Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
25. apr 2009

klobucik,..posnazim sa 😀

tinika
25. apr 2009

dani jak tri, sak ty, tvoj drobec, klobucik, jej drobec ja a moj drobec 😀 😀

klobucik
25. apr 2009

No babky. Stacia mi rifle a tricko hej? Nebudem sa extra vybliekat sak ideme s detmi . Ja len aby ste neboli prekvapkane. 😀 😀 😀 DAni ako? Pisala si Ivke? 🙂

tinika
25. apr 2009

ja si beriem teplaky, bo uz dva dni ma tlačia rifle hihi ta nebudem trapit fazulku sak aj tak to ma tazke
a ja beriem aj mikinu bo som bola s havou von a občas zafuka a ja taka zamrznuta 😀
tak idem odviezd mm a este sem kuknem ze kedy sa stretneme

danielkapo
25. apr 2009

klobu pisala som, ale nereagovala ivka, tak zrejme ma nejaky lepsi program 😉
teraz som doupratovala...fuuuu
a jasne, ja tiez len rifle a tricko beriem 😀
idem malu ulozit, nech pospi...my tak o tretej-pol4 by sme tam mohli byt...

ivana82
25. apr 2009

Ahojte babky, prisli by sme velmi radi, ale maly sa o jedenastej zobudil s tym, ze je zachripnuty, tak ho nechcem velmi nikde tahat. Ak by mu bolo lepsie, tak by sme dosli 🙂 Neviete mi poradit, ked ma na jazyku biely povlak a teraz sa zobudil zachripnuty bude to naznak nejakej choroby 😕 napiste mi , ze nie...ale radsej pravdu a neklamte...cakam...

klobucik
25. apr 2009

Ivi ale ved ked nema teplotku tak mu nijako neublizis. A to z e ma bieli povlak tak to nemusi znamenat priznak ziadnej choroby. To moze mat z mliecka. 🙂

klobucik
25. apr 2009

papal pred spanim mlieko? alebo nieco take?

yaotzin84
25. apr 2009

No ahojte tak aj my sa pridame uz som pisala aj Danke....kym sa nic nezomelie, a to ten ozex je plaza beach dobre sme to pochopili.

yaotzin84
25. apr 2009

Teda pisala manzelka, zle som sa vyjadril

klobucik
25. apr 2009

Jeeeej Dani konecne uvidim malu . Uz ma rok ze? Ved len nedavno sa narodila zabka mala. Aj my prideme 🙂 😉

ivana82
25. apr 2009

Pred spanim mal bananik...teplotku nema,mal 36,9 C - taku ma stale, ked mu ju meriam ☹ bojim sa, aby to nebolo daco horsie, dufam,ze nie...je pravda, ze uz rozprava trosku lepsie ako predtym, tak uvidime, ci nas manzel a ocko pusti 🙂 a ked tak ho mozeme vziat so sebou? 😖

yaotzin84
25. apr 2009

No veru uz bude mat rok za par dni ta nasa neplecha.....NO to sa tesime a zoberes aj Mateja aby tam nebol Bohusko sam, jak si vedela, ze pisam ja za Bohusa

yaotzin84
25. apr 2009

No ivka zober si manzela aby tam Bohus nebol sam, inac za manzela sa hlasi na konikovi manzelka Danka

danielkapo
25. apr 2009

yao ano to je to plaza beach 😉

klobucik
25. apr 2009

Joooj ta ja Mateja neberem bo on sa bude hrajkat a bude rad ked sa nas na chvilu zbavi bude mat pokoj. 😀
Doslo mi ze je to kryci manever koli vieme komu 😉
A IVi kludne ho zober aspon tam nebude Bohus sam . To sa ti len mozno zda nasa mala tiez ked sa zobudi tak rozprava tak zachripnutejsie. A nic to neznamena. JE to len rozospatost. 😉

yaotzin84
25. apr 2009

Nno super tak to dorazime aj my, kolo pol stvrtej sa stavime nakolko ja idem pomahat este ocovi s tovarom

ivana82
25. apr 2009

Klobucik, ale od toho zobudenia je to uz skoro tri hodiny a stale je tam to zachripnutie, je trosku mensie, ale je tam...ale ja chcem velmi prist, no uvidim, maju dojst este svokrovci, tak uvidime ako ...

klobucik
25. apr 2009

TAk ved uz ty vies my by sme boli s Danielkou keby ste prisli ale tak je to ujuz na vas. tak o kolkej sa stretneme? TIna o kolkej mam prist k tebe? okolo 15,00?

tinika
25. apr 2009

Klobucik, prave som dosla domov a o akej mame tam byt?

danielkapo
25. apr 2009

dievcata ako vy chcete, my so simkou tam dojdeme podla toho kedy vstane...medzi tretou a pol stvrtou....ked tam budeme, tak brnknem tinike 🙂

tinika
25. apr 2009

ok tak dojdeme ked dojdeme a stretneme sa tam

klobucik
25. apr 2009

okolo pol 4. Ale my sa este ideme pozriet s Dankou na vaseho havinka. 🙂

tinika
25. apr 2009

😉 klobu na mojeho? Tak idem prave s nou von ta mozta aj hned.

klobucik
25. apr 2009

Danka sa teraz zobudila. Sa napapa a tak okolo 15,00 mozme byt pri tebe. Kde tam mam vojst medzi bloki? Tam jak minule som sla? abo kde? 😀 Ano na tvojeho havinka..

tinika
25. apr 2009

no bud medzi bloky, alebo hned pri ceste pred blokom je parkovisko skoro prazdne

klobucik
25. apr 2009

a priprav mi fotky zo svadby cchem vidiet kedze tu si ich furt pomazala skor nez som ich videla 😀 😀 😀

tinika
25. apr 2009

takze kto ide vlastne? Danka, klobucik ja a yao?

klobucik
25. apr 2009

ok tak tam to zapichnem a hned tam byvas pri tom parkovisku? MA stam aj ty zaparkovane?

klobucik
25. apr 2009

yao s manzelkou a mozno aj Ivka s manzelom pride. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre