Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

olienka12
5. apr 2011

@bastilly www.best4baby.sk v maxe www.predeti.sk sekcov pri kauflande a potom maly svet v meste oproti kostolu ruskemu, motyl pri velkom kostole, tusim aj v opale na sekcove je obchod ked tam maju kociariky tak asi aj autosedacky budu mat a na svaboch velkosklad kociarov maju aj sedacky

juliap
5. apr 2011

@bastilly autosedacky maju v Motyli na hlavnej ulici pri kostole, v Detskom svete pri Dukle, v Best4Baby v OC Max, v Kocikoch na Svaboch, v nakupnom centre Opal je tiez obchod s detskymi vecami a maju aj autosedacky, takze mas na vyber ... to su vsetko nove, ak chces pouzivanu, tak na Bastovej ulici v bazare, alebo na Slovenskej ulici v bazare ... ked si das do google to best4baby, tak maju aj str, ostatny neviem, ci maju aj nieco na nete

olienka12
5. apr 2011

@juliap som ta predstihla 🙂))

juliap
5. apr 2011

@olienka12 ta vidis, ked som pisala, si pisala aj ty ...
@bastilly hej a este maju autosedacky v predajni bicyklov v centrume ... aj kociky

zuzla2
5. apr 2011

@bastilly pozri ja na stranku autosedacky.net..

bastilly
5. apr 2011

dakujem vam krasne🙂

anicka1981
7. apr 2011

@bastilly a novu super predajnu maju aj v novom centre pri kauflande, Pre deti sa to vola, krasne vecicky, a vajcka- sedacky som videla aj v KIK, tiez pri kauflande,,, tam to mali za neakych 40 e, inac kedy mate termin?

lienka_cmuk
9. apr 2011

ahojte pridala som sa k vam ak mozem kto byva s vas na sekcove a nema sa s kym prechadzat?

verunka222
9. apr 2011

Ahoj baby nechce sa niekto zoznamit s podobne starym dietatom?Mam 3 rocne dievcatko

mirka12011
9. apr 2011

@lienka_cmuk ahojky ake stare babatko mas kedze to tu neukazuje?

lienka_cmuk
9. apr 2011

@mirka12011 mam trojmesacnu Lauriku pozeram ze ty mas trosku starsiu pinceznu 🙂

mirka12011
10. apr 2011

@lienka_cmuk no ano odkial ste zo sekcova?

lienka_cmuk
10. apr 2011

no ja byvam pi opale 🙂 a ty?

mirka12011
10. apr 2011

@lienka_cmuk aj ja na M.Benku hih

lienka_cmuk
10. apr 2011

no aj ja tu byvam 🙂 na matrina benku 5 vo vyskovom este zistime ze v tom istom bloku :D

mirka12011
10. apr 2011

@lienka_cmuk hih skoro IP

bastilly
11. apr 2011

@anicka1981 termin uz bol uz mame 5 mesacneho chlapa🙂 a dakujem

anicka1981
11. apr 2011

@bastilly jaj, tak to gratulujem, a kde si rodila?, ja mam termin v juny, tak mna to este len caka,ale hrozne sa tesim na maleho, aj ked mam trocha strach, ani nie z porodu, ale z toho, ze lekari budu oko mna, a ja nemocnice moc nemusim, v zivote som nebola v nemocnici, tak vlastne vobec neviem, co ma tam caka,,,,,

tigrica182
13. apr 2011

ahojte - som tu nova - som v 37.tt - tak relativne si hladam znamosti na neskorsie prechadzky s drobcekom. cakame syna a som z opalu 🙂 najde sa niekto?

camilapo
14. apr 2011

ahojte 🙂 ,viem,ze Vam tu trosku kazim temu aj ked aj ja by som sa rada s niekym zoznamila na letne prechadzky ale chcem sa opytat ci niekto nema skusenost s ORL doktorkou- Markvartova Dagmar na sidlisku III.alebo ci niektora nepoznate nejaku dobru ORL ambulanciu v PO,dakujem 🙂

juliap
14. apr 2011

@camilapo este dr Orisek v Muco, toho mozem odporucit, ale dlhsie sa u neho caka, ak ide o tvoje mimco, tak by to malo byt v pohode, deti do 3 rokov beru prednostne ... a ty byvas na III?

camilapo
14. apr 2011

@juliap dakujem pekne,skusim tam zavolat a objednat sa, nie chcem ist so starsiou dcerkou a nebyvam v Presove ale v Zupcanoch,a ty kde byvas?

juliap
15. apr 2011

@camilapo my na III, a teraz ma napadlo, ze sme si uz raz asi aj pisali, ze si zo zupcan ... nie som ista ... skus tam brnknut, je velmi dobry aj odbornik aj co sa tyka pristupu k ludom a k detickam ...

camilapo
15. apr 2011

@juliap neviem,mozno,ze ano uz sme si pisali. Prave pre ten pristup k detom chcem ist inde 😢 ,to co sa nam stalo pri tejto lekarke uz nechcem zazit 😢 .vysetrovala jej nosnu mandlu a popri tom jej vycistila uska a na druhy den rano sme sa zobudili a dcerka mala cely vankus skrvaveny aj cele usko,,,no hroza zostarla som asi o 5 rokov ☹ ,hned som bezala k nej nech sa na to pozrie a jedino co sme dostali,ze nemas sa trhat dieta ked ta vysetrujem 😕 proste tym,ze jej to usko cistila jej tam nieco poskodila,tak som chcela ist k inemu nech to radsej skontroluje!!

juliap
15. apr 2011

@camilapo ako dieta nema sklbat hlavou, nech si skusi sebe do ucha rypat a ci nebude automaticky potriasat nou ... mas pravo na to ist k inemu dr a fakt oriska mozme len odporucat ...

zanna28
16. apr 2011

@camilapo Dr. Oříška môžem odporučiť aj ja, boli sme pri ňom celá rodina, mm dokonca robil nosnú prepážku v HE, aj bratovi robil krčné mandle a s Tamarkou som pri ňom bola, ked mala 3 ročky a nechcela veľmi spolupracovať, no napriek tomu vyšetrenie prebehlo bez nejakých veľkých scén, pán doktor má veľmi dobrý ľudský prístup a nie len k deťom 🙂

zade
18. apr 2011

@camilapo este skus Dr. Perecinsky - vojenska nemocnica.

juliap
18. apr 2011

@camilapo aj spominany Perecinsky je super, tak uz skus, ktory Vam bude viac vyhovovat

camilapo
18. apr 2011

@juliap
@zanna28
@zade dakujem Vam ste zlate 🙂,u toho Perecinskeho bol mm ale myslel si,ze neberie deticky ,asi pojdeme tam ale je dobre vediet aj inych.dcerka uz je ok,nechcem jej sposobovat dalsiu traumu tak este rozmyslam ci ist alebo nie ale asi to pojdem skontrolovat .este raz dakujem, kocky 😉

marcovka
18. apr 2011

@camilapo suhlasim Perečinsky je super lekar a človek aj mne pomohol...len sa treba načakat,ale deti berie hned 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre