Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
16. mar 2009

capri no to hej....este si chvilku pockame, dovtedy uz budem mozno simku aj nahanat.... 😀 😀 😀

capricieux
autor
16. mar 2009

jasne ze budes 😉 baby su sikovne

jozino24
16. mar 2009

tu sa zasa nic nedeje???

klobucik
16. mar 2009

hej deje jedno velke klamstvo.... 🤐

monky1
16. mar 2009

ahojte!

ano, na stretku, co spominala danielka bolo super 😀

klobucik ???? klamstvo???

jozino, uz mas pani na hlídání?

klobucik
16. mar 2009

AHoj monky.
NIc nechaj tak to len tak som is sama pre seba a pre jednu osobu. 😉 Ten koho sa to tyka pochopi 🙂
Stretkoooo hej? no vy zradkyne 😀

dadulina
16. mar 2009

ahojte ako sa mate?

monky1
16. mar 2009

ok, uz sa nepytam 🙂

no hej, bolo stretko sekcovskych mamiciek, ale neboj, ked som dobre citala, urcite nebolo posledne 😉

musim off, skypujem s manzelom

ivana82
17. mar 2009

Ahojte, to co to tu? nic nikde nikoho? baby, co sa deje? 😒

adrianamickova
17. mar 2009

ahoj ivana....spravna otazka? 😖

adrianamickova
17. mar 2009

ja som bola s dievcatami dnes v nasom klube...od 9.30do 12.30
cele dopoludnie,trosku sa zabavili aj akoze prechadzka...
cestou domov sme sa zastavili kupit nove dudky,predavacka ich vysmiala...
a teraz zaspali...obe a duky v puse 😔 😔

ivana82
17. mar 2009

nove dudky? sak nove chutia najlepsie ne? 😀 😀 😀 a to take velke dievcatka este maju dudkliky? nas ma iba ked ide spinkat 🙂 aj to ho niekedy nutime, lebo inac si dudle rucky 😅

dioliana1
17. mar 2009

Cawko.... 🙂

adrianamickova
17. mar 2009

cau dioliana....ako ty sa mas?

ivana82
17. mar 2009

Ahoj dio, ako?

adrianamickova
17. mar 2009

babka im kupila minuly tyzden ale to hned rozkusali,tie hryzadka tych sa ani nedotknu,ale dudky kusu jedna
radost, a na spanie...uz nevedeli ako dudka v puse a spanok raz dva... 🙂

danielkapo
17. mar 2009

Ahojte...
dudky - Simonka inu dudku ako tu moju do pusy ani nevezme 😅
ja som dnes bola v meste a potom so simkou vonku...no mala ked zbada hava alebo macku, hotovo...z kocika by skocila 😀 a dnes sa po svaboch taky psik tulal, tak mala sou 😀

adrianamickova
17. mar 2009

mamkina je najlepsia na svete....
zive hracky chodia s vami na prechadzku 😀 😀 😀,

danielkapo
17. mar 2009

adi 😀 tak, tak....si budeme od susedov psika asi poziciavat na prechadzky 😅

ivana82
18. mar 2009

Bre ranko, stale to tu vyzera akoby v presove nikoho nebolo? kde su vsetci ostatni, ha? budete mat absencie a to je zleee. co dnes planujete porabat? my sa doobedu asi nezastavime, ale poobede nakukneme 😉 zatial pa a pekny slnecny dnik (len, aby som to nezakrikla) 🙂

zuz11
18. mar 2009

cmf • 11. mar 2009 o 12:21
Ahoj maminky- Presovcanky.Bola som dnes s malym po dlhom case v meste. Isli sme kupovat topanocky na jar.Po dvoch hodinach zufaleho vchadzania a vychadzania z obchodikov som nahodne zabocila dole ulicou od kenvela co je na hlavnej. A tam som nasla taku malu detsku obuv/stonozka/,ani som nevedela ze tam nejaka obuv bola a uz maju napisane ze likviduju predajnu.Tak som vosla dnu.No predajnicka na prvy pohlad nic moc.Ale som vam bola prekvapena z toho co mi ponukla.styri pekne chlapcenske topanocky sme skusali, normalne kozene, s klenbou.neviem ci mozem tu aj znacku napisat/protetika/krasne. odpocitala mi z nich 30% tak nas vysli na 16 eur.No tak sa tesim, normalne skoda ze likviduju.Aj som povedala predavacke ze jej zrobim reklamu a poslem kamaratky co maju deti k nim. Aj dva svetriky som malemu vzala take bavlnene natielnicky po 5,50 eur. Joj normalne sa tesim.pekny den.

roasha • 1d • 11. mar 2009 o 12:24
cfm,"protetiku" maju v kazdej zdravotnickej predajni/sice nie za cenu ako si kupila/,ale kupis normalne tuto znacku.

rohacka • 2d • 11. mar 2009 o 13:19
Cmf - vdaka za info, ked sa drobci vyspia, ideme tam pozriet.

bianca • 1d • 11. mar 2009 o 13:28
jej diky za tip.Kedy zatvaraju?Domov ideme az bud.tyzden a hodili by sa neake kvalitne prve topanocky

cmf • 11. mar 2009 o 14:01
Bianca, neviem presne vravela ze asi do konca marca, tusim.Aj som sa jej pytala ci to fakt zatvaraju abo len sa chcu zbavit tovaru ta tvrdia ze likvidacia. Predavacka vravela ze koncia uplne.

mimkab • 12. mar 2009 o 12:49
No tak baby,bola som tam aj ja vcera ,oplati sa.Maju aj biele lakovky pre prvoprijimajuce kocky,krasne. 🙂 😉 🙂

rohacka • 2d • 12. mar 2009 o 14:25
Tak my sme kupili tiez Protetiky, povodne 699 Sk, teraz 30 percent dole. Vraj do konca marca budu mat otvorene, ale postupne vypredavaju, takze niektore cisla uz len obmedzene. Pre Kubka sme kupili a pre Dorotku uz topanky nemali, tak sme kupili aspon papucky do skolky - povodne 220 a teraz nieco nad 150 Sk. Maju otvorene do 17.00 hod.

mimkab • Dnes o 11:33
🙂 😉 😎 Tak aj my sme sa boli pozriet,a odporucam,kupili sme topanocky,papucky,body,ciapku.Super 😀

adrianamickova
18. mar 2009

adminka....ahoj,dakujeme za tipy na skvele nakupy...
ale dnes ste si vybrali zly den...metelica chumelica... 🙂

adrianamickova
18. mar 2009

my sme dnes iba na dvore boli....ponahanali sme macky aj naseho psa,utiekol nam cez dieru v plote
do susedovej zahrady....ta ste to mali vidiet..
a toto snezenie...slnko,vietor...nornalne sme zmrzli a to som sa chcela pustit ze zahradkarske prace...
ale zima ma odradila,akurat som ostrihala ruzovy ker 😵

monky1
18. mar 2009

Ahoj adi, hotove peklo, ze? Pocasie sa zblaznilo ☹

ivana82
18. mar 2009

Ahojte, naozaj to pocasie je hrozne, vysli sme s malym von, ze krasne svieti slniecko, no zasli sme za blok a uz to bola metelica ... tak sme pokupili, co bolo treba a sup - sup domov,a predstavte si, v kociari ostal este hodinku a pol spinkat v overale celkom vpohode, inokedy krici a robi cirkus, ale dnes pospinkal a pekne sa zobudil a zaklipkal ocickami, ze uz je hore...nadherny bol 🙂

adrianamickova
18. mar 2009

spolu s mojou mamou sme spachali utok na moje vlasy.....
melir si robime same,tak akoze zmenu ucesu uz mam,ale zase 2 deti co sa ponukli za asistentky
jedna zaviazovala a odviazovala tu ciapku,druha pomahala vytahovat vlasy....
🙂 🙂 🙂

adrianamickova
18. mar 2009

a manzel si nevsimol nic ☹ aaaaaaaaaaaacccchhh

ivana82
18. mar 2009

adi, co cakas ... chllapi su chlapi ... a zivot taky kratky 🙂

adrianamickova
18. mar 2009

pozeram na prezidentskych kandidatov,a kandidadky 😀 😀 😀 😀
co vy na to? 😉

adrianamickova
18. mar 2009

veru uz nic necakam..... 😉
ivana 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre