Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
21. apr 2009

monky tak ked nejak nikto nereaguje....tak aj my si robime vlastny program,...ak sa nejake stretko zorganizuje, rady sa pripojime - aj ked samo od seba sa asi nezorganizuje.... 😅

yaotzin84
21. apr 2009

tak pis skratku ako ostatne ....yao
no zade spominala akusi hudobnu skolku ze chce rozbehnut
Danielka ...aj manzelka alebo nasa babka sa prida, odkazeme jej

tinika
21. apr 2009

aha hudobnu dačo som tu uz čítala, aj link bol na nejaku stranku
tak ok yao 🙂 a ty tak v praci konikujes? Si neviem predstavit mojho muza ze by tu chodil ☹ ten radsej na svoje hry pozrie abo v telke sport 😀

dada27
21. apr 2009

Ahojte dievčatá,to stretko by sme mohli urobiť vo štvrtok doobedu na tom ihrisku na sídlisku III.?Alebo aj zajtra? 🙂

tinika
21. apr 2009

jooj keby ze som zravsia idem s vami, ale vo stvrtok aj tak nemozem 🙂

danielkapo
21. apr 2009

dada mozme aj vo stvrtok, len vraj uz hlasi dazd....

dada27
21. apr 2009

Tak potom zajtra doobedu 🙂

danielkapo
21. apr 2009

oki...okolo 11-ej?moze byt?

adrianamickova
21. apr 2009

mamickovske dievcata.....nieco sa stalo?hadajte co....?
ideme teraz na dvor...a vecer sa ozvem 🙂
a docitat si vas musim...

dada27
21. apr 2009

Ja vám to prezradím za Aďku,zavolali jej ,že našli foťák,tak má teraz dva 😀

tinika
21. apr 2009

waw to vazne, a to ako vedeli ze je to adkyn fotak? Super ze este su ludia, ktory vratia čo najdu hihi gratulujem adi, mas teraz jeden do rezervy

danielkapo
21. apr 2009

jeeeej 😵 super 😵 a teraz moze adka fotit ostosest...dvoma fotakmi 😀 normalne mam lepsiu naladu

tinika
21. apr 2009

dani aj ja hihi

dada27
21. apr 2009

Lebo sme na plagátiky napísali typ foťáku a kde sme ho stratili,našli ho nejaký chlapci,tak teraz Aďka rozmýšľa akú odmenu im dať. 🙂

dada27
21. apr 2009

Tini a čo ti je,že si chorá? 🙂

danielkapo
21. apr 2009

no fakt, clovek by ani neveril... 😉
tak teda moze byt zajtra o 11-ej? a kde vlastne je to ihrisko? teda pri akej zastavke?

monky1
21. apr 2009

dievcata, neviete, ako je to s odberom krvi u Muča? Mozeme prist aj na 8.30? Alebo treba tam byt rano - ak, tak o kolkej? A musi byt malicka nalacno? Poradte, prosim ☹

danielkapo
21. apr 2009

monky, neviem ti poradit u muča som na odberoch nebola...a ked ste sa objednavali, nepytala si sa? Zvycajne sa robi odber nalacno..

tinika
21. apr 2009

monky jasne mozes aj neskor, ja som občas bola az na obed, lebo som bola u obvodneho a tam som vysedela šoru a potom ma poslal s krvou tam. ale to ako tam ti budu brat krv? lebo toto potom neviem. ale ked ides so vzorkou ta v pohode

dada27
21. apr 2009

kľudne môžeš aj neskôr,a komu budú brať krv a prečo?lebo na krvný obraz berú z prsta a nemusíś byť na lačno a zo źili neviem. 🙂

monky1
21. apr 2009

tinika, praveze tam jej vezmu z prstika - krvny obraz....som zvedava, ako to zvladne, lebo uz ju na to doma pripravujem - uz trenujeme 😀 😀

skor sa bojim, ze bude kricat cestou tam od hladu, ked tak skoro vstava..........lebo prve co rano pocujem: mamka, chcem papat 😀

a tak neviem, ale asi nacno

tina_
21. apr 2009

ahojte, tak sa ozyvam...Ninka este spi, nespala od pol 12ej, po tom plavani sa jej spat nechce, co by ine deti zmordovalo, tak ju nejako "nabudi"...
Inak chodime plavat na Budovatelsku - do Kidfit, mozete najst, vygooglit. Zatial chodime len na plavanie vo vani, maju tam aj taku vysoku vanu, takze sa nemusim doma zohynat, a kym by som ju doma napustila, tak cely bojler v čude, uz by som ani riad neumyla...No a potom s vacsimi detickami sa plave v bazeniku...Ale my sme mali-len nieco cez 5 kg, tak nas beru ako "novorodeniatka", myslim ze od polroka uz chodia do bazenika...
My chodime kvoli tomu, aby sme trosku odlahcili to cvicenie vojtovky...toto pomaha a nemusi pri tom revat...

Teraz sme boli poobede vonku, tak mi zaspala uz okolo pol 5ej, a stale spi..co bude vecer netusim...

tinika
21. apr 2009

monky a ako trenujete? snad ju nepychas do prstika? 😀

dada27
21. apr 2009

ten odber je rýchlovka 🙂 Aj naša trochu polakala,posťažovala sa že ju pichali a potom sa každému chválila,že ju pichali do prsta 🙂

dada27
21. apr 2009

Danielka moźe byť o jedenástej,len neviem na ktorej zastávke sa vystupuje 😒 .My pôjdeme s Aďkou autom 🙂

tina_
21. apr 2009

a vlastne co to pisem, vecer uz je.. 🙂

zade: neboj, dosli sme dobre, akurat preryčala celu cestu az na plzensku, ludia pozerali, co to za matku, ze tak necha jačat dieta v kočiku...ale to nie je kvoli vam ani nahodou, to mi uz parkrat spravila, proste staci ju zobrat raz na ruky a uz v koci nechce lezat... ☹

ozaj, a ako ti to dnes dopadlo? vydrzali tam tie maminy? aky si mala z toho pocit? Ja som dnes obvolala nejake mc-čka, aj emerku, idem tam zajtra, v piatok sa chystam do vranova, bud. tyzden sabinov a lipany...uvidime...

danielkapo
21. apr 2009

monky, kde je to ihrisko prosim 🙂 my pojdeme busom, ktora zastavka je tam najblizsie?
no monky tak chodte cim skor, aby velmi nehladovala 😅

dada27
21. apr 2009

my sa na chvíĺku odmlčime ideme sa kupkať papať a spinkat- s Katkou a Danielka neviem dokedy bude štrajkovať 🙂 Kto sa ešte pridá na stretko? 🙂

tinika
21. apr 2009

danka idete na ihrisko dopravne?? tak potom bud trolejom na zastavke za družbou vystupis alebo 39 a vystupis pri tlačiarnach

danielkapo
21. apr 2009

tini, nie, na to ihrisko co spominala monky, aspon myslim teda 😀 to by maloí byt kdesi na konci trojky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre