Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
1. jan 2008

vazne chces rodit do vody???? v Bojniciach sa hovori, ze ta sice vo vode nechaju ale samotne tlacenie uz nie-to ta chtiac-nechtiac donutia ist rodit klasicky. bola si sa tam pytat?

paska
1. jan 2008

flimi čafko 🙂 spoznávaš ma? 😀

bubba
1. jan 2008

ja som chcela a nedovolili mi nechcu to dako robit...lebo to musi byt uplna tutovka rodicka aby sa nemuseli robit nastrihy alebo aby nedoslo k nejakym komplikaciam a vraj je tam zvysene riz.infekcie...mne to sam primar neodporucal ani moj gynekolog ked som sa na to informovala 😉

lenadka
1. jan 2008

paska ty tu poznas asi kazdeho 😲

paska
1. jan 2008

😎

bubba
1. jan 2008

paska:asi aj mna lebo ja poznam aj teba aj tvojho manzela z videnia.aj kiku z videnia 😉

lenadka
1. jan 2008

bubba si z Handlova city? 😀

bubba
1. jan 2008

lenadka,
drzim vam palce na KO!!!!!

lenadka
1. jan 2008

bubba-na co,? neurazas ma nahodou? 😀

jesenka
1. jan 2008

vsetko dobre v novom roku !!! my sme prezili silvester dobre, lucinka sa nezobudila a prespala vsetky delobuchy, takze som bola spokojna a stastna 🙂)) som zvedava, co ma caka buduci rok 🙂

flimi gratulujeme k buducemu potomkovi, ak teda cakas a nepytala si sa na info pre kamosku alebo tak. Ale ja som rodila v Ha, tak ti nepomozem.

bubba
1. jan 2008

lenadka: na dcerkinu kontrolu... 😉

lenadka
1. jan 2008

bubba dakujem🙂 ideme az 11-teho 😉

kika13
1. jan 2008

bubba a kde sme sa videli????? 😨

paska
1. jan 2008

bubba! ty ty ty! 😠 😉 ked pojdeš okolo nas tak ma ohlas 😀 aj lenadku som tak prvy raz videla 😀 aj sme si boli povedome len sme nevedeli z kade 😀

bubba
1. jan 2008

lenadka,
sorry som dajako nepostrehla,nie nie som z Ha ale priamo z PD

paska,no neviem,uz 2rok byvame mimo PD tak ci sa stretneme,to nefiem,ale urcite sa ozvyvam..

Kika,sorry neviem ti povedat odkial,mozno len z videnia,mozno z dakade zo skoly,alebo z roboty...ja mam hlavu na tvare velmi dobru,kolkokrat sa cudujem kde sa to vo mne berie.raz sa mi stal taky trapas...som sa stretavala pravidelne s jednym chalanom on na mna kukal(asi laska 😀 )a ja naneho lebo som ho z dakade poznala.raz som sa pomylila a som sa mu pozdravila a on ze odkade sa pozname a ja ze neviem a ja ze,nevolas sa nahodou V.P.?a on ze a to odkade vies...a ja ze boze,cio ja viem?sme nakoniec zistili,ze sme spolu chodili do materskej skolky a to bolo mozno 20 rokov neskor 😀 😀
PS:a mna si malokto pamata lebo som taka seda mys 😉
caute baby niekedy nabuduce....

paska
1. jan 2008

no dobrre ked sa nechceš odhaliť 😉

bubba
1. jan 2008

mozno raz...niekedy...nabuduce...alebo....co ja viem?zeby cez IP?ale aj tak ma asi nebudes poznat...ked tak len z videnia 😀 😀

paska
1. jan 2008

no daj aj ja si pamatam tvare 😉

bubba
1. jan 2008

IP

paska
1. jan 2008

😀 ip

bubba
1. jan 2008

paska,ako to robite ze ste furt na nete,ludia vzdy ked sa na par sekund pripojim tak v regione to ista paskovci a kikovci... 😀 😀

paska
1. jan 2008

😀 buba to je tajne 😀 inak ja len v noci vačšinou

bubba
1. jan 2008

lebo ja sem chodim sem tam mrknut,ale vy si tu vzdy uz riesite stari znami svoje veci a mna to nejak nebavi sa pripajat aj tak mam toho vacsinou dost beham jak splasena ked mi mala spi aj dom.prace,v noci vacsinou aj varim...atd...drahy moj stale v praci(len teraz mame este tyzden spolu kym odidde do robotky a zas bude chodit len na vikend)

paska
1. jan 2008

presne jak u nas 😀

bubba
1. jan 2008

lenze vy sa aspon striedate so starym 😉

bubba
1. jan 2008

idem uz spat.lebo stary moj ma tu uz hodinu laka na nejaky sex🙂tak mu idem vysvetlit,ze som unavena 😀 😀
bru nocku xixi

srdcko
3. jan 2008

bubba, to bolo dobre, to my sme sa vcera lakali ako maly cele popoludnie a ked sme isli, spat, zaspali sme ako male deti 😀

flimi
3. jan 2008

Ahoj paska podla foto ta neviem rozpoznat.. ale dakujem za info o porode do vody .. Hanka mi uz napisala ako to tam fici,,, musim povedat ze som dost sklamana... musim si tam zavolat..poradi mi niekto ako to funguje s cvicenim.. mam pocit ze som balon a potrebujem s tym nieco robit....vopred dakujem 🙂 😉

paska
3. jan 2008

anjel pozri album ten maly foťáčik pri prispevku 😉 a že pozdravujem janulku 😀

flimi
3. jan 2008

Jejj uz mi doslo Ahoj Reni... ako sa maju drobci??? pali mi to pomaly ale predsa... pozdrav odovzdam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre