Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
10. jan 2008

zle ste ma pochopili, ja som rada že budem mať školu, dokonca som svojím spôsobom na seba aj hrdá že to dokážem pri 2 malých deťoch, ale keď si predstavím že Kubka zo mňa dokopy nič nemá je mi zle ☹

bubba
10. jan 2008

paskaaaaaaaaaaaaaaaaaa,aj som len zartovala lebo sa nehlasis....sorry 😅 (sak viem ze sa ucis🙂)

kika13
10. jan 2008

pohoda, klidek, tabacek 😉

lenadka
10. jan 2008

ja chemiu nemam moc rada kvoli zlej ucke na zakladke ta mi ju sprotivila a uz se to tahlo, moja mama je chemicka-ta to mierne zachranovala...na mna len toho bolo otrasne vela zvladnut gymplacke ucivo a + vysokoskolske radom spolu-brrr, teraz tu chemiu na byvalej VS rozdelili a ja som to musela v jednom semestri zlvladnut tfuj 😝
na VS boli profaci v pohode a analiticka nebola az tak tazka, najlepsie boli tie pokusy vselijake-to bolo najviac casu v labakoch a menej teorie a biochemia-fuj, to sme sa ucili v takej krypte vedla skladu kde mali radioaktivny material 😝 bol tam smrad a senzory a olovene steny-no otrasne miesto a to ucivo 😕 🙄
kym je clovek slobodny a bezdetny a trochen a mu chce da sa VS zvladnut v pohodke ale ako to s detmi dokazete to teda netusim 😅 😲???

paska
10. jan 2008

lenadka čo robiš nadčas? 😀

stanka7
10. jan 2008

Ahojte mám chvíľu čas.Dnes som mala celý deň na plno.S krpcom von potom som musela chytať nášho psa po dedine bo môjmu mužovi ušiel .Myslel si že behá po hore lebo on tam má včely a on somár zdrhol a behal po psích návštevách.Sused ma naňho upozornil že behá ti pes po susedoch.Fasa.Tak som ho šla zavrieť. 😀 Potom zase učiť sa s tou staršou zase s malou von asi zaspím skorej ako krpci.No Leni ja som chcela tiež aby manžel občas navaril ale akosi má doma full servis.Vie variť ale doma mi nebude 😠 Neboj keby bol nútený frkal by ako hodinky 😀 Kika malý má uzlinky pod pazuškou?Dúfam že to nič nebude vážne.Tak čaute. 😲

dobromila
11. jan 2008

ahojte baby,

mam na vas prosbu: ak poznate v PD, Bojniciach alebo blizkom okoli nejakeho dobreho zubara, tak mi prosim dajte vediet do IP. Handlova je uz pre mna daleko. Budem vam velmi vdacna 😉 Dakujem a prajem pekny den

bubba
12. jan 2008

caute baby,ako sa mavate?deturence posluchaju?Srdcko,no ja by som do roboty este nesla ani za svet...este sa narobim do dochodku dost.myslim si ze zena si zasluzi par rokov "oddychu"nato ze ma sve zamestnania(to za ktore je platena a potom kucharka,pracka,zehlicka,obskakovacka,zabezpecovacka...atdatd...sak ti nasi chlapi maju len jedno a vzdychaju aki su vytazeni a zaneprazdeni...teda ten moj ani nie...aj vie navarit aj upratat,dokonca aj krizikom vysivat(sa mi pacil 1 obraz tak mi ho vysil 😀 )a vidite,vy si este popritom vsetkom stihnete robit aj skoly...no nie ste uzasne?????drzim vam palce
PS:kika,ako uzlinky,vsetko v poho?

flimi
13. jan 2008

Ahoj Paska dufam ze sa ukazete v sobotu aj s drobcami... budeme vas cakat...taku akciu si nemozes nechat ujst 😎 😀 😎

paska
13. jan 2008

flimi šak ja nemám ani šajnu o kolkej a kde 😅

flimi
13. jan 2008

no keby ste sa obcas ukazali v PD tak by si to dostala pisomne.,....no je to o 15.00 v klastore.. 😀

paska
13. jan 2008

flimi ved my sa tam ukazujeme teda ja lebo mangel robi v nr ale ked vy mate furt vela roboty 😒
budem sa snažiť prísť neviem ako to stihnem asi s odretymi ušami bo mam ojedenastej skušku v TN

tina78
13. jan 2008

Caute baby,no ja som tu už pekne dlho nebola,ani to nestihnem všetko prečítať,čo ste popísmenkovali...mám strašne málo volného času,lebo musím s malým cvičiť "Vojtovku" kvôli zvýšenému tonusu svalstva šije,tak sa trápime 4-krát denne a to je pri tom toľko kriku 😢 ale čo už ked to treba,občas si síce pripadám ako bezcitný tyran,ale čo by človek pre dobro našich ratolestí nevydržal, však?! 😠

kika13
13. jan 2008

cafte, uzlinku mama len jednu malicku, ze vraj to nevadi, v utorok nas maju zase ockovat, ale neviem ci budu, lebo rucicka sa nechce uplne zahojit 😖 a s tymi chlapmi je to tak, ze ako si kto zariadi tak ma 😉

paska
13. jan 2008

kika ty to máš dobre zariadené 😀

bubba
13. jan 2008

tina,
prajem ti pevne nervy,my sme to absolvovali tiez od2-12mes...ale uspech je zaruceny,nevzdyvajte sa...
kika,som rada ze uzlinky ok,no tie ranky po ockovani s tym mavaju deti problemy,uz mu to aj cistili?

srdcko
15. jan 2008

baby, prisli vam uz materske?

kika13
15. jan 2008

srdcko niééééééééééééééééééééééééé 😠 😲 ☹

srdcko
15. jan 2008

spiny....... 😢

srdcko
15. jan 2008

uz prisli 😀

paska
15. jan 2008

ani ja som sa nemohla dočkať 😅

srdcko
15. jan 2008

pasi, rychlo pridu, este rychlejsie odidu
😀 😢

tina78
15. jan 2008

Ahoj bubba, a vy ste kvôli čomu cvičili,tiež na zvýšený svalový tonus??? Ale vďaka za povzbudenie, presne to som potrebovala 😉

Kika,ak nemáte zahojenú ranku po TBC očkovaní,tak by vás ešte nemali očkovať,tak nám povedala Dr. na pľúcnom. Nášmu malému to 2-krát prepichovali a teraz to už má pekné a môžu ho aj očkovať.

tina78
15. jan 2008

Stanka 11, tak čo, už ste zdraví???Ako sa vám darí?

bubba
15. jan 2008

bry vecer...
aj mne ked dosla sms ze uz su penizky na ucte,som sa najprv potesila,ale vzapati som si spomenula,ze treba plienky a natankovat....a uz je po nich este len prisli 😀 😀
Tina,
my sme mali centralnu tonusovu poruchu(cize nielen siju,ale cele telo)...Viac v IP aby sa tu zbytocne maminy nevystrasili 😀

kkatrina
15. jan 2008

tinka buď v pohode aj ja som s kubkom cvičila vojtovku, akurát že ja som to neuniesla lebo doma ma všetci obvinňovali že týram vlastné dieťa 😲
ale nie, kubko bol narodení v 36 tt a ešte aj pri pôrode pridusený takže zaostával vo vývoji, lenže na rehabilitačnom nedokázala pochopiť že on zaostáva presne tie 4 týždne čo sa skôr narodil (mala som to odstopované, suseda mala rovnako starého syna) takže som sa na to vybodla, a je to ok (to ťa nenahováram) 😉

bubba
15. jan 2008

katkarinka,
tak to poznam,vsetci mi hovorili,aby som necvicila,ze jej to robi zle ze sak je pekna a nic jej neni..ja som tvrdohlavo isla radsej s lekarskou vedou a vies hlavne koli comu?aby som nemala niekedy v buducnosti(keby daky problem) vycitky,ze som nieco zanedbala,alebo ze som nespravila vsetko co bolo v mojich silach pre MOJE dieta..inac u niektorych deti sa to upravi aj same som citala dakde o tom,ze nie vsetky deti,ktore posielaju cvicit by skutocne vojtovku aj mali cvicit...ale u nas to bolo evidentne,nakolko som s tym prisla za nasou pediatrou ja...ze nieco nie je v poriadku

kkatrina
16. jan 2008

buba ja som cvičila asi 3 mesiace, možno viac, proste dokým sa nezačal otáčať na bok, len vieš my sme chodili na neurológiu a doktorka sama mi povedala že je to ok, že on je maličký a že zaostáva len to čo mal byť ešte v brušku, tak som sa pýtala načo teda cvičíme?

bubba
16. jan 2008

katrina: sak to je logicke
Srdcko,mna uz odhalili,zrusili mi foto 😉

stanka_11
16. jan 2008

Ahojte. My sme uz konecne zdravi cela rodinka.Mozme sa ist uz aj vyvetrat von. No koooonecne, lebo byt iba vo vnutri s malym krpcom dlhsi cas to nie je nic moc a k tomu choroba..... ☹ , asi viete o com pisem 😉
Kati, prepac, ze som sa ti neozvala, ale nebolo akosi sil 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre