Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
30. jún 2009

Ahoj Adi, my sme Farfest mali v priamom prenose a vsetko sme az velmi dobre poculi, kedze sme ho mali pod balkonom...rovno pod balkonom...a pekne az do desiatej vecer...ale bolo dobre...len omsu nebolo velmi dobre pocut...tiez som sa obzerala, ci niekoho nespoznam podla fotiek,ale nic... 🙂 snad buduci rok, ked zorganizuju ...

yaotzin84
30. jún 2009

Na babku a dedka sa spytam zatial ich nemali, v poho a aku ste chceli velkost.
Inac dava, do pozornosti ze ak sa chystate zhanat sportove kociky...tak chicco slo dole zhruba o tisicku. Plus my nan este mame predajnovu zlavu.
Takze nakupujte, xi xi

ivana82
30. jún 2009

Danka, kedy si zajtra v praci? Zastavila by som sa, ale zas mozem iba poobede :-/ od pol piatej...to asi vela nestiham, co? Ked nie, tak ti napisem, co potrebujem a zastavim sa po to niekedy inokedy...ktora moznsot sa ti viac pozdava? 🙂 prajem pekny vecer 😉

yaotzin84
1. júl 2009

Ivka v praci som zajtra cely den robime do piatej, ale ak mozes po staci mi napisat napriklad sem , ze prides trebars o stvrt na sest a ja ta v poho pockam, ale ak nepotrebujes vidiet veci tak mozes napisat ze co potrebujes a ja ti to dam dokopy.

ivana82
1. júl 2009

Ahojte, Danka dakujem, ale manzel musi dnes este niekam ist po praci, co som vcera vecer este nevedela, takze ked tak sa zastavim niekedy inokedy alebo ti to napisem, rada by som si nieco pozrela mozno aj nieco ine a nie iba tie bodynka 🙂 ale dakujem...pekny den 🙂

yaotzin84
1. júl 2009

Nemas za co Ivka klludne napis a dohodneme sa , ked budes moct. To je v poho

adrianamickova
1. júl 2009

čaute, 🙂 🙂

yaotzin84
1. júl 2009

ahoj Adi ako sa mate, co porabate, chval sa, prehanaj

ivana82
2. júl 2009

Prajeme ako kazdy den krasne ranko 🙂

yaotzin84
2. júl 2009

ahojte tak my dnes mame nestastny den, Bohus bural a nase auto je v oprave, bude nas to stat zas penazi cize to co bolo na dovolenku pojde do auta a tak skysneme doma, nakolko auto budu dlhsie opravovat a tym padom nam to vsetko prerusilo plany, no proste hrozne

ivana82
2. júl 2009

Ahojte, tak to mi je luto, ze nabural a je Bohus v poriadku? To s tou dovolenkou to Vam teda nezavidim, je mi to fakt luto... ☹ Mozno mozete absolvovat aspon nejake vyletiky po okoli, mozno vlacikom alebo autobusom... 🙂 Drzim palce 🙂

yaotzin84
3. júl 2009

Ivka vadka bnohu bohus je v uplnom poriadu len o aute sa to povedat neda, na chvilu si budeme musiet zvyknut na MHD.
Dovoelnka nam tym padom krachla a aj vsetko ostatne, ale co uz vset sa nezruti aspon sa budeme chodit trosku kupkat , alewbo sem tam zbehneme niekde.

yaotzin84
4. júl 2009

Ahojte dievcata nepotrebujete niekto pampersky activec. 5 balik za 13, 50. Ak ano ozvite sa mam k dispozicii 3 baliky.

ivana82
4. júl 2009

Bre ranko, my sme dnes dopoludnia a mozno aj cast popoludnia sami doma, ocka mame na rybach, relaxuje...a my sa doma potime a saunujeme...ste na tom rovnako??? aspon teda tie, ktore byvate v bytoch a nie v rodnnych domoch, teraz ich neskutocne zavidim, vybehnut kedykolvek na dvor ...joooooooooj, brala by som... 🙂

yaotzin84
4. júl 2009

Ivka my mame stastie neviem ci je to vo vsetkych bytoch na Svaboch, ale my mame prijemny chladok a od podlahy este chladnejsie takze u nas sa to teplo zatial neprejavuje, ale u nasich a Dankinich rodicoch je to teda peklo a poriadne.

ivana82
6. júl 2009

Zelame vsetkym krasne slnecne ranko 🙂

yaotzin84
6. júl 2009

Aj my sa pripajame k zelaniu

adrianamickova
6. júl 2009

ahoj
no tak sa máme všelijako,hlavne čo nás trápi,je že sa nám otrávila koza,alebo lepšie povedané niekto jej niečo
hodil,strašné....a malé kozenky len bečia za mamou,bol u nás veterinár,dal jej niečo proti otrave,no neviem ako to dapadne
dnes sme si nanovo napustili bazén,a moje dievčata sa hrali doma a hrali a rozlievaju vodu po izbe,už ma trafííí 😠
v sobotu sme boli v meste videli sme sprievod Fraggaria cup,večer ohňostroj krásne,
len ten dážd už by nemusel,v záhrade rastie burina o preteky s inou zeleninou 😖
a idem si zafarbiť vlasy....zatiaľ sa majte 🙂

ivana82
6. júl 2009

Ahoj Adi, mali ste teda perne dni 🙂 tej vasej kozicky mi je luto :-/drzime palceky, nech sa da dokopy 🙂

adrianamickova
6. júl 2009

už,to dopadlo a zle 😢 😢 😢

tinika
6. júl 2009

adi ☹ od kedy mame havku tak ma take veci este beru viac
inac ahojte ako sa mate? my murujeme kupelku ta sa nenudime hihi

adrianamickova
7. júl 2009

tinika,jej ako ti pribúdaju fotky v albume 🙂 a ta s bruškom 🙂 🙂 🙂 🙂 ako ti to svedči 😵 😵 😵
pekne rastie miminko,a s prácou pomaly dúfam,že len dozoruješ a velíš čo a ako...

tinika
7. júl 2009

adi jasne ze len dozorujem, uz som za tie tri dni vysila aj detský obrazok - lietadielko hihi

tinika
7. júl 2009

adi som kuk na rychlo bo uz mm do hajan ma vola, zajtra este kuknem, ale som si dala zavazok, ze kym neviem čo čakame, uz nic nekupujem ta uvidime 😉

yaotzin84
8. júl 2009

Tni a co uz ti zacala aj nakupovacia mania alebo nie

yaotzin84
8. júl 2009

Tini s bruskom si peknucka ako moja manzelka hadam vsetky tehulky su take pekne, a dakujem za uakzku nakupu z nasho obchodiku:DDD
Dufam, ze kosielka sa doma pacila.

tinika
8. júl 2009

yao este nezačala hihi
a dakujem za pochvalu hihi jasne ze sa kosielka pačila hihi

ivana82
10. júl 2009

Ahojte baby, co je tu tak pusto? DUfam, ze je to len dovolenkami, lebo nemam si s kym pokecat, o chvilu ked to pojde tak to dalej, tak budem vediet povedat iba vava, baba, mama a tata...tolko co nas malicky 🙂 nedovolte to prosim 😀 😀 😀

yaotzin84
10. júl 2009

Ivka jasne ze to nedovolime, neboj sa mi mame teraz nove slovo a to je haja, dnes ho mala vykrikovala cely cas.
Ozaj nejdete cez vikend pozriet na plazovu hadzanu, my tam budeme tak ak sa vam bude chciet tak pridite.
Dneska sme stretli bruskatu tiniku, dufam ze ste s muzikom fajne poobedovali

yaotzin84
14. júl 2009

Ahoj babule no kde sa flakate, tu je ale poriadne mrtvo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre