Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
5. mar 2007

Paska,
nebola si v piatok okolo po tretej v detskom obchodiku vedla jednoty? 😉 Isla som od Dr. a mam pocit ze som ta asi stretla. Ak si to bola ty tak prepaaac ze som sa neprihovorila...bolo mi to take no cudne vies prist a spytat sa :"nie si paska?"...to vies ak by som netrafila kukala by na mna ta dotycna ako na blazna 😀 🙄 😕

paska
5. mar 2007

len bola 😀 to si bola ty? aj si sa mi zdala nejaká známa 😀 bola som malému flaštičku na mliečko kúpiť a čakala som na mamu tá bola s mojou sisou v halieriku to vieš sponky,gumky,hračky 😀 😀 😉

lenadka
5. mar 2007

Paska,
heeej to ja som na teba tak blbo cumela 😀 😅 ..nebola som si totiz ista...ale potom spojenia v mozgu - kociarik-no tam ma asi maleho a mala mi bola tiez povedoma. Ale zase vzhladom na moje bacili, je to mozno aj dobre, ze som vam nic neodovzdala. Nabuduce uz budem vediet, ze si to ty 😀 a ak nahodou nie tak ma kopni do clenka 😉

paska
5. mar 2007

lenadka 😀 😀

susika
7. mar 2007

ahojte prievidžanky.pridávam sa do boja.to ste tu všetky baby len s deťmi?ja som mamina-čakateľka 🙂 a už sa fakt neviem dočkať

paska
7. mar 2007

ahoj 😉 ja som sa už dočkala tak sa pridaj do klubu 😀

lenadka
8. mar 2007

Inak kde sa nam stratili bebek a papula...haloo dievcata piste co mate nove? 😉

paska
8. mar 2007

lenadka ahoj 😉 kukni si tému májové stretko januároviek a ak chceš tak sa mi hod do IP že kolko vas pojde 😉 stretko na remate šak my to máme zarohom 😀

lenadka
8. mar 2007

jasne...myslim ze my pojdeme...

ajka275
8. mar 2007

Ahojte pd-ky a okolie 🙂 Ja sa tiez pridam, aj ked neviem ci mozem.... 🙂 Lebo ja uz nebyvam 8 rokov v PD, ale nakukavam sem ze co noveho sa tam deje... 😉 Byvam v spanielsku. Inac predtym som byvala na Zapotvockoch. Deti este nemame, aj ked sa na "tom" ROKY PRACUJE ☹
Ake tam mate pocasie? Jar uz prisla?

papula
autor
9. mar 2007

Ahojte
Lenadka neboj nestratila som sa,len teraz bolo trosku menej casu vies uz sa nam to krati tak pomalicky robime pripravy 😵 Ako tak vidim mame tu nejake nove babule no vitajte 😉 Inac ako sa mate co nove?V pondelok sa sesternici narodilo dievcatko taka je krasna uz nech je aj ten moj maly drobec vonku 😀 Ajka pocasie je fajn vobec neni zima,len dnes prsi 😠

bebek
9. mar 2007

Cau babule, takisto vitam nove ,prievizanky, ja tiez nemam moc casu,priatel stiahol nejake filmy na nete tak sme mali tv vecery a okrem toho som si povedala, ze budem varievat po veceroch, lebo cez den sa potom velmo nahanam. Varim kazdy druhy vecer na dva dni. A ako to robite vy, paska, tvoj je tiez este taky drobec,kedy varis? Lenadka ty este aj do prace chodis, tak kedy? Dnes este musim aj zehlit..... 😒
Inak baby, zaujimalo by ma ako sa volate? Ak to nieje tajomstvo tak napiste. Lenadka, ty si asi lenka, ajka je ajka? Ale taka paska a papula?a mozno som taka nevzdelana, ze sa to da niekde pozriet a je to neviem? Inak ja som Zuzana. Zatial pa ,ideme na prechadzku, je krasne. Ajka ja som tiez v UK momentalne, ale v aprili sa vraciame domov.

papula
autor
9. mar 2007

Ahojky bebek.Ja som Jana myslim si ze neni tajomstvo povedat svoje meno 😀 A papula preto,lebo som strasna drzka tak mi vsetci hovorili,ze som riadna papula,ale bez toho sa v dnesnom svete neobides no nie? 😉

paska
9. mar 2007

bebek ja som renatka 😀 😉

ajka275
9. mar 2007

Ahojte dievcence pekny slnecny den vam prajem 🙂 Konecne je piatok 🙂
Ako citam, tak vsetky uz ste maminy vsak? 🙂 Aj ja by som uz rada, ale volako sa to nechce "umudrit". Stale volaco "blbne" a nevieme co.... 😖
Susika aj mne by to teraz tak volako vychadzalo ako tebe (15.tyzd.) ☹ ale som potratila....uz 4x, tak nam zostava dalej len zarabat a zaraaaaaabat 😒
Uz pred par dnami som sa dala do jarneho upratovania, vyhadzujem vsetky skrine (teda handry), zimne poodkladat a do ktorych sa uz nemestim prec 😒 Vcera som umyvala vsetky okna a dnes som sa dala do natierani zarubni.

papula
autor
9. mar 2007

ajka to mi je moc luto,ze si prisla o babatko a tak vela krat ☹ Ja som este neni mamina mna to caka za chvilu 🙂 Nam sa tiez nedarilo vyse roka a na koniec to bola chyba lekarky ku ktorej som chodila 😠 vyskusaj viac odbornikov ja ak som zmenila doktora tak som po par mesiacoch ostala tehu.Aj nas za chvilu caka malovanie chodby a dveri nastastie iba to 😝 A ja si tiez pomalicky davam veci do poriadku,lebo uz dost fucim a okna som chcela aj ja umyvat,ale teraz nam prsi tak s tym este pockam 😉

ajka275
9. mar 2007

Janka jasne ze som "presla" cez viacej doktorov 😒 , 3 potraty som mala este v rokoch 95,96,97 odvtedy som volako neostala tehotna, aj bez ziadnej ochrany 😒 Doktory ma vzdy "len vysetrili" a povedali, este si mlada, deti pridu... 😖 A este aj to, tu v spanielsku maju vsetci na vsetko cas !!!!!! Konecne po 9 rokoch som ostala, ale zase potrat. Teraz ma KONECNE poslali na krv (genetiku) a 14.3. mam ist pre vysledky. Ale vsetko ide strasne slimacim tempom. Mozno o pol roka ma zase niekde poslu.....A do dochodku sa mozno dockame.... 😕 😠 vsak mam LEN 32r. 😅 😅 😅

susika
11. mar 2007

ajka ahoj.to je teda fakt na nervy. ja som už chcela dávno začať s bábom, to vieš, hormóny pracovali, ale nemali sme samostatné bývanie, tak sme to odkladali. pred vianocami sme splašili byt a hned sa aj bábo podarilo. tak teraz už len čakať. tiež som mala na začiatku trocha problémy, že ma lekár strašil, že mohlo ísť aj o samovolný potrat, ale vraj to mohli byť len popraskané žilky, lebo je väčšie prekrvenie a nechali sme to na prírodu. a tá mi to mimčo nechala. ale už som od 28.1. na PN a nemám ani vychádzky, takže je to dosť na nervy. vraj bud budem v nemocnici ležať, alebo normálne existovať.tak existujem doma. už tiež som aj ja začala makať, šantili sme v byte, to vieš, prerábky a maľovanie.aj okná som zmákla, len sa mi akosi v tých výškach hlava krúti 🙂 tak neboj. ide jar, to je plodné obdobie 😉 a potom leto. hormóny sa ti snád umúdria. 🙂 a nemáš moc stres? lebo je to aj tým.

lenadka
13. mar 2007

Ahoj dievky,
uz si pisem do sosita: Papula-Jana, Paska-Renatka, Bebek-Zuzana 😀 Lenadka-Lenka, potvorausata-Lucia 😀 😀 😀

lenadka
13. mar 2007

Dnes idem na skolenie...aaa co skolenie vyyylet do NR taaak sa tesim!🙂 😀

papula
autor
13. mar 2007

Ahojky
Ako sa mate?co mate nove?Ja som bola vcera pozriet sesternicu narodilo sa jej dievcatko a vcera ich konecne pustili domkov tak som tam bola medzi prvymi boze je taka krasna 🙂 Konecne sa nam uz vycasilo ja mam z toho pocasia taku dobru naladu 😀

bebek
13. mar 2007

Ahojte dievcata.
Aj tu je krasne. Vcera bolo 18, pocula som ze v PD bolo najteplejsie na Slovensku. Je to tak?
Papula sesterke gratulujeme k babatku, ako sa vola?
No tak ja som uz dopisala. Mala sa prave zobudila, tak pojdeme papa...

papula
autor
13. mar 2007

Ahoj.To neviem ci bolo v Pd najteplejsie,ale dnes je super normalne na kratky rukav.Odkazem gratulaciu vola sa Patka ved kuknite album dala som tam fotocky 🙂

lenadka
14. mar 2007

Papula, uz sa tesim ked bude v albume tvoje babo 🙂

papula
autor
14. mar 2007

Lenadka ani nehovor 🙂 tak mi to ide pomaly to je hrozne 😠 A tebe bolo vcera ako na skoleni teda na vylete 😀

lenadka
14. mar 2007

Bebek,
juj pytala si sa ze kedy varim...ta to je co? Ja nevarim, vari svokra, je doma na dochodku. V nedelu som akurat zvykla piect kym ona varila. Niekedy varim ja, ale skoro stale je navarene, ked ze svokrus je cely den doma. Inak ked bola napr. na 2 tyzdne fuc tak som varila vtedy ked mala spala. V tom case spala 1 hod doobeda a 1 hod. poobede. Alebo som ju mala v klokanke /ked bola vacsia/ ako indianska babicka. Ona mala tiez v ruke varechu a sem tam mi s nou capla po hlave. 🙄. Teraz ako 2 rocna chce asistovat. Ale ked to inak nejde tak varim a ona vedla mna vresti-co narobim 😝 😅

lenadka
14. mar 2007

Papula,
ale malo casu, ani som si NR poriadne neobzrela a tak som sa tesila-totiz studovala som tam. Inak som sa zhrozila ze zburali tie stare mlyny ☹

bebek
14. mar 2007

Caute, caute.
Lenadka, tak to ti je hej, ale ved ja ked budem s nasimi byvat, tiez moc varit nebudem. Ale zase byvat so svokrou, to tiez nie je ziadna vyhra. Moja je sice v poho,ale byvat spolu, to asi nie. Aj s nasimi je to tak, teda hlavne mamina, je skvela, vela pomoze, ale niekedy je to tak, ako keby bola mala jej a ja nastacim oponovat.Ja viem, ty si pisala o byvani so svokrou, preco to nebyvate sami? Pripomen mi zabudla som...
Papula krasnucke babatinko a ty si ako vykraslena, skade je fotka?
Kde sa stratili ostatne babule???? Susika, ty si odkial z Prievidze?
No ale uz je 100000000 hodin, idem spinkat, dobru noc...

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
papula
autor
15. mar 2007

Ahojky
bebek to je este s minuleho roka z augusta par dni pred tehu sme boli mamininej sestre na svadbe tak este som sa pred tehu poriadne vysantila 😀
Lenadka neboj to ubehne ako voda a budete mat svoje byvanie.Ja by som to so svokrou nezvladla 😝 s mojimi rodicmi v pohode,ale svokra to je este sto rokov za opicami,ale co uz nejako ju aj tak musim predychat,ked pridu na navstevu 😅 A leni s tymi hadkami to pozna asi kazda 😒
Nejako nam to tu uticha holóóóó babule co je s vami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre