Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
10. máj 2008

baaaars cistotne dieta mam 😀
dala si dole ponozky a vybera si spomedzi prstov ten moch z ponoziek 😀 😀

capricieux
autor
10. máj 2008

dik nitka, povedala by som ze vyzeram skor ako dievcatko 😀 😀 😀 vraj dost mladsie 😉

zuzla2
10. máj 2008

capri ta ja neznam,ze kde..nemas modry kocik??? 😔
nitka ta budu ix kupovat iba deti zbohatlikov 😠

my uz z nakupox doma...len v DM som nexala tisicku 😒 to uz nenormalne ☹ mala mi spi a ja idem este vyprazit syr..nerobim nic,bo ma poctila svojoou navstevou cetka..som myslela,ze ci nepride az zajtra,ked je uz ten den matiek..ale ta ne 😀 akurat dam este prat...

nitka
10. máj 2008

zuzla mi nemame sviatok kedze sme nezodpovedne matky 😀 😀
ja sa pustila do upratovania ale to ma prinutili okolnosti lebo pride kamoska na navstevu dam malu spat a pojdem este navarit
capri daj pozor zeby ti socialka nezobrala maleho,ked vyzeras jak dievcatko 😀
vcera moja sprosta svekra povedala mojmu staremu ze na nas zavola socialku ze nam zoberu malu ta asi viee jak mi je od vcera 😢

capricieux
autor
10. máj 2008

hej zuzla mam modry kocik 😉 ta ty si ma fakt videla 😀 😀 😀

nitka
10. máj 2008

zuzla mi povedz koho ty nepoznas 😀 😀
ona sebe take veci dokaze vsimnuc 😀 ...keby mi povedala ze okolo nas isla ťava ta sa jej opytam ze dze bo ja taka nevsimava 😀 😀 😀

karolinkafe
10. máj 2008

Cafce baby 😵 Ta ja som v robote, ale sa mi baaars nechce nic robit, tak beham po MK.
Capricieux hovoris francuzky? Inak pristane ti ten uces 😉
Nitka ta super ze Viktor este nema tetovanie, ale ta mozno to este do odchodu stihne 😖 😠

nitka
10. máj 2008

ahoj kaji ee nestihne viky tetovaie je objednany az na oktober ukazoval mi...
ta pekne v robote a beha po MK 😀 😀

karolinkafe
10. máj 2008

No ta to super sprava sluchaj 😀 Bo ja som mu uz minule do telefonu hovorila, ta sa nechcel dat odhovorit. Ta co ho presvedcilo. No ja som teda rada 😵

nitka
10. máj 2008

ta ten co ho mal tetovat tak musi 10 kdesi cestovat a nestihol by mu to natetovat tak ho objednal na ten oktober...snad to viktora dovtedy prejde... 😀
no idem dozametat chodbu a varit

karolinkafe
10. máj 2008

Ta chod sak aj ja musim ist kusa robit 😀 bolo by na case 😅

zuzla2
10. máj 2008

capri ta ja neznam,ze ci to naisto ty..ja len videla modry quinny pri kostole 😀
nitka to len nahoda..a znas dobre,ze ja si vsimam kociky a popritom obcas i ludi 😀
kaji ta to co za robota,ze konikujes??? 😉

ja mam free,bo som obidve deti vyprevadila von...normalne neznam,co od radosci robic...keby ma nebolelo brucho,ta asi skacem po plafone 😀

capricieux
autor
10. máj 2008

karolin ahoj, nie nehovorim 🙂 kolegyne v praci na francuzskom oddeleni hovoria, sa mi to pacilo 😉 som to obkukala

zuzla ale bolo to uz skor ne? a bola som s takou tiez malou cicou s ofinou? aj ty mas trojkolku?

zuzla2
10. máj 2008

capri ne tota pani bola s kociarom a muzom,asi tak 2-3tyzdne dozadu...ja mam trojkolku..ale uz sluzi doma len ako inventar...

moje deti uz z prexadzky doma...mala nespala ani minutu 😒

capricieux
autor
10. máj 2008

bola som tam raz s muzom boli sme na zmrzku dole, a si pamatas jak vyzeral on? 😎 identifikujeme to podla neho 😀 😀 😀 inak ma este jedna holka v PO taky isty kocik ale ona je taka viac blond 😉

capricieux
autor
10. máj 2008

inak holky ake mate skusenosti zo zubkami? cely den ma maly teplotu 😒 dala som mu cipok no nabehla zas, zubok ale nevidim, inak je uplne normalny ako vzdy 😒

capricieux
autor
10. máj 2008

ma 38

zuzla2
10. máj 2008

capri chlapa si nepamatam..a to bolo pri kostole tu na Sekcove v nedelu 😀 asi si to nebola ty...
nam ked isiel dolny, prava jednotka tak tiez sme jeden den teplotovali...bolo to v piatok alebo sobotu (presne si uz nepamatam) na Velku noc..a zub sme jej objavili az v pondelok..takze musis vyckat..a 38nie je nic strasne, neboj 😉

karolinkafe
10. máj 2008

Zuzla ta ja sa tu "staram" o jednu turisticku rezidenciu, ci jak to nazvat. No su tu take chatky a ja prijimam ludi, berem prachy, tak ich odprevadzam a tiez ked treba tak upratam. No a dnes prave na jednych cakam a kedze neviem kedy pridu ta tu sedim jak fras cely den. A hej, tiez robim v kancliku, faktury, objednavy..... no proste holka na vsetko 😅 teda skoro..... 😀
Capri mozem sa opytat co robis ty? ked mate francuzke oddelenie. To kebyze sa jedneho dna vratim, ze kde si mam hladat robotu 😀

capricieux
autor
10. máj 2008

dik zuzla 😉 dufam ze to prejde, inak v nedelu sme to urcite neboli my, to mame navsetvny den, chodime k rodicom a ku svokrovcom na obedy 😀
karolin robim v tlaciarni, na obchode - taka ina praca ako bezne 😉

endrixa
10. máj 2008

capri ahoj ..
😀

capricieux
autor
10. máj 2008

ahoj zijes 😀 😀 😀

endrixa
10. máj 2008

capri jasne .. boli sme na zahradke .. dneska ..
😀

capricieux
autor
10. máj 2008

my dnes nikde lebo mame cely den teplotu ☹

karolinkafe
10. máj 2008

Capri tak vam je fajne, ze v nedelu chodite na obedy 😉 To je fakt "sviatocna" nedela, lebo nemusis varit 😵 A to tam v tlaciarni mate fr. oddelenie? 😅

capricieux
autor
10. máj 2008

hladas pracu karolin? vies dobre po francuzsky? no mame tam francuzky obchod, pracuje sa tam s fr. zakaznikmi a fr. knihami 😉

endrixa
10. máj 2008

capri cital som.. zubky trapia drobca ..

capricieux
autor
10. máj 2008

joj velmi sa trapime ☹ noc bude tazka ☹

karolinkafe
10. máj 2008

Capri tak ja pracu zatial nehladam, len sa informujem, ze co keby nahodou sa vratim do Presova - co by som aj rada 😅 Ja som totizto vo FR (na korzike, nitka uz informovala 😀 ) takze si myslim, ze francuzky viem slusne 😅 no aspon dufam

capricieux
autor
10. máj 2008

aha 🙂 no vies ako to je, ludi ktori hovoria francuzsky je malo, ak by si sa rozhodla vratit urcite to skus 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre