Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

drobcek2007
27. apr 2008

zuzla klesla uz teplota? 😕

zuzla2
27. apr 2008

ta furt nedosol... 😖

drobcek2007
27. apr 2008

no idem do vane 🙂

zuzla2
27. apr 2008

ta muz bol teraz pri nej a vravel,ze hej...on to totizto preziva ovela horsie jak ja... 😔

nitka
27. apr 2008

ty kokso ja otova so sladeckovej stara baba aj ak trsa ty kokso

zuzla2
27. apr 2008

no ta ten vajda bol smisny 😀

nitka
27. apr 2008

sak hej,kus dreva ale ta ked mu daju take trsat co v zivote ani nevidel a ne to zeby este trsal 😀 ale je sexos 😅 😀

nitka
27. apr 2008

no a uz po sickym...nic zaujimave...ja standart nemusim lebo ma to nudi ale latina sa celkom da 😀
sa mi nechce spat co mam robit? 😀

capricieux
autor
27. apr 2008

cafce, ja len tak na rychlo lebo idem do hajan, unavena som, mna to nebavilo, radsej som citala a vajda bol podla mna rozkosny jak mu to neslo 😀 😀 😀 ja naopak fialovu mam rada 😉
zajtra mam tiez lekara, som zabudla na to ked sme sa dohadovali tak sa ozvem este doobedu ked sa stihnem vratit ci stiham abo co, zuzla drzim palceky aby ste boli v pohodicke
a pekny vecer 😉

nitka
27. apr 2008

ja este furt hore a rano nedjboze vstanuc ale uz ucekam do posceli 😀

zuzla2
28. apr 2008

cafte baby..
tak s nami na stretku nepocitajte, teplotujeme furt 😢

nitka
28. apr 2008

caaaf
do kelu to je smola,tak ja pojdem asi sama,tak ked prides z poradne tak daj znac ze co je malej 😉

nitka
28. apr 2008

no uz mam doma koc...je to riadny tank...lilke sa v nom paci...myslela som ze je mensi nopo tak mi ideme otestovat 😉

nitka
28. apr 2008

no bohofsky sa s nim manipuluje lilke sa veeelmi paci hlavne je spokojna s lezanim v kociku 😀
no ideme spat a tak pojdeme na navstevu k otcovi ktory je este stale na marodke po tej havarke viac v IP 😢
zuzla drzim palce u doktorky 😉

zuzla2
28. apr 2008

no ta uz sme doma...mala sa zas predvmiedla..o tom potom 😉
ked mala vstala uz teplotu nemala..predxvilou som jej merala,tak tiez nie..hadam je to na ustupe..xore nie sme..tak to asi bude od zuba ☹ dala nam predpisat panadol cipky a diazepam v pripade,kzeby mala teploty nad 39 ...poslala nas este zajtra na krv..neviete od ktorej robia na poliklinike?? 😕 jo vazime 7800...na dalsi mesiac poradna aj s ockovanim a zaroven nam da aj recept na prevenar.. 😉
dufam,ze teda zajtra sa uz aj von dostaneme,bo mi doma zasibkava 😖

zuzla2
28. apr 2008

a ja glupa som si uvedomila,ze to sme mali ist s malou hned rano,aby sme nenakazili deti 😒 ale tak hadam nic nikomu nebude,ked uz teplota nebola 😎

nitka
28. apr 2008

hej zuzli mala si ist rano ale urcite sa ostatnym detom nic nestane kedze Vani nema bacila a nie je chora...krv na poliklinike sa mi zda ze uz od 07:00
tvoj maly spunt ma skoro 8 kil?ta nesranduj 😀 ved ked som ju mala v rukach ta jak pierko lahucka bola 😉
ta len povedz Vani ze jutre idzece s cetkou Martinou salenou vonka ta ze jej musi byt dobre ze jej kupim rozok 😀

zuzla2
28. apr 2008

sak to ma malo oproti inym..ale ta aspon oblecko vynosi dlhsie..a ked bude mat rok,tak hadam dosiahneme i 8kg 😀 teraz sme pribrali 300g..
ta dufam,ze sa nestanee,ale ta sa aspon zas potvrdilo,ze som nezodpovedna mat 😀 😀 😀
ale uz sa hraje,beha po byte,aj ked je dost umrncana a by visela len na cici 😀

a muz pride neskor bo ide do nabytku po nasu reklamovanu pracovnu dosku..ani sme na nu dlho necakali..len asi 2mesiace 😠 😠 😠

zuzla2
28. apr 2008

more..a este som zistila,ze mam aj tento tyzden sluzbku 😠
vy jak upratujete??bo ja mam teraz este len 2x..ale 1x som jak salena kazdy bozi den zametala a umyvala podlahu a nakoniec som zistila,ze ostatni upratuju iba v sobotu 😖 ta teraz asi kazdy druhy den len pozametam a v sobotu aj zmyjem podlahu a hotovo... 🙂

nitka
28. apr 2008

zuzla ale sak ona uz teraz tolko nepribere ked tolko beha,sak to mne aj sama doktorka vravela ze sa nemam bat ze moze dokonca aj schudnut 😀 ale nevyzera zeby trpela nedostatkom jedla 😀 licka ma fajnucke ja take mozem sak ked sa stretneme ta jej ich vystipem tak ze na to nezabudne 😀 😀
2 mesiace je v poho 😀 😀 😀 a neni nahodou reklamacna doba 30 dni?ja zvedava kedy mne zavolaju o tie topanky
a inac vy uz mate doma ten stol do kuchyne?

nitka
28. apr 2008

zuzla ti sibe?ani kazdy druhy den nezametaj ved to nikto nerobi...kazdy uprace 1 a to v sobotu a hotovo j u nas to tak fuguje ta se nesal a keby mal dakto pindy i ked pochybujem zeby mal povedz im muz robi do vecera a mam doma male dieta a tresni s dverami a vec vybavena 😀

zuzla2
28. apr 2008

no ta mala sa dnes sama nezahra ani za pana 😒 mi vkuse tuka do klavesnice...
reklamacna doba je 30dni..ale ta vidis..muz tam xodil kazdu sobotu ix otravovat...ja ani neisla,bo by len sklopili usi..sak veduci mu raz povedal,ze nex mi povie,ze nex sa nehnevam..bo ja uz s tym xcela ist na inspekciu...totizto my sme i na linku dlhsie cakala jak sme mali a jak nam ju dodali ta ne celu...ta potom na 3x sme este xodili po veci 😠 a dali nam zato az 5percentnu zlavu,bo som si to vyziadala...ale som povedala,ze nabuduce uz u nix nikdy nic nekupim 😠
a ja s tym pratanim taka salena..ale ta uvidim no..zalezi aka bude mala...

stol a stolicky uz mame..aj poskladane 😀

nitka
28. apr 2008

zuzla ta ja na tvojom mieste idem robit bordel 😀
my sme kupovali linku v hypernove a tam su taaaaaak ochotny ludia 😠 ze az ta som si otvorila hubu jak sa patri 😀 a do piatich minut bola linka nasa a to mi tvrdila ta vygelovana,blondava princezna ze ju uz vraj nemaju na sklade
ta ja jej dala 😀
a co nepustis Vani k PC?ved aj ona chce chatovat 😀

nitka
28. apr 2008

potrebujem malej kupit aspon 2 trika s dlhym rukavom...keby sme nahodou isli zajtra von tak skocim do toho noveho obchodu co je pri pizzy na rohu tak hlupo na poschodi...este ajj dajake nohavice by to chcelo aj nejaku novi mikinu...povim staremu ta me oskalpuje 😀

zuzla2
28. apr 2008

nepustim ju bo zaspala akurat 😀
a mne sa nexce nic robit..bolo by treba umyt riad,ale ta asi az vecer...aj zehlit by mi zas bolo treba..ale ta sak naj este postoji 😀
zmohla som sa akurat,ze som dala piect stehna 😎

drobcek2007
28. apr 2008

nitka tak ako?

nitka
28. apr 2008

no uz som doma viac v IP 😢

nitka
28. apr 2008

no baby sa vam musime pochvalit mala nam uz zaspava uplne sama a ani pri tom nereve,tato ju tak naucil este naj ju nauci na nocnik a budzem spokojna 😀 😀
zuzla ako mala?uz nemala teplotu?
zajtra pojdes vonku ked bude ok?
a ty drobcek robis?

drobcek2007
28. apr 2008

moja hej robim ☹

nitka
28. apr 2008

ta ty budzes bohata 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre