Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

jozino24
2. mar 2009

problem vyrieseny... a prisiel som na to sam.... 😎 😎 😎

tinika
2. mar 2009

😀 no vidis jozino

jozino24
2. mar 2009

ved som nejaka sikulka nie??? 😀

tinika
2. mar 2009

jasne

tinika
2. mar 2009

ale ja by som skor povedala sikuliak 😀 😀

jozino24
2. mar 2009

nooo hej... ale pochopili sme sa... 😀 😀

ivana82
2. mar 2009

Ahojte, tak my sme spat z prechadzky, vonku je nadherne teplucko, slniecko svieti, proste parada akurat na vychadzky. Maly spinkal hodinu a pol a teraz este obleceny spi na posteli, snad sa vyspi, lebo vcera toho vela nenaspal cez den a vecer to bolo pocut ... 😀

Klobucik to je mi luto, ze mate laringitidu a naozaj dobre, ze ste sli k lekarke, lebo s malym babom to nie je sranda, viem, ze uz ma 3 roky, ale aj tak ... prajem skore uzdravenie a silu udrzat ju v posteli 🙂

jozino24
2. mar 2009

adi kde si teraz??? ha??? ja som dal akurat Lilku spat.... toto nemam rad...teraz akurat jak je najteplejsie musi spat a ja sediet doma... a ked vstane tak uz bude kosa na prechadzku.... 😠 😠 😠

tinika
2. mar 2009

jozino prave ked som isla z obeda do roboty som na to myslela ze tak pekne a ona haja 😀

tinika
2. mar 2009

de ste zase vsetci, vonku? ☹

danielkapo
2. mar 2009

Ahojky

ivi napokon sme boli vonku, spojili sme to s navstevou lekarky, pre istotu....neskutocne krasne je vonku 😵

ked bude zajtra tiez tak pekne, mozme ist na prechadzku ivka spolu hm?

klobucik, tak nech sa mala z toho cim skor dostane....laringitida teda nic prijemne...moj brat to mal ako maly a teda uzili si tie noci najma.... 😖 tak nech sa lieci bobatko

majte sa vsetci

ivana82
2. mar 2009

Dani, ak bude Simke dobre, tak spokojne mozeme ist... este si rano napiseme, ze kedy presne, lebo neviem ako bude chciet maly papat... tesim sa... 🙂

adrianamickova
2. mar 2009

tu som.....davala som zabaly aj s nou lezim,
mam dieta ako handrovu babiku....pomoc38.8

ivana82
2. mar 2009

CHudatko Amka... Adi vela sil prajem, asi ti neporadim ine ako zabaly, zabaly a trpezlivost ... alebo este vraj sprcha pomoze, to mi vravela svokra, kedze svagrina mava take horucky ...

adrianamickova
2. mar 2009

asi ju sprchnem,aj napriek..placu...
to bude sok,nevadi....... ☹

adrianamickova
2. mar 2009

a mamca volala ze sonka vracia a zacina aj ona teplotovat....jojoj

dioliana1
2. mar 2009

ada ohh to mi je ľuto...

ivana82
2. mar 2009

Tak to ti prajem "prijemnu zabavu" a Tebe je ako? Hlava po vcerajsku este boli? Alebo to preslo? Mna zacala boliet hlava, ale trosku to preslo ...

adrianamickova
2. mar 2009

teraz lezka.....dala som jej sprchu,taku vlaznu...idem urobit 2 l caju do termosky.
mne...uz hlava nie,kycham soplim 😖

adrianamickova
2. mar 2009

ja som....nikto ?
🙄

tinika
2. mar 2009

ahoj adi, ja pracujem a atu nikoho nebolo ...

dioliana1
2. mar 2009

Dobru nocku

adrianamickova
3. mar 2009

davam mojim laskam,sirupcek
preto som tu tak neskoro 😅
no tak dobru noc 😔

adrianamickova
3. mar 2009

uz po noci dobre rano 🙂
ideme k lekarovi 😒

ivana82
3. mar 2009

DObre ranko prajem vsetkym 🙂 my sme mali perfektnu noc, maly zaspal o siedmej a vstal az o pol tretej, ked sme mu dali papat, ziadny plac, nic take, unaveny bol asi tak primerane...

Prajem vsetkym pekny slnecny den 🙂

klobucik
3. mar 2009

Dobre ranko dievcata.Mi sme v noci spali pekne celu noc.No c ez den to bol zabijak . momentalne sedime a pozerame telenovelu senoritu 😀 😀 😀

danielkapo
3. mar 2009

Ahojte.....
ivi tak maly je frajer ked tak pekne spi 😎 mna simka dnes o piatej uz zobudila...klasika....vyzera, ze bude pekne, pojdeme von? My pojdeme asi tak okolo 11-12 hm?
klobucik pijemny kulturny zazitok 😝 ja sem tam ku kave si zapnem aj telenovelu, ale tuto nejak nemusim 😀 to poobede na tie ciganky vsak musim zapnut aspon zvucku, lebo to mala na to tancuje 😅
adi drzte sa

klobucik
3. mar 2009

😀 😀 ja to tiez nepozeram to len mala. A aspon 2 hodinky je ticho a sedi na ritke. 😉 inak my sme tiez hore uz od 6,20 takze mam o zabavu postarane aspon do obeda kym nepojde spat. 🙂

danielkapo
3. mar 2009

uz jej lepsie?

ivana82
3. mar 2009

Dani, o jedenastej ma maly dostat papat tak potom nejako mozeme ist...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre