe a hypernove tak dajte vediet dakujem

juliap
27. okt 2010

@lucia10899 v hypernove su celkom fajn, zlate mlade kocky, urobia ti to, co chces ... ale aj v meste na hlavnej su dobry kadernici a kadernicky, napr v dukle vo velnese, alebo na florianovej, tam je kadernik ... myslim, ze ak mas predstavu, co chces, tak teraz nie je problem
@olienka12 toci spicku lavej nohy nie von ked stupe, ale dovnutra ... a nepomohli ani speci vlozky, vecne ju upozornujeme, aby si davala pozor na to ..

lucia10899
27. okt 2010

praveze ani nemam predstavu,preto hladam niekoho sikovneho co mi urobi zmenu s ktorou by som bola spokojna

juliap
27. okt 2010

@lucia10899 teraz ale tie mlade holky v kadernictvach vedia aj poradit, takze ak chces zmenu, riskla by som to

andrea487
27. okt 2010

ja som najviac spokojná s kvetkou na hlavnej 68 su tam rovnake kadernícky už asi 3roky nakolko tam chodím už dlhsie,alebo ked oni maju plno tak chodím k jednej momentálne robí v tatiane na hlavnej na trojici,ak chces možem ti dat císlo... 🙂 ta je dobrá hlavne na zmeny ucesov stále ma super ostrihala...
@lucia10899

lucia10899
27. okt 2010

no baby moze mi dat cisielka a ja si tam zavolam...a este som dnes nasla na nete nejaku pani pellovu zo saris hotela o nej neviete nieco?

juliap
28. okt 2010

@lucia10899 hej, to je kamoskina sesterka, ona tam ma aj tusim nechtove studio, je to tiez mlada kocena, 35 ... ale skusila by som to, co spomina andrea, chodi tam aj moja segra a vzdy ju perfis zcvakaju ...

daniela1902
28. okt 2010

@lucia10899 ja mozem len odporucat hypernovu a dievcata tam, ja experimentujem s vlasmi hore dole a klobuk dole, vedia dobre poradit, aj dobre vybrat farbu a nebrania sa experimentom , su drahsi ale je to tam fajn. Ja mam teraz napriklad uplne svetlo popolave blond vlasy s ciernym melirom, doniesla som si foto z netu a urobili mi to co som chcela

lucia10899
28. okt 2010

tiez mam teraz popolavu blond a z dola tmavo hnede,vacsinou mam blond a do toho nejaky melir ale chcela by som totalnu zmenu odist uplne z blond kludne aj na ciernu a preto sa nechcem zverit do ruk hocikomu aby sa dalo potom aj vyjst na ulicu 🙂

juliap
29. okt 2010

DIEVCATA NEZABUDNITE DNES O 17H PRI MESTSKEJ HALE JE VYPUSTANIE LAMPIONOV< SNAHA O PREKONANIE REKORDU !!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre