Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
25. apr 2009

baby a yao, pojde aj moja kamoska, tehulka 😉 ona chodi na sekcov pisat obcas....ale tak ju vezmeme aj k presovu oki? 😀

tinika
25. apr 2009

klobu ja velmi nemam fotky, iba na DVD kvoli tebe ich tam nahodim večer ked mi pripomenies ok?

tinika
25. apr 2009

dani jasnacka, sak ja som tiez len tehulka a idem treba nadviazat kontakty aby bolo s kym vonku chodit ne? 😀

tinika
25. apr 2009

klobu ja mam zaparkovane vo dvore ale oproti kasarnam sa hod na parkovisko a ja presne odtial vyjdem autom ked pojdeme 😉
dani, takze k tomu ihrisku mame dojst na solivar hej? Este raz za pytam pre istotu hihi bo ma klobucik zadusi ked netrafim

klobucik
25. apr 2009

TIna ideme sa poobliekat a vyrazime zavolam ti ked budem pri tebe.
Dani Kiert?

ivana82
25. apr 2009

tini - xixixi ze zadusi... 😀 😀 😀 😀

tinika
25. apr 2009

ok inac moja hava sa boji dost ludi ta sa necuduj, mne este perie pracka ta dufam ze stihnem aj povesat nech to tam v pracke potom netrči
ja uz idem s havou vonku budem čakať, telefon berez so sebou keby dačo 😉

tinika
25. apr 2009

ivi ta vies, ona sa na mna spolieha ta nemozem ju sklamat hihi

danielkapo
25. apr 2009

klobucik ano 🙂
tini hej tam hore k ihrisku, nech ta nezadusi 😀

yaotzin84
25. apr 2009

Ano ano, uz sa na vas tesime.....dorazime spolu len nejakeho ocina este zoberte ak mozte aby som sa nenudil :DDDD
Dufam, ze nasa mala nikoho nevystrasi nakolko posledne dva dni krici

klobucik
25. apr 2009

No uz sme doma. Danka najedena tatko tiez a ja som si urobila polievku nakolko nemozem dat nic do ust .
Ivi maly je zlatulinky taktiez aj Dankina Simonka a hlavne ta jej pusinka.
A Eminkaaaaaa MILUJEM TVOJ SMIECH. 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 🤐

klobucik
25. apr 2009

ALE bolo dobre mozme zopakovat niekedy. TIna pocuj kedy deme na kavu? do maxu? 😉

tinika
25. apr 2009

ahojte, ja som dosla teraz, som bola este s hafanom vonku. Prave začína futbal, tak je tu rušno ale celkom v pohode, ked nehrame napr. z trnavou 😀
klobucik neviem kedy. Ak bude času, cez týzden sa dohodneme 😉
no vsetky deticky boli zlatučke 😉

danielkapo
25. apr 2009

Ahojky,
my sme dosli asi pred pol hodinou, pekne sme sa presôi cestou domov, dali sme si este zmrzlinku so sestrou a jej frajerom...simonka mala kornutok, ktory ale skoncil na zemi....tycinky jej chutili viac 😀 boli sme si este kupit pizzu na veceru (pre mna), pohrali sme sa pred blokom, simuska sa navecerala, ma super naladu....a snad aj zaspi... 😅
Fajne bolo, deturence podarene, krasne, sikovne 😵 Danielka pestunka...parada 😵

yaotzin84
25. apr 2009

No ahojte tak my sme dosli domov a nasa mala odpadla ako kamen, pozdravujeme vsetky mamicky a deticky a posielame velku pusu.
Tete Ivke dakujem ze tycinky.
Maminkam Ivke, Ivke, Danke a buducej mamke Tinike pekny a pokojny vecer.
dufam ze stretko zopakujeme a este sa rozsirime.

tinika
25. apr 2009

Ahojte no tak uz sa zbiehame na konikovi? No ja som doučtovala DPH a este sa idem trapit s jednou s.r.o.ckou nech uz sa jej zbavim
Prajem vsetkym rodičovcom pekny večer a deťurencom pekne sničky

danielkapo
25. apr 2009

Aj my zelame dobru nocku....simus uz spinka, ochvilu pojdem za nou, neskutocne unacvena som...asi z toho slnka co na nas pripekalo 😀
yao odkaz danke, ze ked budem v meste tak sa stavim pre tu ciapocku...nech mi jednu odlozi 😅

ivana82
25. apr 2009

Ahojte, tak my sme vyriesili zahadu preco je nas drobcek zachripnuty 😨 akosi my sprosti rodicia sme mu dali na desiatu papat bananik, ktory sme vytiahli rovno z chladnicky...moja vina, ale uz je to trosku lepsie..

aj my dakujeme za krasne chvile stravene na stretku, hoci sme boli iba kratko, slubujeme, ze nabuduce sa zdrzime dlhsie...teda ked nas na dalsie stretko pozvete... 😀 😀 😀

Klobucik (Ivi) - Tonkovi je velmi smutno za Danielkou, nema ho kto kocikovat 😀 😉

Tinika, Kiert - dufam, ze nase deticky Vas nevystrasili a nelutujete, ze cakate babatka 🙂

Danky - SImonka a Emka su uzasne - Simonka s tym ako si beha s prstekom po pusinke a Emkin smiech je neopakovatelny, nezabudnutelny ... proste krasa ...

tesime sa na dalsie stretnutia...

kiert
25. apr 2009

Ahojte, tak som sa rozhodla, ze sem napisem. Ja som dnes bola tiez na stretnuti, trosku necakane, Danielkapo ma zavolala a chcem sa ospravedlnit za to , ze som sa ani nepredstavila, kym som sa spamatala, zdalo sa mi uz neskoro sa predstavovat....Takze sa volam Lenka, ale tu pouzivam prezyvku kiert, sa citim trosku trapne kvoli tomu 😒

Tak prajem vsetkym krasny zvysok vecera.. a dobru noc

tinika
25. apr 2009

ahoj ivi, jasne ze ma nepresla chut 🙂
Kiert mne to doslo skor ale tiez mi uz bolo blbe sa predstavovat, sak nic, Ja som Martina tesi ma 😉

tinika
25. apr 2009

a som rada ze si bola kiert, aspon som nebola jedina tehula 🙂

yaotzin84
26. apr 2009

Hej to je super a keby som to ja bol vedel hned ta zneuzijem ohladom tych knih co sme sa spolu bavili o nich. Tak sa tesime ze aj ty si sa k nam pridala, my s manzelkou sme zhodnotili, ze malu takto musime vymordovat aj na buduci vikend nakolko ked sme prisli domov tak hned odpadla a spala krasne celu noc.
Danielka ciapocku odlozime urobime aj cenu.
Kiert prideme ta kuk do Christiany.

ivana82
26. apr 2009

Prajeme vsetkym mamickam, oteckom a detickam krasne ranko....yao - co to? ste ma predbehli....vacsinou som tu rano ako prva a akosi dnes nieco nevyslo... no nic,... my takto maleho vacsinou mordujeme v sobotu ked ideme k svokrovcom na zahradu - uz chytal aj motyku a hlinu a uz by chcel pracovat...no, drobec si este neda povedat, ze ma na to kus casu a potom ked ho budeme volat, aby nam isiel pomoct, tak sa na nas vykasle... 😀 😀 😀 co uz? nic...
aj nam bolo fajne...musime zopakovat... 🙂 poobede tu nebudeme, ideme k nasim, lebo oslavuju 30-rocnu vojnu ako to oni nazyvaju, takze ideme slavit... 😀 😀 😀 takze bez nas nic nepodnikajte, len pekne kecajte...my potom docitame 🙂

monky1
26. apr 2009

ahojte vsetci, no citam a pozeram, ze vcera ste sa mali vyyyyborne....sned sa nabuduce pridame aj my... 😉
my sme mali na navsteve babku, dedka a tetu Janku, Hanka sa vysantila dozblaznenia... potom sme boli vonku s Mišelkou - mojou vnučkou 😀 😀 😀 , trosku sme sa pohrabkali v piesku ..... taky normalny - i ked uponahlany den....navarit, upratat...

tinika, uz to tam mas 😉

yaotzin84
26. apr 2009

No my sme dneska vstali skor...teda skor sme vysli zo spalne. Ale inac cez tyzden uz o siedmej ideme z domu len na nete sme az neskor.
Aj my vsetkym zelame pekny den.
My dnes ideme pozriet drobceka s baskou a tak ku svokrovcom

monky1
26. apr 2009

este som sa chcela opytat - neviete o niekom, kto by chcel predat cestovnu postielku? Nie pre nas, ale pre kamoskinych drobcov - dvojcatka

drobcek2007
26. apr 2009

bre ranko 😉 yaotzin84 uz vas ocakavame o kolkej dojdete? 😉

tinika
26. apr 2009

bre ranko
monky ty už mas vnučiku??? Aka si ty šikovna 😀

monky1
26. apr 2009

tinika, keby len jednu 😀 😀 😀 😀

tinika
26. apr 2009

🙂 monky aj ja ceeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre