Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

jarimka
31. mar 2010

no to ano a zatial je všetko ok takže sa chystáš rodit spontane ?

janulqa07
31. mar 2010

skor by som povedala ze take normalne babo, ta kolika fakt strasna vec 😒 aj teraz to zvladnete, neboj 😉

maleho som mala na cisarsky aj teraz pojdem, koli klbom, od narodenia mam problem s klbami

jarimka
31. mar 2010

jaj tak to sa da naplánovat však ?
a kedy dame stretko s drobcami?

janulqa07
31. mar 2010

jaj no asi po velkej noci, zajtra planujeme odist a urcite aj ty mas kopec este svojej prace a cakam za slnieckom, je to teraz strasne ako fuka 😒

asi to naplanuju a keby skor tak co uz

jarimka
31. mar 2010

oki aj som myslela že po velkej noci 🙂 no nic idem robit dukatové buchtičky drahému lebo pride s práce potom ešte popíšeme pa

janulqa07
31. mar 2010

oki paaa a dobru chut, dala by som si 😵

jarimka
7. apr 2010

ahojte maminky aj detúrence ako po velkej noci ???

tinika
7. apr 2010

ahoj jarim no fajn, my sa dostavame do normalu, čo nechcel spat cele sviatky cez den tak teraz asi dobehuje bo spi od 9 a este stale spi hihi uz normalne neviem čo mam robit, keby som vedela ze tak dlho bude spat začnem pratat abo domalujem balkon ale uz sa neoplati začinat bo zrejme vstane kazdu chvilu

jarimka
7. apr 2010

super ani my sme cez sviatky vela nenaspali okrem nedele boli sme večer v poprade v aquacity tak to prespal celu noc lebo sa vyšantil vo vode a ty si co tu tak dlho nebola hmm????
davam foto maleho vo vode

janulqa07
7. apr 2010

ahojte kukam ze ste dobre sviatkovali 🙂 a hlavne deti si to uzivali 😀
jarimka maly je podareny 😵

jarimka
7. apr 2010

no to ano a ty si ako sviatkovala ???
už ste doma ???

janulqa07
7. apr 2010

ano vcera sme dosli a konecne som sa vyspala na svojej posteli 🙂 tamu co bolo ja sviatky nehovorim, tym ze som tehotna si kazdy myslel ze musim jest za troch a stale sme u niekoho boli, takze bez oddychu 😠
bola som na poradni deti su ok, pohlavie potvrdene tak mozem doma lenosit

vy ste stihli aj vylet 😲 urcite ste si uzili............... a doma ako? ako to prezival maly sibac? 😉

jarimka
7. apr 2010

no boli sme v nedelu večer o 16tej sme išli len na 2hodky trošku vypnut inak ako pišeš len navštevy no mali bol zlaty chodil po šibačke zlaty . no a doma už sa to po sviatkoch vrátilo konečne do normálu tak ako vždy 🙂 len aby už bolo tepučko aby sme niekam s detičkami vyrazili super že na poradni všetko ok tašim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 takže pohlavie už potvrdene hej super

janulqa07
7. apr 2010

no potvrdene ale ja tomu neverim 😀 hlavne nech su zdravucke, nejako na mna prisla unava, nic nevladzem, asi mi az teraz doslo v com je to ine tehu s dvojcatami
no dufam ze uz o par dni to zacne a niekam vyrazime, ved pre deti je to hlavne utrpenie byt doma
dobre ste si to naplanovali, najest sa a potom spalovat kalorie 😀

jarimka
7. apr 2010

no ved to bolo cielené 😀 to spalovanie hehe no ved len nech su detičky zdravučke to je hlavne no ta unava to ti verim

janulqa07
7. apr 2010

ved hlavne pre maleho to bolo nieco po dlhej zime

jarimka
7. apr 2010

no tak to ano tavoj mali ta vyšibal aj pooblieval ?

janulqa07
7. apr 2010

doma sme to dlho trenovali, ale kde prisiel tak ostal ako zamrazeny a sibal kazdeho az vcera a iba chlapov 😀
teoria mu isla len prax musime dotrenovat
uz hodinu bojujem s receptarom, potrebujem nieco lahke na sobotu pre viac ludi ale po velkej noci sa mi najlahsie jedlo zda dieta

jarimka
7. apr 2010

tak to ano a co dajaka oslava ?

janulqa07
7. apr 2010

tak trosku viac len ja to este neberiem ako oslavu, bude mensia svadobna oslava, kedze u mna aj u priatela to je druha svadba, potom sa ide na veceru, ale na obed potrebujem nieco pre rodinu co pridu od rana do nas, kedze nasi to maju zo sniny dost

jarimka
7. apr 2010

hejj ty maš v sobotu svadbu ?
a chceš niečo bez masa?

janulqa07
7. apr 2010

no zatial to tak vyzera 😀 😀 😀
ano nieco uplne lahucke, ale mne momentalne nechuti vobec jest tak nemam ani ziadne napady

jarimka
7. apr 2010

hmm no tak to ti blahoželám no tak to je tažký vyber to ti verím a tu v PO na urade mate???

janulqa07
7. apr 2010

Dakujem, ano, malo to byt iba zo svedkami, ale rodicia sa tam nasackovali, tak co uz s nimi 😒
Mali sme ist na urad, potom na obed a domov vylozit nohy. Namiesto toho mi treba vypratat byt, v sobotu od rana, venovat sa rodine, malemu a pripravam na "svadbu" 😠
Dnes sa chcem este vybrat na nakupy, nevies kde kupim dobre tehu podprsienky?

jarimka
7. apr 2010

viem v meste ked pojedš busom vystupiš na trojici a tak na začiatku mesta je obchod aladin ja som tak kupovala aj nočné košele a podprsenky a tak a co pekne si obliekaš v sobotu?

janulqa07
7. apr 2010

super diky 😉
saty som si objednala z netu, este nejaky svetrik a hotovo, neprezivam to

jarimka
7. apr 2010

super tak potom hodiš foto ako si vyzerala 🙂 neni zač ked nebudeš vediet kde co kupit s radostou pomôžem byvam blízko mesta myslim hlavnej ulice mam to zmapované 🙂

janulqa07
7. apr 2010

ja nerada nakupujem, hlavne nemam rada flakanie po obchodoch, najradsej kupujem cez net, ale niekedy sa to neda 😒 , ja som tu v po este stale stratena, tesila som sa ze ked pride jar pojdem s malym objavovat, ale teraz jedine s postelou 😖
vy to mate este dobre, maleho do kocika a mozete sa prechadzat

jarimka
7. apr 2010

no tak to ano ved sa otepli tak možeme zrobit poznávaciu prechádzku 🙂

janulqa07
7. apr 2010

budem rada a dufam ze moj maly sa dovtedy skludni, na kocik je velky, takze chodime pesi a vsade mi zdrha 😠 ked s nim idem von je to pre mna stres

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre