Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

yaotzin84
1. jún 2009

Ahojte
pri PC Danka, nakoniec som ostala doma lebo dnes rano ma vychytili neskutocne bolesti....takze som obetovala jeden den v praci a mame aj zatvorene...v tomto pocasi by sme mozno ani nemali ludi.
Poobede tam dobehne brigadnicka a bude tam aspon ona.

adrianamickova
1. jún 2009

no čas,je naozaj pod psa,nič sa mi nechce 😖

ivana82
1. jún 2009

Pekny den, vsetkym detickam prajeme vsetko najlepsie ku dnu detí, ale takisto aj vam dospelym, aj my sme niekoho deti ... 🙂

dada27
1. jún 2009

Krásny upršaný deň všetkým a detićkám všetko naj k sviatku,škoda ,že sa nedá ísť von 😒
Upiekli sme si koláčik,lebo včera sme boli u babky v Kośiciach tak sa mi nechcelo doobedu piecť,máme čerešňovú bublaninu 🙂
klatka sa pred chvíĺou zobudila a teraz vystrájajú obidve na posteli 🙂

ivana82
2. jún 2009

Prajeme krasny den, dnes snad bude krajsie a teplejsie ako po minule dni, tak hor sa von 🙂

drobcek2007
2. jún 2009

ahojte 😉 danka uz ti je lepsie dufam ze do svadby budes ok 😕

danielkapo
2. jún 2009

Dobre rano presovcanky 😉

yaotzin84
2. jún 2009

No drobcek konecne si sa uazal uz je lepsie, len sa bojim jest, cera vecer ed si volala tak som mala bolesti ta muco nechcel ani dvihat, stale ma to dole pobolieva, ale dnes je to celkom ok, ale je zjavne ze satky musim vylucit, asi zainvestujeme do toho nohavicoveho kostymu
Misuli uz sa neviem dockat iste budem revat jak pnak

ivana82
2. jún 2009

Ahojte, co je tu tak pusto? nikde nikoho, strasne, nemam ani s kym pokecat ... s mojim malym este vela nenarozpravam 🙂
Danka, som rada, ze ti je trosku lepsie 🙂 poriadne som tie stranky este nevidela, ked pozriem, hned sa ozvem. Ak by som chcela viete mi objednat aj autosedacky? Ak ano, tak len z chicca? Mate ich aj na predajni? Tono nechce kupovat len podla obrazku, chce si ich pozriet ako sa to uchytava a vsetko okolo toho 🙂 prajem, nech si rychlo fit 🙂

ostatnym prajem krasny vecer 🙂

adrianamickova
2. jún 2009

čaute,dnes som bola po sonku,dnes... 😖 včera 😀
už sme plna zostava,doteraz som ukladala pradlo,dievčata zaspali,mame v izbe postavene 2 stany,niet sa kde pohnúť,mam doma brata z anglicka,sa velmi tešime 😀 😀 ,dnes spolu opravovali auto aj amalka,pozrite si foto 😀
ani som nepozerala ordinaciu ,čo bolo?
rano asi pojdeme k ortopedovi?chcem amalke vložky do topanok,ma ploché nohy,nožky 😀 ,labky 😀 😀

adrianamickova
2. jún 2009

nam kočky do koča i do voza 😀 😀 😀 ,foto 😀

adrianamickova
2. jún 2009

mam 😀 😀 😀

yaotzin84
3. jún 2009

Bre ranko zelame a pekny den,
Ivka mas cas....co sa tyka autosedaciek mam aj demu ta ma teraz nove francuzke, potom x-lander, pribudol aj concord a bertonni takze je z coho vybrat len by ste museli ist odksusat trebars do pre deti do maxu a vratit sa napr. s tym, ze tuto ceme a obednaj ju.
Lebo autosedacky a kociky zata nemam

ivana82
3. jún 2009

Krasne ranko,

Danka dakujem za info, popozerame a ked si vyberieme tak prideme. Dufam, ze sa mas uz lepsie.

Adi - dievcatka su sikulky, ked uz v takom veku chcu opravovat auticka 🙂

dada27
3. jún 2009

Milé mamičky a tehuľky!
Pozývame Vás všetky na výmenno-predajný bazárik,ktorým sa uskutoční

13.6.2009 od 14,00 do 19,00 hod

v miestnosti pri fare v Nižnej Šebastovej-Prešov -detské centrum Srdiečko /kto by nevedel ,kde to je dám bliźšie info cez IP/,na Školskej ulici

Môžete doniesť vecičky:
-detské oblečenie od 0-15 rokov
-kočiariky, alebo ich reálne fotografie
-rôzne pomôcky pri opatere bábätka, pri kojení a pod.

Prosíme všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť bazárika, aby ho nebrali ako príležitosť k jarnému upratovaniu.

Za pochopenie ďakujeme a tešíme sa na Vás.

yaotzin84
3. jún 2009

Dadka dakujeme za pozvanie radi sa pridame aj s obchodikom ale aj s vecickami po nasej malej.

drobcek2007
3. jún 2009

danka ako bolo v KE?

yaotzin84
4. jún 2009

Drobcek dobre bolo zase som nechala celu vyplatu na tovare muco je ztoho chory uz...a po dneskajsku uvidime co s nami lebo majitelia chcu pustit priestor ci si nebudem musiet hladat novy.
Doniesla som emitex veci a jak som ich vylozila ta uz su rezervovane.
Dneska sa dufam stretneme u marusky

yaotzin84
4. jún 2009

Ta co tu nik nebol od rana?

drobcek2007
4. jún 2009

danka skoda ze nam to dnes nevislo ale rano sa vidime 😉

yaotzin84
5. jún 2009

Tesim sa , neva ja mam este toho tolko kupit ze dufam ze vsetko postiham

ivana82
5. jún 2009

Zelame krasne ranko 🙂

sasasx
5. jún 2009

ahojte
pekne ranko po dlhom case...
danka, to ja som bola u vas v obchode - s malym v manduce;) minuly tyzden
baby, nemate nejaky napad, co by sa dalo dnes v doobeda vymysliet s malym v presove - nemate nejaky tip na akciu. mam pocit, ze keby vedel hovorit, tak mi povie, ze sa doma nudi - uz ma vsetko preskuamane...ale zasa zda sa mi byt chladno na nejaky vylet do prirody

danielkapo
5. jún 2009

Ahojte, sasasx, myslim, ze v meste je trojicny jarmok a dni mesta presov este, ale neviem co presne za akcie...a je aj letecky den na letisku vojenskom....my budeme asi doma sediet, mala soplikuje, nieco lezie na nu... 😒

danielkapo
5. jún 2009

*** 5. júna 2009- PIATOK ***

/Pred MsÚ/
od 9.00 - 19.00 PREHLIADKA TRADIČNÝCH REMESIEL V RÁMCI PREŠOVSKÉHO TROJIČNÉHO JARMOKU A PREHLIADKY SKUPÍN HISTORICKÉHO ŠERMU

/Pred Ľudovou bankou/
o 20.00 BUTY
Vystúpenie hudobnej skupiny

/Ďalšie časti pešej zóny / malý amfiteáter, park a pod./
od 15.00 - 19.00 PREŠOVSKÝ MONTMARTRE
Maľovanie portrétov a architektúry na pešej zóne

ZÁBAVNÉ ATRAKCIE PRE DETI

od 19.00 - 21.00 VEČERNÉ KORČUĽOVANIE
v historickom centre mesta

/V exteriéroch a interiéroch kultúrnych a iných organ./
AEROVÍKEND MESTA PREŠOV
/letisko N. Šebastová/

sasasx
5. jún 2009

diky dani, ja som vcera sla poobede cez mesto, tak som to trocha videla... aj som tam chccela dnes ist, po tom co si maly pospi, ale vyzera to predsa na zle pocasie;(
tak uvidime, co vymyslime...

sasasx
5. jún 2009

uz som tu nad nami pocula aerovikend mesta presov...a to sme od sebastovej daleko

yaotzin84
5. jún 2009

Sasasx ta sme radi a dufame ze teplaciky sluzia a ze su ok.
My sa dnes chystame jarmokovat a ja si este musim dopozhanat veci na svadbu.

dada27
5. jún 2009

Ahojte všetci,uź zase prši 😒
My máme aero víkend rovno nad domom,bývame v Niźnej šebastovej,tak mi ani netreba chodiť na letisko 😀

danielkapo
5. jún 2009

sasasx tak ako, boli ste? strasne pocasie, raz tak a o 10 minut uplne opacne 😝
dada 😀 tak si to uzite 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre