Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
10. máj 2008

cafce zeny
my boli s kamoskou v maxe a na zmrzku nedavno sme prisli...mala scica mlieko a hajde spat a ja sa idem konecne najest...
zuzla ta to si riadne zahaluzila s tym skakanim po plafone 😀 😀 😀 idze ci karta paradne 😀 😀
aspon dakto kto ma zna rozptylit a rozosmiat 😀
teraz kukam na jojke toho vybiteho soplaka 😀 -sam doma a strateny v New Yorku
capri ja anineznala kedy malej vysiel zub,uz ma komplet cely chrup 😀 a ani neviem skade 😀

zuzla2
10. máj 2008

my povinne kukame hokej...teda povinne ho ja musim kukat.. 😠
mala uz spi..najprv,ze pojdem s nou,ale ta som sa kus prebrala,tak tu este posedim...ale dnes isto nebudem tahat tak dlho do noci...
som nakazala muzovi naj mi jeden uleje,bo umrem 😀

nitka
10. máj 2008

😀 😀
a kto hra?
ja idem urobit pukance a kukat v archive ordinaciu co som vcera nedokukala a panelak

karolinkafe
10. máj 2008

cafce, ta vidim ze dnes to tu nezije. My tu hokej nemame, ale ta ja by som si aj dakedy rada pozrela 😅 ale jak vidim jak to ti nasi dosrali aj ma to prechadza 😀

zuzla2
10. máj 2008

kaji ta nasi ma tento rok ani nezaujima..bo nam urobili taku hanbu,ze az 😠
nitka hrali cesi s bielorusmi..az po samostatnyx najazdox vyhrali cesi... 🙂

nitka
10. máj 2008

neriesim hokej ked som citala tu temu vo volnej diskusii ze MS v hokeji ta mi smisno bolo 😀 jak tam obhajuju nasich hokejistov...hamba im,no ale sak za tie prachy by som sa ani ja nepretrhla za behanim puku 😀

karolinkafe
10. máj 2008

No ja som tu temu ani necitala, ale ta ked hovoris ze sranda ta mozno tam kuknem. Akoze hanba velka si myslim, to kvoli tomu, ze najlepsi zarabaju v zahranici. A nepridu na majstrovstva obhajovat slovensko, este sa im nejaky uraz stane a budze po penezoch 😀

zuzla2
10. máj 2008

ani ja ju necitala..bo ja nemam na take cas 😀
a obhajovat nasich nebudem,bo si tvrdim za svojim,ze nam len hanbu urobili..sa muz doma smial,ze by bola sranda,keby nasi vypadli bo by sme sa vymenili s madarmi 😀 😀 😀

nitka
10. máj 2008

zuzla si tvrdis za svojim 😀 😀 😀
nerieste to aj tak je pre mna hrdina uchaty-Lasak

karolinkafe
10. máj 2008

Hej presne aj pre mna 😉

zuzla2
10. máj 2008

no vidno,ze ja dnes nesvoja..ked napisem taky blud..malo tam byt bo si stojim za tym co som povedala a bla bla bla.... 😀

nitka
10. máj 2008

este ze mas cetku bo inac ti neodpustim 😀

nitka
10. máj 2008

ta co sce posli spac?ja celu misku pukancoch zozrela ta mna bude smädit

karolinkafe
10. máj 2008

ta ja sa tu uz hodzinu snazim daco napisat, ta mi vobec neotvaralo.

karolinkafe
10. máj 2008

ta ty si nitka, si mi spravila chut na pukance. Rozmyslam ci aj ja nezrobim 😀 a jutre budzem revac ze som tlusta 😀 ale ta od toho sa bars nepribera ci hej?

karolinkafe
10. máj 2008

a vy teraz dze sce posli? haaaaaaaa

zuzla2
10. máj 2008

i u nas pukance letia...naposledy sme ix vsak mali vo stvrtok..kebyze kazdy den,ta skraxujeme 😀
kaji sak ty xuda,ta si mozes dat..a nitka tiez 😀

ja si asi idem lahnut,bo ma nenormalne bolia krize..boze..ja ked dostanem mrchu,ta furt len stukam,jak dajaka 80stara babka 😀 😀 😀

nitka
10. máj 2008

kaja ty a tlusta?sak mas 20 kg i s postelou...bola som sa odlahcit o 1 100 korun

nitka
10. máj 2008

😀 😀

karolinkafe
10. máj 2008

ta sak nitka je jak nitka, ta ona moze. Ja som mala dakedy take stavy, ze som za den 3 sacky zjedla 😅

karolinkafe
10. máj 2008

bruuuuuuuuuu noc zuzla dufam, ze ti zajtra bude lepsie
a lahko sa ti odlahcovalo nitka 😀

nitka
10. máj 2008

hej do kelu 😀 😀
to som dala za koberec pre malu 😉

karolinkafe
10. máj 2008

jaj a nejaky s vzorom ci aky? Popis, saj ja zvedava 😅

karolinkafe
10. máj 2008

Uz spice sicke ci co vam? Teda zuzla ma "povolenie" 😀 ale ta ostatne.... 😠

nitka
10. máj 2008

ta ja kukam na pc v archive panelak
kaji taky tmavsi,kavovy s tromi smolkami

nitka
10. máj 2008

ja chcela peknucky ruzovucky abo daco take bo ja bars do ruzovej zalaskovana,ale to nam kamos priniesol za dobru cenu ta sme zobrali,mal byt s mackom pu ale uz nebol na sklade...no nakoniec som aj rada ze je taky tmavsi lebo si viem zivo predstavit aky bude ked sa bude na nom lilka hrat 😀 😀

karolinkafe
10. máj 2008

hej smolkovia sa jej pacia, tak super 😉
Aha ta panelak, som kdesi o tom citala na fore, ze co to zac aj som kukala na netovu stranku, ale ta sa mi nechce archivy kukat. Jasne ze ked si uz zacala tak potom chces vidiet pokracovanie 😉

nitka
10. máj 2008

no kaji neviem ci sa jej pacia smolkovia ale budu musiet 😀 😀
chcela by som dakde zohnat dvd smolkov sak to bola origoš rozpravka,zrala som to...
to kamo nam dal znac ze nam preda koberec za super cenu ze mozno bude s mackom pu ale nebol tak priviezol so smolkami ale je taky prijemny na dotyk,valala som sa po nom joooj jak super bolo 😀 😀
v obchode by som sa nedoplatila za taky koberec

karolinkafe
10. máj 2008

Ta to ty si pre seba kupila, zeby si sa po nom mohla valat 😀 No hej smolkovia to je klasika. Ja som si minule spomenula na macka uska. Boze jaka som bola do neho zalubena 😀 normalka aj pesnicku naspamat doteraz poznam hehe 😵

nitka
10. máj 2008

macko usko heh 😀 haluzne a co tak filmarik a filmuska?a vies preco uz nechodia?lebo sa zadusili v koberci 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre