Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

mimca20
13. okt 2011

Ja som vcera bola na tej Levocskej (jednu cast mali uzavretu, lebo prave rozbalovali novy tovar), nebolo az tak vela ludi okolo 13tej, malemu som vzala nohavice, 2 tricka a 1 kratasy. A v stredu maju za 0,30 centov, takze parada. Boli sme tam prvykrat cca pred 3tyzdnami (asi stvrtok) mali novy tovar a Next mikina s kapucnou za 3eura. A ako pisete, tie nase deturence rastu a rastu rychlostou vetra. A najdu sa v tom sekaci veci, ktore posluzia, vyzeraju ako nenosene a po vyprani su stale super. Dostali sme nove supravicky pri krste č.62-68 od jednej znacky slovenskej a cuduj sa svete pod pazuskou a ramene sa rozparali.

anicka1981
13. okt 2011

a kde je ten sekac na sekcove:_
😠

mimca20
13. okt 2011

@anicka1981 Presna adresa je justicna 20 ale presne miesto si precitaj na predchadzajucej strane jedna baba ma tam nasmerovala.

tinuskaha
23. okt 2011

ahojte baby vidim ze riesite sekace 😉 dik za tipy 😉 ale potrebovala by som tip aj na nejaku dobru cukrarku tu v PO.Chcela by som dat malemu urobit nejaku peknu torticku.Ale aby aj dobre chutila a vyzerala 🙂 dakujem mozte aj do IP 😉

mimca20
23. okt 2011

@tinuskaha Dufam, ze na nejaku cukrarku natrafis 🙂. Ja ti moc nepomozem, som v PO nova zopar mesiacov.

mimca20
24. okt 2011

Kde sa da v ramci PO chodit so 4 mesacnym babom myslim na nejake cvicenie na fitlopte alebo nejake materske centrum a tak.... Poradte.

juliap
24. okt 2011

@mimca20 na sekcove je Emerka centrum, maju aj svoju str a da sa tam pozriet na program ... od 1/2 roka odporucam plavanie v KIDFIT, najdi si na googli, maju aj foto a video na stranke ... v maxe v citygym je tiez 1x do tyzdna cvicenie mamicky s detickami, len teraz neviem kedy, skus pozriet na ich stranku

jaanka22
2. nov 2011

Ahojte mi sme sem prisli z Anglicka a nepozname ziadne rodinky s babatkami vo veku nasho maleho. Mame 9 mesacneho chlapca a zatial som si vygooglovala na kidifit baby telocvik na ktory som poslala prihlasku. Nasla som si aj to forum a je tu vela uzitocnych veci 🙂

zvonkohra
2. nov 2011

@jaanka22 a odkial presnejsie si?

jaanka22
5. nov 2011

@zvonkohra byvame v dedine pri PO vola sa to Fricovce a ty?

zvonkohra
5. nov 2011

@jaanka22 na sekcove

janie80
5. nov 2011

ahojte kocky, ja som tiez z PO, mozem sa pridat? 😉

zvonkohra
5. nov 2011

@janie80 jasne a ty si odkial?

janie80
5. nov 2011

@zvonkohra rodena Presovcanka, momentalne sekcovcanka... 😉

zvonkohra
5. nov 2011

@janie80 vidis aj ja 🙂 🙂

janie80
5. nov 2011

@zvonkohra a kde zo Sekcova? 😕 ja som pri Intersporte... 🙂

zvonkohra
5. nov 2011

@janie80 billa

janie80
5. nov 2011

@zvonkohra uplne opacny koniec... 😀

mirka12011
5. nov 2011

@janie80 to si blizko mna hihi

mirka12011
5. nov 2011

@zvonkohra kedy sa konecne vidime??? vefina dojde az na jar hihi stihame dovtedy???? 😀

zvonkohra
6. nov 2011

@janie80 ale ani nie 3 zastavky nieje tak moc uplny koniec je na trojke
@mirka12011 ta tak daleko byvame od seba ze ani nemame cas sa stretnut vies jak kym pride lietadlo potom to prestupovanie 😀 😀 😀

zade
6. nov 2011

@tinuskaha Citala som si tvoj prispevok, ze hladas cukrarku... mhm, nasla si? Aj ja hladam 🙂 Teda na www.tortyodmamy.sk som zopar nasla, ale su pomerne drahe. Mne sa zda akosi privela datza torticku cca50-60€ 😒

tinuskaha
6. nov 2011

@zade ale vraj terz su torty take drahe 😒 mas IP

mirka12011
6. nov 2011

@zvonkohra ok ja cakam na ponorku hihi

zvonkohra
6. nov 2011

@mirka12011 oki ked pride daj vediet ne sak uz raz pridem s lalou na kafe 🙂 kedy mozeme prist ale skor poobede okolo 14-15stej hm?

mirka12011
6. nov 2011

@zvonkohra 😀 o takom case sme von..... ☹

jaanka22
7. nov 2011

ja Nemam problem dojst do PO Aj teraz tam Ideme na Sekcov. Dala som prihlasku na baby telocvik na kidfit niekto z vás tam chodí alebo bol?🙂

zvonkohra
7. nov 2011

@mirka12011 ta kedy mame prist doobeda?

zade
7. nov 2011

@jaanka22 mhm, to znie dobre napis nieco viac, boli ste. To je to cvicenie v maxe??

mirka12011
7. nov 2011

@zvonkohra to by slo...zalezi aky bude spanok a kedy pojde spat hihi to zo zuzkou mozes rovno dojst a ninkou ta chodi uz mesiac hihihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre