Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

drobcek2007
28. apr 2008

hej sak mozno aj viac nez ty 😀

drobcek2007
28. apr 2008

ale mozme si zavolat 😉

nitka
28. apr 2008

ta to urcite viac jak my kedze nas podnik ide do krachu

drobcek2007
28. apr 2008

sak ked ty sa vkuse flakas 😀

drobcek2007
28. apr 2008

ok idem hajat tak zajtra 😔

nitka
28. apr 2008

caaaf

zuzla2
29. apr 2008

caf len naryxlo..vceera som uz nemala xut tu ist..mala mala vecer horucku 39,1 😢 cely den nic a vecer toto..tak sme jej dali cipky a diazepam...noc bola zas hrozna,casto sa budila a zaspala len na prsniku,ale takym stylom,ze som ju uspavala polhodinu...nehovorim o tom,ze pred vecernym spanim som ju uspavala hodinu ☹ uz ma boleli bradavky...tak som si v noci zo vsetkeho porevala, lebo som uz nevladala ☹
uz sme stihli byt na krv, mala cuduj sa svete ani necekla..som nexapala..samo,ze s nou isiel muz,bo ja na take nemozem pozerat...o polhodku mame vysledky a potom este ideme k lekarke...
ta asi ani dnes nic z toho nitka...
majte sa...

capricieux
autor
29. apr 2008

drz sa zuzla 😉

nitka
29. apr 2008

och zuzla ta co jej je?Tak sa drzte a potom napis ze co a ako u lekarky

nitka
29. apr 2008

tak ja dnes navarim,vyspime sa lebo som akasi otapena a pojdeme do tesca ked sa nezamraci tak ako vcera poobede

zuzla2
29. apr 2008

no ta uz sme doma...
nakoniec mame antibiotika..z krvi vysla daka viroza...aj jej dr.znova kukala na hrdlo,ta ze ho mala troxa zapalene...ta mozeme sediet doma...a v piatok na kontrolu...ta co uz 😒 hlavne nex jej prejde...

nitka
29. apr 2008

juuuj tak nech sa len uzdravi chytro a doktorka vcera nevidela trocha zapalene hrdlo?boze tote lekarky su na rit...
no som sa tesila ze sa uvidime no co uz,stretneme se ked sa uzdravi a ked ja budem mat volno kedze v piatok uz idem do roboty...
ta kde to chytila?

zuzla2
29. apr 2008

ta to ani srnka netusi,ze kde...
mna najviac se.e,ze musime sediet doma,zasibkava mi z toho,ked vidim jak je vonku pekne..predpokladam,ze ked sa uzdravi,tak bude prsat 😒 vo stvrtok somm xcela ist do ZOO,ta nic z toho...ax jaj

nitka
29. apr 2008

to je na prd ne?ked mna aj toto pocko se.e...raz svieti slnko potom sa zatiahne,fuka rano bolo 23 stupnov a je uz iba 18 😖
neviem ci sa mam vybrat do mesta,bo tak jak vcera som sa vybrala ku ocovi a zacalo kropit a potom uz svietilo slnko...ta to jak u blaznoch
zapnem malej minimax a naj kuka caly dzen a ja budem lezat bo ma nic nebavi 😅 🙄 😀

nitka
29. apr 2008

no idem robit zemlovku a potom spat 😔

nitka
29. apr 2008

ta ja som tepša,hlavna vec ze robim zemlovku ale jablka este v obchode 😅

zuzla2
29. apr 2008

mnam zemlovka..uz minule som tiez nad nou rozmyslala,ale ta kedze jablka nemam ta nerobim...a iba cisto tvarohovu nexcem...
mala mi vstala po 2,5hodine...co uz vobec nezvyk..zmerala som jej teplotu a zas 38,2...jest zas poriadne nejedla a vodu nevypije anni za pana...len dudu by xcel...ta neznam jak mam do nej dostat tekutiny 😠
teraz sa mi hraje v postielke a ja pri nej v spalni..este,ze ktosi vymyslel internet,bo by som bola zrela na prasky 😀

nitka
29. apr 2008

ta to je jej rekord 2,5 hodiny,ne?ta ked nechce ta nijak do nej nedostanes
my ideme spat len co sa dopecie zemlovka a potom pojdeme asi domesta ked sa mi zochce,lebo momentalne sa mi vobec nechce 😀

nitka
29. apr 2008

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

neviem ci si ich nemam objednat ved len 7 600 Sk stoja tak preco nie? 😀 😀 😀

nitka
29. apr 2008

teraz sme vstali 😅
no ta uz sme dosli do mesta...pekne sa nam zatiahlo,este nech zacne prsat 😠
dufam ze ani zajtra sa nikam nedostanem

magg
29. apr 2008

Ahojte presovcanky, mam na vas prosbu, neviete mi niekto poradit ako sa dostanem zo svabov do vojenskej nemocnice? Zajtra tam mam ist na vysetrenie a poriadne ani neviem kde sa nachadza. No aky-taky bledomodry sajn mam , ale ak by ste mi vedeli poradit nejaky spoj, byvam v PO pomerne kratko a do nedavna som si myslela ze vojenska nemocnica uz zanikla 😅

zuzla2
29. apr 2008

ta co nitka si bola v meste??? 😉
mala nexce dokopy nic jest...teraz jej mm dava kasu,ale ta bieda (vcera nam ju vyvratila) 😖 ja uz pozametala xodbu a tesim sa na vecerne zaspavanie 😒
magg ja ti veru neporadim..ja viem akurat kde je byvala vojenska nemocnica 😔

nitka
29. apr 2008

ne zuzla nebola som ,lebo sme vstali o piatej isli sme odnest jest staremu a uz bolo tak divne vonku,mozno pojdem zajtra podla toho kedy pride kamoska na navstevu
nic si z toho nerob ze nechce jest ani lilka nechcela ked mala teploty len cely den lezala a kukala minimax
ja poznam iba jednu vojensku nemocnicu a to je tam zuzli kde tvoj muz robi....ja som bola vo vojenskej na sono
magg ja ti to nevysvetlim lebo ja som talian na vysvetlovanie a je to dost zlozite 😉

nitka
29. apr 2008

magg spytaj sa v teme sekcovskych krasavic oni vedia vsetko

zuzla2
29. apr 2008

ta ty leniva 😀 ale znas,ze jutre uz plenky ne su v akcii 😎
idem kukat Ordinaciu a snad sa nam podari aj malu uspat...

magg
29. apr 2008

nitka, al to je ta nemocnica pri kasarnach?

nitka
29. apr 2008

sa mi zda ze su tam kasarne

nitka
29. apr 2008

zuzla ta kupim aj v neakcii 😀 😀 ta co uz se zabijem ked treba
magg rada by som ti to vysvetlila ani ja sama to neviem vysvetlit 😉

capricieux
autor
29. apr 2008

ahojte 🙂
my sme zase vcera boli doobedu na rehabilitaciach a potom mi maly spal 2 hodky a mali sme posunuty rezim, no vidim ze aj tak sa stretko nekonalo 🙂
nitka takze kociar je fajn, to som rada 😉
zuzla drzte sa s Vaneskou, nech ste skoro fit
ja som taka divna dnes 😒

nitka
29. apr 2008

ta co capri malo se.u? 🤐 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre