Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

yaotzin84
4. máj 2009

Ale ved to nie je tajomstvo, ja makam v KE v t-systems...no proste IT priestor.

danielkapo
4. máj 2009

Adi dakujeme 😉 oslava bude asi az v nedelu, teraz je taka mrzuta dost z tych soplikov...

ivana82
4. máj 2009

Viem, ze to nie je tajomstvo, ale aj tak, niekto nehovori rad o tom, kde pracuje a uz vobec nie na fore, kde to cita kazdy...aj moj Tono robi v podobnej sfere

yaotzin84
4. máj 2009

No ta je asi najlepsie platena v terajsej dobe a najmenej ohrozena, neviem si predstavit , ze by som prisiel o pracu

tinika
4. máj 2009

AHOJTE, tak ja mam dnes lepsie info ako minule, stena maternice zhrubla, takze sa to lepsi

yaotzin84
4. máj 2009

No to je super Tini takze sa to pohlo k lepsiemu, malicke sa ma dobre a to je podstatne.

tinika
4. máj 2009

yao tak to hej, zajtra este ku gyndosovi ta sa este pokukam na utz hihi trocha casto ale čo uz ked treba

danielkapo
4. máj 2009

tini super, tesime sa s tebou 😵 Inak nevies ako u ligusa, na preventivku sa treba objednavat ci staci prist? pon roku uz by trebalo....

ivana82
4. máj 2009

Tini, tak to je lepsia sprava ako minule, tesime sa a dufame, ze to tak ostane a bude sa to zlepsovat... 🙂
Yao - ani ja si neviem predstavit ako by sme fungovali keby Tono prisiel o robotu, mas pravdu s tou neohrozenou planetou 🙂 oni dokonca este prijimaju novych ludi

ivana82
5. máj 2009

Dani - Simonke prajeme vsetko len to najlepsie a najkrajsie k prvemu rociku,nech poslucha mamku a nech sa obe lubite tak velmi ako teraz 😵

ostatnym prajeme krasne rano 🙂

yaotzin84
5. máj 2009

Krasne rano my sme uz v robote obaja, uz makame ako srouby, manzelik ma zajtra skusku tak sa bude uckat a ja som uz stihla postu a par balikov.
Simonke este raz vsetko naj a hlavne vela, vela zdravicka

adrianamickova
5. máj 2009

na luke i v lese novina sa nesie,ze Sinonka 😵 ma velky den,ktory patri iba jej
vsetko najlepsie,usmev na tvari ,zdravicka stasticka,praju Sonicka a Amalka 😵 😵

adrianamickova
5. máj 2009

yao...cest praci,

yaotzin84
5. máj 2009

adka cest praci, krasny versik........

danielkapo
5. máj 2009

DAkujemee vsetkym 😵
Adi 😎 krasne prianie
pekny den zelame

tinika
5. máj 2009

Ahojte, aj ja prajem malej Simonke vsetko naj naj
Dnes som bola u gyndosa, tak je to fajn zatial.

adrianamickova
5. máj 2009

tinika....tak super 🙂 len tak dalej pokracujte 🙂 🙂

tinika
5. máj 2009

adi dakujem 😉
A vy ste uz zdrave?

ivana82
5. máj 2009

Tini, super, ze je vsetko fajn, asi si z najhorsieho vonku? dobre rozumiem?

Yao - konecne ste pridali fotocky, Emka je prekrasna 🙂

yaotzin84
5. máj 2009

No konecne konecne veru som vysiel z anonymity aspon trosku

tinika
5. máj 2009

no ivi stale ak mi bude zle do nemocnice alebo k dokymu. ale na PN ma nevypisali, nepovedal ze nemam nic robit a tak tak si myslim ze je to lepsie, hoci oni do troch mesiacov neriesia, lebo s tym aj tak nič neurobia a od 12tt asi budem brať lieky, neiviem, mozno duphaston. uvidime, ale zatial to vyzera ze ide vsetko ako ma, maternica asi trocha meska s prisposobovanim ale uz sa spamatala 🙂

tinika
5. máj 2009

yao pekna foto 😉

ivana82
5. máj 2009

Tinika, mne dokonca lekarka tehotensky preukaz vystavila az po druhej kontrole, teda po tretom mesiaci, kedy si uz bola ista, ze som tehotna a ze som v pohode prezila prvy trimester. 🙂 my sme to celu dobu doma tajili a vedela o tom iba moja obvodna lekarka a ta to den pred tym ako sme to prezradili vsetkym, povedala mojej mamke, takze pre mojich rodicov sa nekonalo ziadne prekvapenie...co ma mrzi, snad pri druhom to vyjde... 😀 😀 😀

tinika
5. máj 2009

a vasa lekarka pozna tovjich rodicov? No ja take veci velmi neudržim v tajnosti a mamke som to uz povedala a potom mm ma vykričal ze jemu som zakazala a ja som vykecala tak potom hovoril aj svokre a svagrina sa pýtala na rovinu, to uz nejaky čas sa stale pýta tak som jej nechcela klamať

ivana82
5. máj 2009

S mojimi rodicmi chodim k tej istej obvodnej lekarke a kedze na mna nieco liezlo, tak som tam zasla povedala som jej, ze som podla vsetkeho tehotna, tak mi zablahozelala a potom ked si o mesiac mamka prisla pre lieky, co potrebuje, tak sa jej lekarka spytala ci je moze ako babke zablahozelat...a moja mama na nu civela jak na zjavenie, ze co ta lekarka hovori...okrem mna to vedel manzel a moja sestra, ta mi kupila dokonca prvy tehotensky test, na nom vsak bola len najmikrovejsia ciarocka aku som kedy videla... 😀 Ked som to prisla povedat domov nasim, ze budu dedkovci a babkovci, tak ma uz doma cakala mamka za stolom a takym ucitelskym vyrazom a tonom sa ma spytala: "A ty mi nechces nic povedat???" tak som to vyklopila a ona bola prestastna...a aj je este stale 😀 😀 😀

tinika
5. máj 2009

aj moja mamina sa tesi a aj svagrina hihi

ivana82
5. máj 2009

to im verim, v nasich rodinach je to prve vnuca, takze radost je o to vacsia... 🙂

ivana82
5. máj 2009

uz si tu pripadam, ze si pisem sama so sebou - prajeme vam dobru nocku a sladke snicky 🙂

yaotzin84
6. máj 2009

No tak u nas bolo tehu neplanovane a prisla nan svokra manzelka sa stazovala, ze jej to meska, ale inac ze je vsetko ok a kedze si robila test a bol negativny mala podozrenie na nachladenie skor ako na tehotenstvo no po naliehani svokry si urobila druhy a ten uz bol pozitivny, ja som bol velmi zaskoceny aj ked babatko sme chceli. Manzelka si poplakala ja s nou, no a nastala chvila ako to povedat doma, jej mamka to uz vedela ta sa na nas smiala aky sme vyklepany a svokor, toho sme sa bali a ten bol najvtipnejsi hned padlo par podmienok aj svadba a potom zahlasil, mami nalej nech mame co zapijat.
a moji rodicia boli ti co boli trochu takpovediac zarazeni az prekvapeni, neboli z toho nadseni, ale nakoniec sa tesili a manzelku maju velmi radi a taktiez nam stale pomahaju.

ivana82
6. máj 2009

Prajeme krasne ranko, nam sa presne pred pol rokom zmenil zivot prevelmi, lebo sa nam narodil nas drobcek, takze dnes mame polrocne narodeniny 🙂 nasi rodicia boli prestastni, my sme sa drobceka az po svadbe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre