Prievidza. Kde ste všetky?

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete ]-( Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov :-S Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali 😞 co takto to zmenit? 😉
paska
29. dec 2007
len deci? =-) 😃
stanka7
29. dec 2007
Ahojte už pijete? 😃 Ako ste sviatkovali?MY v poho akurát mám yase kilá navyše. :-p Asi bude dieta 😃
paska
29. dec 2007
sa kupete? 😃

akedy dame stretko? =-)
kiko13
29. dec 2007
paska uz sme dokupali 😉
kika13
29. dec 2007
caftéééééééééééé 😃 , co robite? Nasa navsteva meska :-N , nemam to rada ]-(
danulka2
29. dec 2007
ahojte,konecne som sa dostala k pocitacu 😉 . Ako sa tvarili vasi drobci pri darcekoch? 🙂 Ten nas bol najviac nadchnuty trhanim papierov 😃 😃 😃 no a teraz mame vsade roztahane kocky zo skladacky :-N
paska
29. dec 2007
DANULKA aj náš 😃 kuk album
jesenka
29. dec 2007
ako prve rodinne vianoce, mala bola uzasna, nemohla odtrhut oci od svietnika, horiace sviecky boli fascinujuce, bude to pyromanka? 😃
srdcko
30. dec 2007
aj nas rozbaloval darceky aj tie, co neboli jeho,a vcera dostal hokejky od svokra (my sme mu to nechceli kupit, aby nas tym nemlati 🙂 ) a tak uz nabytok dostal par ran....
lenadka
30. dec 2007
aj nasa tak rozbalovala, seecky doradu 😃

pasi, to vinko vcera bolo dobre 😃 :-p aj som zabudla povedat-tak dobre sa pilo 😉 len skoda ze som nemohla byt dlhsie :-N
paska
30. dec 2007
leni mna teraz stršne bolíhlava :-p som to asi prenala :-N
lenadka
30. dec 2007
😃 tak treba popravit 1-2 deci este naliat 😉 to ma na chatach naucili 😃 😎
srdcko
30. dec 2007
paska, lenadka ma pravdu, treba si dat na vyrvnanie....baby, vy tatko spolu chodite pit, my sme si vcera doma naliali s tatikom vinka a kukali sme pelisky 🙂 zajtra rozmyslam, ze by sme sa sli dakam posankovat alebo okupat, lebo len sediet doma v trcat v robote ma uz moc nebavi :-|
jesenka
30. dec 2007
srcko sankovat? a kde?
lenadka
30. dec 2007
na Rematu, boli sme s malou predvcerom vecer, vzali sme lyze co dostala pod stromcek a ona chvilu v nich pobehala a koniec, tak sme pozicali lopar a isla po zadku cca hodinu 😃
srdcko
30. dec 2007
vidis lenadka, dobry napad, kamos siel dneska s deckami na klak, tak pockam, co povie.... 😃 SLOVAKY NA LYZE 😃
jesenka
30. dec 2007
lenadka, a bolo tam vela ludi? lebo moj ma stale presviedca, ze pojdeme az "buduci rok", ked uz budu vsetci spat v praci 😞
lenadka
30. dec 2007
vecer nebolo, prakticky na tom svahu kde bolo vyhradene pre sankovanie sme boli najskor 2 a potom 3 😃 ani na svahu to nebolo preplnene, tak akurat 😉 myslim ze doobeda je vacsi naval, my sme prisli o pol siestej a domov sme isli po siedmej
jesenka
30. dec 2007
lenadka dakujem, ale aj tak sa tam uz asi tento rok nedostanem :-N
lenadka
30. dec 2007
ked som mala male babo ako ty, tiez som s a nikam nedostala, je to pochopitelne, neboj zlepsi sa to na rok uz mozete brazdit spolu dolu svahom na saniach 😃
stanka7
30. dec 2007
Ahojte Leni tak celkom fajn sa dá na Remate sankovať.Musím nahovoriť manža. 😃 Lucia sa teraz chodí furt korčuľovať.Otravuje aby som aj obula korčule ale nejak ma to neťahá ked mám so sebou aj malú. :-| Dnes som tam bola s nimi doobeda a tam nikoho tak Lucka mala klzisko len pre seba.Bojím sa aby ju netrafili chalani pukom raz už šupu dostala.Tak vám prajem pekného Silvestra 🙂
lenadka
30. dec 2007
stani Lucka tiez dostala pukom do kolienka-ma tam modrinu ako fras :-S ono je to tazko vystihnut kedy budu hrat hokej, no zatiel sme vzdy prisli ked hrali a domov chcela ist zrovna ked uz bolo klzisko volne, zajtra ideme tu na rybnik skusit 🙂
kudlanka3
31. dec 2007
Ahojte..Vianoce u nás boli až moc štedré 🙂 🙂 Katka dostala aj školskú tašku a v takom okamihu sa človek zamyslí,ako to ide rýchlo... :-N Ešte tu napíšem vinš a idem :Ďalší Nový Rok je tu zas o rok zostárne každý z nás.Nech teda lepší bude o stokrát,nech stále má Vás niekto rád....Šťastný Nový Rok 2008 Vám predčasne želám... 😃
lenadka
31. dec 2007
krasny posledny den v roku vam prajem 😉
danulka2
31. dec 2007
ahojte, dnes som mala uzasny zazitok 🙂 , maly rano chvilu pozeral shreka a tak sa chichunal, ze som sa musela smiat aj ja 😃 😃 😃 .
lenadka
31. dec 2007
uz ma idol 😃
srdcko
31. dec 2007
ahojte baby, ja vam tiez zelam krasny Novy rok plny spolocnych chvil s rodinou, zdravicka, a pohodicky....

my sme dneska boli sa sankovat v Cicmanoch, bolo super, taka 1,5 hodky, ale stacilo.....aj snehu sme sa trosku napapali 😃
lenadka
1. jan 2008
tak prva v Novom roku 😃 😃 😃
lenadka
1. jan 2008
prajem vsetko dobreéé 😃
flimi
1. jan 2008
Ahoj ma niekto skusenosti s porodom do vody v Bojnickej nemocnici nejake rady by mi moc pomohli :-N dakujem