• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
kde ste vsetky? :slight_smile:
22. dec 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja vám prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny.Dnes sme stavali stromček potom som sa vyparila pobaliť darčeky :grinning: Včera som bola v PD dokúpiť posledné darčeky a už to mám všetko. :wink: Malá strašne obzerá stromček ozdoby obchytkáva a tak hmká ako keby hovorila"fíha" :grinning: Lucia bola chorá čo nebýva u nej zvykom dali sme ju preočkovať na pneumokoka a chytila neskôr chrípku ale baby poviem vám mali sme čo robiť fungovali aj zábaly kedže mala 40 horúčky.Ale už je v pohode bála som sa aby neochorela aj malá. :confounded: Ale zatiaľ nič čo som rada.Tak papa.Malá mi tu vyskakuje chcela by aj ona písať :grinning:
22. dec 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani, caves, aj svagrinine deti mali obe horucky vysoke inak nic ine a bolelo ich secko=chripka, najskor jedna o 3 dni druha a veselo u nas a vcera ju ta najchorejsia bozkavala-tak neviem ci Vianoce v teplotach nebudu :unamused:
22. dec 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Leni a to si im dovolila chorým dojsť?Ja švagrine dávam vedieť aby nechodila ked sme chorý a ona mne tak isto.To by sa mi nepáčilo. :angry:
22. dec 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikto sa nepýtal ci mozu prist, Lenka sa len usmievkala-jej to nevadi
22. dec 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš no deti sú radi ked vidia druhé deti no mňa by to štvalo.Máš aj doma PC?
22. dec 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie stani som u nasich, mne to tiez vadi, ale nie sme doma a ja nemozem zakazat aby jej deti chodili k babke :rolling_eyes:
22. dec 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj to nasa mala ich zboznuje, ked prisli hned sa Lenke okolo krku hodila :sweat_smile: a den pred tym s nou bola svagrina na pohotovosti :unamused:
22. dec 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leniiiiiiiii ja že máš net pod stromec :confused: :wink:
22. dec 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta bude na rok :grinning:
22. dec 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to fakt zakázať nemôžeš mi aspoň ten vrch máme svoj ale tolerancie by mohli mať.Ja že si doma.Išla si na sviatky?
22. dec 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len dnes a zajtra ideme domov-prisli sme si pre stromcek :wink: oco kazdy rok narieka ze nema, nenasiel a nakoniec nesieme aj svagrovcom :grinning:
22. dec 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahote babule, prajem vam prijemne prezity Stedry den plny pohody, spokojnosti, lasky...... :dizzy_face:
24. dec 2007 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja dneska pracovne, uz sa tesim na vecer, ked budem domka rozbalovat darceky :slight_smile: este raz vam zelem vela vela spokojnosti,zdravicka, lasky, porozumenia a deti a manzelia nech posluchauju :grinning:
24. dec 2007 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa pridám:Končí sa zas ďalší rôčik,do nového je len krôčik.Vianoce Vám prajem šťastné,od Ježiška dary krásne.K tomu šťastia do balíčka,hodne zdravia a šťastíčka.... :grinning: :sweat_smile: :grinning: Ahojte....
24. dec 2007 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vianoce čisté a biele ako sneh,
V živote len radosť, šťastie, zdravie a smiech.
Silvestrovskú náladu a pohodu po cely rok
Vám želá... Kika, Kiko a malý Samko
24. dec 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, tu dva dni nikto ani ciarku nespravil...no ako ste sviatkovali...nam zz dve auticka nejdu :frowning2: , tak ako by mali, ale zato pyzamko sa Adovi strasne lubi, vytahuje si ho az po pazuchy :grinning:
27. dec 2007 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je neskoro zelat vam stastne a vesele, co? tak aspon dufam, ze ste si uzili krasne sviatky, chystate sa na silvestra a dojedate zvysky zemiakoveho salatu :slight_smile: tak radsej dopredu, ak sa tu zas neukazem : STASTNY NOVY ROK :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenka, salat je uz fuc, nastastie, teraz je na rade dieta.... :slight_smile:
chystate sa dakam na silvestra? Ja mam nocnu, takze budem mat silvestrovsku zabavu gratis, len sa bojim,ako bude Ado spat, ked zacnu o polnoci delobuchy strielat :frowning2:
27. dec 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prid ku nam, my ho mame tolko, ze ho asi budeme jest do konca roka a potom vyhodime :grinning:

no s tymi delobuchmi to je fakt, nikdy som sa nad tym nezamyslala, kym som nemala male dieta :astonished:
27. dec 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to myslela tak, ze konecne uz nie je salat, lebo uz mi fakt isiel hore krkom :grinning: ...minuly rok, ked bola polnoc, sa Ado ani nezobudil, sice vtedy este aj v noci papal, ale polnoc prespal..
27. dec 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko, a kto s nim bude tento rok?
27. dec 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatino...oni sa tesia, ze zase budu spolu spat, tak hadam to niako zvladnu :slight_smile:
27. dec 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlateee, tak to je dobre, ze sa na to tesia, a nebooooj, urcite zvladnu :slight_smile:
27. dec 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja sa nebojim, stavim, sa,ze rano ich budem este aj budit, som rada, ze si takto na seba zvykli...uz sa mi stalo par razy, ze zaspal muz aj do prace,lebo zvyknu spat spolu dlhsie, ako ked som ja doma....len neviem, ako to cez den dospim, ked budem v noci zurovat :grinning: ....
27. dec 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: máme stranu 100 tak nalievajte ne? :grinning:
27. dec 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, uz sa na tom pracuje :grinning:
no ale decentne, v ramci kojacich moznosti :wink:
27. dec 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si nalejme sunaru trosku :grinning:
28. dec 2007 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko nerob do smiechu hej :grinning:
28. dec 2007 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, sranda musi byt....ved my, co uz nekojime, si mozeme dat za deci cerveneho :wink:
29. dec 2007 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok