Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
11. mar 2009

klobu drzim palce silnooooo 😀

ivi ta neviem, tu na svaboch som bola ale tak zima riadna....rukavice som musela zobrat co mi ruky mrzli, hnusny studeny vietor

capricieux
autor
11. mar 2009

ahojte 🙂
klobucik ja mam za sebou uz druhy mesiac 😉 je to naozaj dobra vec, tak sa drz!
dani dnes som nebola von len v centre v takom pocasi ale uz mi to fakt ide riadne na nervy 😠
tak nech skoro pride jar 😵

monky1
11. mar 2009

dani, u nas fici kadeco - by si sa zasmiala - Zagorova, Vondrackova, Korn - Stary pecky, Misko Docolomansky - lubim ta - tu sme mali donedavna skratenu verziu ze lubim ta maajo - to akoze ty si stastie mojich dni, si vona MAJOVYCH ran..... tajk sme sa smiali, ze uz ma tajneho frajera Maja. Dnes to uz vie pekne zaspievat.
A dojala ma minule, ked bola vo vani a hovori mi - chyba mi laska, mamka, chyba mi laska. Skoro som odpadla, ze co to hovori, reku malo ta stiskam, lubim, bozkavam, tulim.... Myslim si - chudatko moje malinke, tatko odisiel a ty to tak prezivas... A zrazu mi zapotila - mamka, chyba mi laska, spievaj mi tu pesnicku 😀 😀 😀 ...lenze ja taku nepoznam 😀 . Zacala patracka u babiek, ale nikto jej nic take nespieval, tak neviem, kde na to prisla. No ona ma dost divne indicie na pesnicky - napriklad minule hovori, ze spievaj mi LEBO, pripadne A VEDEL O TOM... to akoze potlac Bobi lebo... a vedel o tom uz cely strom...Mandarinka Darinka. No co vam budem hovorit, dost musim niekedy rozmyslat, aby som pochopila 😅

klobucik
11. mar 2009

Baby ja som porusila som zorala na veceru cokoladovy jogzrt. 😖 ☹
Capri a naozaj ti to pomoze schudnut? Ako si na tom ty? 😉
MOnky aj u nas ficia teraz pesnicky peter nagy detom kazde rano takto zaciname 😀 😀

capricieux
autor
11. mar 2009

klobucik no ozaj, ja osobne som schudla 9 kg ale napr. ked som sa merala na zaciatku tak v stehnach az 8 cm, fakt odporucam, ale neporusila som tie dva mesiace ani raz 😉 teraz uz to ale pojde asi volnejsie lebo je to tazsie a tazsie po takom dlhom case 😀

monky1
11. mar 2009

klobucik, vraj sa da super schudnut. Niekto viac, niekto menej, ale treba byt dosledny. Svagrina skusila vsetko mozne a nic nezabralo. Az presla na 90 dnovku a kila isli dole. Lenze - sekla s tym, lebo potrebovala sa ucit na skusky a stale snivala o jedle. A to sa proste neda ☹

capricieux - pises, ze uz 2 mesiace. Uz si niekedy porusila? Ak to nie je tajomstvo, kolko ti uz ubudlo? Nelahas a nevstavas hladna? Aj ja som rozmyslala, ze sa na to dam, ale Jezisko doniesol nove hrnce, a tak sa vytesujem a vkuse vyvaram a vypekam.

klobucik
11. mar 2009

Pekneeee . No a to si na zaciatku nebola vobec hladna? 😕 😕 ja som uz ani nemohla vidiet to co som mala n a obed. nemam na to chut a zas jest to na silu.... 😖 Teraz je s teba kocka co? Inak sa citis ked si lahsia o par kg. 🙂

klobucik
11. mar 2009

monky 😀 nove hrnce. Mozes varit aj pre nas ked ta to tak bavi, 😉
Ved ked ja sa snazim ale ked mi to neide. 😀

capricieux
autor
11. mar 2009

samozrejme ze som bola hladna, prve dva tyzdne to bolo dost zle ale clovek si zvykne a uz to potom ide samo, staci si zauzivat system
druhy mesiac zbehol ako voda, ani neviem ako 🙂
citim sa skvelo ale to je asi uplne jasne
monky tak v tych hrncoch var to co je v knihe 🙂 a vypekaj v ten den ked mozes sladke 😉

monky1
11. mar 2009

waw, klobucik, co to co to...vidim fotku 😉

tinika
11. mar 2009

sak ved hovorim ze klobu ma foto hihi

adrianamickova
11. mar 2009

tak zmenaren...funguje.. 🙂
pomerne zlepsenie zdravotneho stavu hlasim,peciatky na uradoch zhanam stale....
dnes som mala byvalu kolegynku na navsteve,potesenie na mojej strane 🙂
takze som sa venovala jej a nie pc ☹ ale taka kus odvykacka nezaskodi 😀

tinika
11. mar 2009

adi ides do tej zmenarne???

adrianamickova
11. mar 2009

kadernicka ...kazdu chvilu to hrozi,len nemam kde deti nechat mama je chora
raz som bola so sonickou,no neposedela vsetko jej tam pochytala poukladala,alebo skor rozhadzla
na svoj obraz....neviem ako som vtedy vyzerala,a ci strih bol dobry lebo som sa stale za nou otacala co robi 😀

adrianamickova
11. mar 2009

u kozmeticky som bola s nou tiez a to my sedela na bruchu,ja lezala na lehatku....
a 😕 😕 😕 😕 😕 tak tam kazdy,lebo ze toto este nevideli 😀 😀 😀

adrianamickova
11. mar 2009

s dvoma 😖 to radsej neriskujem 😀 😀 😀

adrianamickova
11. mar 2009

novy sat,musim pobehat moletku alebo sekace 😀 😀 😀
a je to.... 😀 😀 😀

tinika
11. mar 2009

hihi tak potom nam urobis modnu prehliadku 😉

tinika
11. mar 2009

čuj tu hore furt link na sutaz o dolce gusto ale tam nikde nevidim podmienky nevies? Bo ja ceeeeeeem

danielkapo
12. mar 2009

Ahojte

capri ahoj, tak drzim palce nadalej v 90-ke 😀 jar uz ocakavam tuzobne tiez.... 😒
klobu peknaaa foto....aj tebe drzim palce
vlastne vsetkym drzim palce 😀 😀 😀
monky tak mala normalne rebusy vymysla pre teba...to skoro ako hadaj na co myslim 😅

klobucik
12. mar 2009

Darujem dieta. Vo velmi dobrom stave.
Ps.: Pribalim aj šatstvo , hračky , A peniaze na stravu.
Značka: čim skor tym lepšie.

klobucik
12. mar 2009

😀 😀 😀 😀 Baby ja som zuuuufalaaaa. 😀 😀 😀 😀

ivana82
12. mar 2009

Ahoj Klobucik... to az tak zufalaaaaaa? skus priniest k nam... rada pobavim a ja ti dam svojho na par hodin, ok? moj je taky akurat na polubenie, ale tiez ta o chvilu omrzi 🙂 nasho maleho strasi jeho babka s tym, ze pojde do domova ked nebude dobry...a to bol este v perinke, ked mu to hovorila 😀 😀 😀 ona robi v detskom domove, takze preto ta vyhrfazka...

adrianamickova
12. mar 2009

cavko zufale...manzelky 😉 ....
inzeraty musis do bazaru ponuknut.... 😀
ja mam take dve 😵 ...

danielkapo
12. mar 2009

heh klobucik, lakava ponuka 😀
ja svoju nedam ani za svet 😅 nooo mozno poziciam obcas... 😝

adrianamickova
12. mar 2009

boli sme trosku na dvore,jar sa hlasi dala som kukuc
snezienky uz vonku,tulipany listy uz vidno,pivonie...tiez

danielkapo
12. mar 2009

adi jeeeej 😵 ja si take len predstavujem, tu na sidlisku kvietkov vela nevidno.... 😖

adrianamickova
12. mar 2009

v utorok som bola s nasimi v detskom centre hviezdicka....
poznate boli ste tam uz.....herne pre deti
moje babule potom spali 3hodiny,unava hrou....skus klobucik,ju viac vymordovat 🙂

adrianamickova
12. mar 2009

danielka,simonka 😵 😵 ahojte vam sa ako dari zubkov kolko?

danielkapo
12. mar 2009

adi...ahoj 😎 zub jeden 😀 mame cas....dari sa oki,
ja som nebola s malou este v ziadnom mat.centre....bolo oki? ale chystam sa....presondovat hviezdicku aj emerku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre