Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
21. jan 2008

lenadka, no nas ma este len 1,5 roka...tak budeme musiet pockat...

kkatrina
21. jan 2008

kurz pre bábatka stojí 2000 sk

na nás ste zabudli, aj my dnes máme mesačniny 😀

flimi vytaj v klube vydatých žien 😀

leni pôjdem, ale až ten ďalší termín, lebo teraz chcem ísť s dávidkom a kubko ide na tú operáciu

stanka_11
21. jan 2008

Ahojte,
Kati, Maťka vsetko naj drobcom.
No a musime sa pochvalit. Nam uz idu zubky 🙂 😒 . Len co nas opustili koliky, teraz nespavame pre zubky 🙄 . Dufam, ze to pojde rychlo a budeme mat cim skor pokoj 😀

srdcko
21. jan 2008

akurat som citala clanky o tom 4tyzdennom babatku, co sa mamina on nemoze postarat, ze by mala dostat 10 rokov...ako podla mna je to moc, ved mu neublizila fyzicky...sa stavim, ze ten, co to dievcatko dobil a dohryzol dostane omnoho menej.... ☹

kika13
21. jan 2008

dakujemeééééééééééééé 😀 , vsetko najlepsie aj Davidkovi 😉 , a samozrejme nevestičke 😵

kkatrina
21. jan 2008

Stani vy ste šikule, my o zuboch ani nesnívame 😅

paska
21. jan 2008

flimi pekná nevesta 🙂 a tie spomienky sa ti začnu postupne vynárať 😉 😀 ja som sa chichunala na tvojom už mužovi ten bol bez stresu a ťažká pohoda hlavne ked mal dialog s fararkom 😀

paska
21. jan 2008

leni a kde jej to budu operovať? 😒 chuda lucka ja by som to inak takto nenechala by som sa porozpravala s tým doktorom čo vam to kazal takto cvičiť 😠

bubba
21. jan 2008

srdcko,
ved normalne kurz plavania pre batolata je...ale v nemocke tusim uz stoji 2000,-a este som nepocula o tom ze ci nemusis zaplatit cely kurz,potom by sa vam to vobec neoplatilo,lebo kazdy kurz je o niecom,cize napr.potapanie,spol.potapanie,plavanie atd..takze by to bolo skoda neabsolvovat kurz cely,to uz radsej neist...
Kika,
som rada ze s krvickou ok urcite sa hned nalada zdvihla ked si sa dozvedela vysledok
my ideme na kontrolu na selest vo stvrtok k bazalovi,hm,to zas bude krikuuuuu..uz sa tesim naposledy ani nebolo mozne vysterenie,lebo hukala este sa len k nej dr.priblizil... 😅 hm,aky malicherny problem oproti tomu co tu vsetko vy musite s detickami podstupit....

bubba
21. jan 2008

leni,
totalne zanedbanie starostlivosti od lekarov vo vasom pripade...no hruza 😖 chuda malinka

srdcko
22. jan 2008

bubba, len ja som sa to pytala kvoli tomu, ze ked som v robote, nemozem chodit plavat s Adom, takze ak mam zaplatit cely kurz a budem moct ist 4 razy,sa mi to vobec neoplati

flimi, a uz viete, co budete mat?

lenadka, bude dobre,Lucka je sikulka, ta to zvladne... mna len stve, ze ti doktori hovoria kazdi nieco ine a nakoniec sme zli len my, rodicia...aj nasa doktorka mi stale vyprava, ze mam Adovi stahovat predkozku aj nasilu, ze aby sa mu tak tvorili dake ranky, a tie potierat framykoinom....a ked ju zastupuje nikmonova, ta mi hovori, ze to sa mu stiahne same...tak si mozme vybrat 😠

lenadka
22. jan 2008

srdcko, presne tak, jeden lekar nieco povie a druhy opak. Inak s tym rehabilitacnym v septembri som vobec nesuhlasila a bola som napalena aj na muza ze sa dal takto odbit, ja by som bez predpisanej rehabilitacie neodisla 😅 ale zase to by sme dalej cvicili ZLE a do Bojnic by sme nesli. Takto som povedala pediatricke ze ked v Handlovej sa im to zda ok nech nas posle inde lebo mne sa to ok nezda, ze nechcem aby sa jej vykrivila chrbtica. No a v Bojniciach a rehabilitacna len za hlavu chytala ze co? Ako mohol ten doktor napisat ze nepotrebuje rehabilitaciu???? A skoro mi tam stratili ten listok zo septembra kde ten druhy napisal ze cvicit netreba-doma som ho v karte hladala a slak ma triafal, lebo "korpus delity" zmizol. Ortoped nas zvozil ze ci sme normalny nechat ju takto, lebo ten listok nenasiel az ked som volala naspat k rehabilitacnej povedala mi sestricka ze tam omylom ostal. Dnes som ho bola vziat, spravila som si 3 kopie a uvazujem nad staznostou na rehabilitacneho v Handlovej. 😠
Inak mame ist na chirurgu do Martina. Poznate to tam niekto. Dali nam na vyber Martin alebo Zilina, mne sa viac pozdava Martin 😕 ale neviem to posudit lebo to nepoznam len usudzujem ze Martin ako fakultna nemocnica bude mat viac skusenosti, odbornosti

srdcko
22. jan 2008

niektori doktori by ani nemali byt doktori...treba ho zazalovat, si myslia, ze su viac ako normalni ludia 😠 a najhorsie je, ze nato doplacaju deti...ja si neviem predstavot, ze co to bude,ak nas poslu na urologiu, strach a hroza....

a stou nemocnicou neviem....mojej mame vybavili BA, ked jej tu dovrzali operaciu, a tak jej to super spravili, normalne zacala hybat ochrnutymi prstami a dnes fachci v Geoxe...nad BA si neuvalovala....sice, mame to vybavoval Kukla-asi svedomie ho trapilo..

kkatrina
22. jan 2008

leni v martine robí manželov bratranec chirurga a svokre tam teraz na neurochirurgii operovali chrbticu, sú tam lekári s veľkým L a ešte lepšie sestričky, tak neboj, je to dobrá voľby

inak na tvojom mieste by ma asi porazilo od zlosti 😠 lenže my rodičia vždy musíme myslieť v 1. rade na naše deti, takže určite máš teraz myšlienky inde a nie nad nadávaním tomu dokimu

lenadka
22. jan 2008

kati, mne pediatricka vravela ze v Martine su fakt dobrí uz sme objednaní na piatok 😝

paska
22. jan 2008

ahojte
leni v mt su dobrý asi vo všetkom aj my tam chodime 😉

kudlanka pre sisu to znamena že ked tajedna ladvinka bude pracovať tak ako má a bude si davať na seba pozor tak jevšetko ok no ak nie pomože len transplantácia 😒 ale na to myslieť nechcem aj ked ratať s tym musim ☹

paska
22. jan 2008

juuuuj a ešte zdradím 😀 flimi bude mať chlapčeka 🙂

kkatrina
22. jan 2008

leni tak budem držať palčeky a inak na víkend ideme do Jalovca 😀

flimi
22. jan 2008

dakujem za prijatie do klubu vydatych.. chvalabohu ze je to za nami.....jediny kto mal z toho vsetkeho stres som bola ja.... ved si to Reni pocula aj v kostole... ani som nevedela kde mam citat a co... a moj manzel sa ma 20 sekund pred vymenou prstenou pytal na ktoru ruku to ide...a ci ma nieco hovorit... a budeme mat chlapa Jakuba uz ma 3 mm pindulik... p.s na Martin nedopustim ani krive slovo len vdaka nim mam oko... a vyzeram v celku o.k.... myslim ziadne jazvy ani nasledky a vsetko funguje super.... takze vela stastia...

srdcko
22. jan 2008

flimi, my sme si zase dali dva krat pusu, prvy krat, ked sme si povedali ano, tak vo filme, si davaju pusu, sme na seba kukali a svedok ze aby sme sa pobozkali, takze ked sme si mali podla poriadku prvy manzelsky bozk, davali sme si druhy, aj to mi muz strcil ajzyk do pusy, som nechapala, on chcel, ze aby to bolo romanticke a ja som sa skoro udusila....a samozrejme, obrucku si zobral aj s tackou 😀 sranda den.... 😎
s tym stresom to bolo u nas naopak...ale bolo to pekne....

lenadka
22. jan 2008

tak nam drzte v piatok palce nech to nechcu hned rezat ale nech pockaju ako zaberu nove cviky-mala to podstivo cvici, drzi ako hluchy dvere, ale musim jej pri tom bud rozpravat alebo citat rozpravky a to nie je problem. Tak si precvicim citanie, aj si nove rozpravky pocitam a aj sa zabavim na hlodoch co su v nich a malej urcite prospieva pocuvat ich 😉 Hovorila som s pediatrickou, ze ma take 6 r. dievcatko pacientku s rovnakym problemom a chodi tam na konzultacie a hned to nerezali-tak ma potesila 🙂 ale tiez dodala ze ona tak prudko nerastie ako moja 😅
aj tak si nadavam hlavne sama sebe, ze som mala robit viac ja a nie cakat na lekarov, citom sa za to vinna ☹

srdcko
22. jan 2008

lenadka, nenadavaj si, ved si robila, co sa dalo, nesmies to takto brat...ked mala takto super spolupracuje, zvladnete to...tie male deticky su kolkorazy silnejsie ako dospeli 🙂

almika
22. jan 2008

Ahojte 🙂

No len nedávno som vás objavila. Chcem sa vás popýtať všetko ohľadom Bojnickej pôrodnice. Keby ste boli také zlaté a poinformovali ma.. Ďakujem 😉

stanka7
22. jan 2008

Ahojte ja len tak narýchlo chcem sa opýtať akú máte poisťovňu pre vaše deti?Pýtam sa len pre ten problém že VZP nepodpísala s niektorými DR.zmluvy v HA aj PD.

kkatrina
22. jan 2008

stani my máme spoločnú zdravotnú a žiadne problémy 😉

almika vitaj u nás 🙂
ja som rodila v bojniciach v septembri a bolo to ok, ale to som mala 3 hod pôrod a z toho som na sále bola len 2 hod, pobyt tiež ok, sestričky na oddelení sú nápomocné a s tými z novorodeneckého sa dá dohodnúť
ale čerstvý príklad zo včera, švagrina mojej sestry dnes ráno porodila ale od piatka jej to vyvolávali (nechápem prečo keď termín mala až na konci mesiaca a bola zdravá) a včera ju nechali celý deň na vzdychárni sa trápiť v bolestiach sviniari 😠 prepáčte za výraz nechcem strašiť ale toto je pre nich typické - kým to nemáš vybavené tak ťa nechajú trápiť a na sekciu zabudni)
ale čo sa týka prístupu už sa myslím zmenili k lepšiemu

srdcko
22. jan 2008

my mame doveru a fakt som nemala ziadny problem...asi by som na nedala naspat do VZZP...

kika13
22. jan 2008

ahoj almika 🙂 , ja som rodila v Handlovej a bolo dobre, ale kočky ti urcite popisu aj o Bojniciach. Ja a maly mama doveru a manzel ma vszp, som ho prehovarala aby sa dal prepoistit a akosi nestihal a teraz to trochu lutuje, a s ktorymi doktormi nepodpisali zmluvu, ako to zistim?

kika13
22. jan 2008

v Handlovej sa da s primarom dohodnut asi na vsetkom, ja som pri nom rodila len nahodou a a mi rozpraval, ze sa da dohodnut aj programovany porod, ked je uz vsetko v tele pripravene a uz nie je naco cakat

kika13
22. jan 2008

je velmi dobry aj ostatni porodnici, som bola milo prekvapena, sestricky dobre, ale doktori uplne supiš

kkatrina
22. jan 2008

almika ak môžeš tak sa prikláňam ku kike a choď do Handlovej, keby náhodou motyka vystrelí tak tretie idem zas aj ja do Ha 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre