Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
6. máj 2009

teda zabudla som napisat, ze dockali sme sa ho az po svadbe...
sorry 😀

yaotzin84
6. máj 2009

Tak k tomu pol roku blahozelame, nam sa zmenil tiez hlavne je to nieco ine, stratili sme par znamych, podla ktorych uz mame ine problemy ako oni, ale zase sme ziskali kopu novych, ale verni kamarati tali dvaja traja nam ostali.

ivana82
6. máj 2009

Yao, ale taki, podla ktorych mate ine problemy potom neboli priatelia 🙂 aj my sme nas "spolocensky" zivot obmedzili na navstevy rodicov, sestier, krstnych, starych rodicov a pod. 🙂 niekedy to chyba, ale niekedy vobec a drobcek nam to vynahradza, hlavne ked sa usmeje a zacne smiat na plne ustocka 😀 😀 😀

tinika
6. máj 2009

Ahojte, no mi sme tehu planovali uz dost dlho ale sa nedarilo 🙂

ivana82
6. máj 2009

My sme po svadbe najprv nechceli, ze najst si pracu, mat aspon rok prax, kedze ja som sa vydavala dva dni po promocii 🙂 a o babatku sme zacali uvazovat tak v novembri a vo februari uz krami nedosli, tak neviem ci to bolo dlho alebo nie...neviem to posudit, ked viem, ze su aj babenky, ktore sa snazia mesiace ci roky a nic...mne sa zda, ze sme cakali pridlho, teraz sme sa par krat uz s Tonom zhodli, ze si nevieme predstavit, ake to bolo bez maleho... 😀

tinika
6. máj 2009

No my sme tiež nechceli rok ze si užijeme ešte, ale po par mesiacoch uz sme chceli ale sa nedarilo hihi

ivana82
6. máj 2009

teraz sa to podarilo, uz len sa snazit donosit a priviest na svet a mate kopu radosti a starosti...🙂

tinika
6. máj 2009

ivi ano starosti ale hlavne radosti 🙂

yaotzin84
6. máj 2009

No u nas bola manzlkea taka gulka v tehu, a ked sa mala zacala hybat v brusku tak sme ju po nociach sledovali to bolo divadlo.
Tesili sme sa , manzelka sa trosku bala porodu ale zvladla to na jednotku po dvoch dnoch uz chodila nechcelo sa jej lezat, len nas trapila poporodna depka trosku, dost plakala a citila sa sama.
No a v podstate aj bola kedze rodila v Saci, ja som nebol pri nej a jej rodicia byvali vtedy este o 300 km dalej.
Takze naozaj bola sama.
ale teraz ked mame malu nevieme si predstavit iny zivot...ona je proste nasa radost, neda sa na nu ani hnevat lebo ked nieco vyparati a dostane hubovu polievku tak ide s placikom za tym od koho ju dostala a spusti take divadlo ze niekedy az na smiech je.

a my vstavame tak o siestej, najskor stuchame do mamky a potom do ocika.

ivana82
6. máj 2009

Nas Tonko raz vystrasil moju sestru, ked sme sedeli a pozerali telku, tak sa maly pohol a ona chudinka az podskocila, ze to tak kope? ze ked kope a boli to tak ako to bolo vidiet, tak to bude chlap ako hora, a mal ledva 2, 5 kg 😀 😀 😀 ja som pribrala posledne štyri roky pred tehotenstvom a pocas tehotenstva som pribrala zhruba 7 - 9 kil, takze nie vela, ale uz som si to vynahradila...ostali na mne...a nechcu ist dole a nechcu... 😀 😝

ivana82
6. máj 2009

Adi, kde ste? co je s vami? Dufam, ze nie ste az tak chore, ze nemozete za cely den ani len kuk napisat alebo cau...nech ste rychlo zdrave vsetky tri ... 😉

dada27
6. máj 2009

Ahojte všetci,dievčatá uź spinkajú 🙂
Je nám všetkým už trochu lepšie,keby ste videli zásobu liekov,ktoré sme brali,tak by sme si mohli otvoriť lekáreň.Mali sme teploty,boleli nás hrdlá a ja som stratila hlas 😒 ,ale už je dobre 🙂
Ivi,ćo si už dávala papať Tonkovi,chutí mu všetko? 🙂
Tini,vidíš že vŠetko dobre dopadne,netreba stresovať 😀

ivana82
6. máj 2009

Dadi, malemu chuti vsetko - mal jablcko, bananik, hrusku, mrkvu,zemiak a jednu hippku sme dostali, tak sme ju v piatok vyskusali a zbastil cele 125 g balenie az som cumela a to Tono starsi ked to ochutnal, tak povedal, ze on to nezje a skor ako sa vratil z pivnice uz v sklenicke nic nebolo... 😀maleho skor musim krotit, lebo on nema problem zjest jeden zemiak a mrkvu spolu dokopy a naraz... 😖 😕
Som rada, ze Vam uz je lepsie a dufam, ze kazdym dnom to bude lepsie a lepsie 🙂 drzte sa...pekny vecer

tinika
6. máj 2009

dada no ja som si to tak nepripustala, to len moje okolie to bralo tragicky

ivana82
7. máj 2009

Prajeme krasne ranko 🙂 aha ho, aj slniecko na chvilocku vykuklo ... my sme dnes sami doma cely den, no mozno nie cely, lebo Tono povedal, ze mozno si vezme pol dna dovolenku, tak bude s nami aspon tri hodky poobede a potom zas budeme sami...ach, jaaaaaaaj, Monky mas moj obdiv ako to zvladas bez chlapa a bez akejkolvek pomoci - snimam klobuk fakt... 🙂

danielkapo
7. máj 2009

Ahojky
tak kde ste vsetci cely den? 🙂 Dnes riadne fukalo, my sme len na polhodku vonku boli...
prajeme krasny predlzeny vikend 🙂

ivana82
7. máj 2009

Dani, netusim kde vsetci su asi sa liecia 😒 a nebudem si tu pisat sama dennicek ... uz ma to preslo 😀 😀 😀 😝 pekny vecer

danielkapo
9. máj 2009

Ahojte
tak ako?
co nove? asi ste cele dni vonku v takom krasnom pocasi, vsak? 😵 konecne mi mala zaspala a mozem sa v klude aspon najest 😅 heh mame teraz take narocne obdobie, nemozem ju ani chvilku nechat bez dozoru, kdekolvek vylezie, vsetko povyhadzuje ...jooooj....ale zlata je 🙂
tak sa majte krasne a obcas tuknite;)

ivana82
11. máj 2009

Prajem Vam krasne ranko...Yao a Danka - ten Calgel mame a davam mu ho tak max. raz za den, ked uz to nie je unosne a place, mnci apod. myslim, ze najvacsi problem - prerezanie mame za sebou... 🙂

kde ste ostatne baby???

dada27
11. máj 2009

ahojte všetci,uź je nám konečne lepśie,tak keď je pekne sme väćšinou vonku a keď nie stále treba niećo upratať navariť,nie je veľmi ćas sedieť pri PC 🙂
Ivi koľko zúbkov uź máte?Nám vyšli dva spodné uvidíme kedy ďalśie 🙂
Adka má pokazený počítač,takže neviem kedy bude on line 🙂

danielkapo
11. máj 2009

Ahojky
dada, to je super, ze uz vam je lepsie...
ja som si aj myslela, ze adka ma nieco s PC ked tu nepise.... 😀 pozdrav ju od nas 😉
nam sa prvy zubok prerezal asi v 10-ich mesiacoch...teraz ma styri (2 hore a 2 dole) ale u nas to bolo bez problemov, tak sa tesim 😉
pekny den

ivana82
11. máj 2009

Dadi, som rada, ze ste uz ok, ako je Vam fajn, ze mate zahradu, kde sa mozu drobci blaznit 🙂 Nam sa prerezala dolna lava jednotka - neviem sice presne kedy, ale v piatok som na nu narazila, ked sme boli v ZOO a davala som mu vyzivku 🙂
Dani, v ZOO sme boli este aj s mojou sestrou a jej krstnou dcerkou, 9-rocnou, takze ona si to uzila a my sme si s drobcom uzili aspon velku a dlhu prechadzku, aj ked velmi rad pozeral na zvieratka, hlavne, ked utekali a jemu sa urcite iba mihali pred ockami...viem, ze z toho nemal nic, no my sme si oddychli a preto to este niekedy zopakujeme...

yaotzin84
11. máj 2009

ivka nam sa prerrezali zubky pekne zaradom a teraz stagnujeme, teda aspon si myslime, my sme velmi vela vtedy slinili ten callgel sme davali ked nas napadlo, alebo ked uz velmi bola mala nespokojna.
Inac zdravim vsetky mamicky u nas sme az na mna vsetci ok, ja idem zajtra na chirurgiu a tak budem dva tyzdne robit z domu, aspon ze je tu ta moznost lebo by som nechcel vidiet vyplatu po tak dlhej marodke.

ivana82
12. máj 2009

Dobre ranko mamicky, otecko a deticky 😀 Yao vyplata by bola minimalne o polovicu mensia, tak nejako 🙂 ten calgel nechcem davat casto ...

Adi uz nech ti comp opravia, lebo tu chybas...

Dadi - co davas Katke papat ako prikrmy, mne uz dochadza fantazia co mu mam uvarit, masko mozeme dat az o tyzden...

yaotzin84
12. máj 2009

No ivka to by bolôa, ale vdaka bohu mam ustretoveho sefa a robotu a viem ju robit aj z domu, a dufam ze o tyzden uz budem fit a ta fistula sa zase nevrati.

ivana82
12. máj 2009

drzim palce, nech si rychlo fit 🙂

yaotzin84
12. máj 2009

Ta dufam , ze sa dam dokopy lebo na konci juna planujeme aj dovolenku, chceme ist za rodinou do Prahy je to jediny mozny termina nakolko danka skysne cele leto v praci

ivana82
12. máj 2009

tak prajem, nech vam to vyjde...my mame uz dovolenku zablokovanu, ideme bohuzial iba na Domasu aj s nasimi rodicmi, takze sa akosi velmi netesim, ale co neurobim pre Tona starsieho,nie?

yaotzin84
12. máj 2009

No to ano, co uz neurobime jeden pre druheho, no dufam, ze nam do toho nic nevyskoci lebo potom bude cely jul manzelka sama aj v netke aj v detskom obchode a v auguste ani nehovorim, aspon ze ma brigadnicku, ze na poobedie moze vypadnut, lebo jej migreny su zo dna na den silnejsie.
No a po lete planujeme vyskusat jasle.

ivana82
12. máj 2009

Nie je to trosku skoro skusat jasle? ved to bude mat iba 1,5 roka...Danky mi je luto, tie migreny vedia narobit neplechy. Viem, co je to nemat leto, ja som tri leta brigadovala na kupaliskach v obcerstveni od osmej rana do osmej vecer a povikendoch este akcie s obcerstvenim, rozne trhy, jarmoky apod. ale aspon som zarobila no z leta som siv ela neuzila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre