• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
iste ja ho sem pustim a uz sa ku compu ani nedostanem.... este stastie co uz coskoro budem disponovat vlastnou technikou.....
27. jan 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiezp osielam stareho ,ze nech si ide popisat s oteckami,ze mozno mu tam aj daka kocka popise, ale dako sa nehrnie, asi mu stacim ja :grinning:

dneska sme sa boli kupat v Ha na plavarni, ako voda bola studena, ae malemu sa lubilo, nakoniec zobrat upratovackam metlu a aj si po sebe pozametal....len keby tak neprsalo.....
27. jan 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super aj my sme mali na plane ist dnes plavat,ale lenivost nadomnou zvitazila....to pocasko bolo fakt neslusne zle.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa tesim na jar :grinning: a leto :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz aj vtaciky obcasa rano pocut.... :slight_smile: aj dneska,kedsom isla do prace, uz aj svetlo bolo, uz sa to blizi....
28. jan 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teda baby konecne to tu zije :wink:
Atuality odomna-mala musi na operaciu. musela som ju odhlasit zo skolky a aj z plavania musim. Leob to asi vyjde cca v strede kurzu a dovtedy ma byt izolovana od deti aby neochorela a plavat po operacii bude moct az o takych 4-5 tyzdnov, ked sa to celkom zahoji a prestane nosit golier :frowning2:
28. jan 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, tak sa teda drzte....a teraz si doma s malou?
28. jan 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: lenadka neboj dako to zvladnete budeme vam drzat palce
28. jan 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko, nie som s nou doma, je s nou nadalej babka, ta uz sa tesila ze si oddychne od buduceho tyzdna a figu, este ze ma kto s nou byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Lucka mala ist do skolky od 4.2.08
28. jan 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nas maly je teraz u nasich, muz robi v HA a dokym sa dostane domov, tak nasi ho zavezu aj domv a daju hajat a pockaju, kym pridem ja.....kolkorazy na nich nadavame, ale co by sme bez nich robili :slight_smile: :frowning2:
28. jan 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a boli ste uz niektora plavat na kaskadach, len tak myslim
28. jan 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak my
28. jan 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a ako tam je?
28. jan 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a obli ste tam aj s malou?
28. jan 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
forum babatka strana 5.tam mas nazory na plavanie na kaskadach
mne osobne sa tam nepacilo a mala mi tam stale plakala.voda nebola cistena castejsie ako raz za 3 mesiace aj sme tam zazili urcite humusy vo vode.teraz plavame s tanou a to je 100 a jedno mala ani raz nezaplakala,voda super cista podchvilou tam chodia kontroly z hygieny ci je vsetko ok a v bojniciach su kontroly vody robene kazdy den pred plavanim babatiek.
ale niektore maminy si pochvaluju kaskady(ale je ich mensina)
hlavny rozdiel kaskady a bojnice je ten,ze na kaskadach sa STALE ponara a v bojniciach je to viac o tom hrani a plavani a zoznamovani sa s vodou.zalezi aj od dietata ak mu vyhovuje sa stale potapat,tak neni problem,ale co sa ja pamatam,ňtak u nas plakali deti vzdy aj najlepsia plavkina co sme mali v kurze bola dost casto v slzach bo bola z toho unavena :grinning: :grinning: skus a uvidis co bude malemu viac sediet...
28. jan 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a na fore babatka si musis dat do vyhladavaca plavanie som zabudla podotkut....
potom je este vo volnej diskusii si das do vyhladavaca"odpoved na staznost..."a tam sa ti vyhlada dalsia strana s prispevkymi o palvani kaskady versus bojnice
28. jan 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba vdfakad, kuknem na to...
28. jan 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni zvládnete to, mne nedávno povedala jedna zdravotná sestrička že to len my rodičia robíme poplach a deti všetko v pohode zvládnu :wink:

aj my už zajtra ideme na predoperačné vyšetrenia s Jakubkom a Dávidka budú očkovať, tak budem mať perné ráno :sweat_smile:
28. jan 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,hlasi sa dalsia prievidzanka...
28. jan 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf slnco :slight_smile:
28. jan 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj slniecko...aj ja som mala chl.meno Jakub vybrate :grinning: ale nepouzilo sa... :wink:
28. jan 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som chcela kubka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som myslela,ze samko a filipko a kristian su take naj mena....reku kuba nikto neda take slovenske sa tak malo teraz pouzivaju....sesternica bude mat za2 tyz.maleho Jakoba a druha sesterka sa ma pytala ze ake meno vybrali a oni s muzon hned ze sak aj oni mali v zalohe jakuba...no a ja som sa dobre pobavila...
a teraz este toto?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nebooooj, ja mam babu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, vcera som volala s Tatianou, vravela ze v nemocke sa nejako nevedia dohodnut, ze plavanie bude asi v kupeloch. Ja by som radsej nemocnicu-neviem v com je problem-ty nahodou nevies?
29. jan 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slnyecko vitam ta :grinning: . vcera co si si pisala na temu maj2008 s galantou tak to je moja svagrina. muzova sestra. :grinning:
29. jan 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka,
neviem opytam sa a dam ti vediet :wink: inak nic nespominala zeby boli nejake problemy,len mozno priestorove,lebo ma strasne vela zaujemcov a uz ich ani nemoze brat,co ja viem tak dost ludi zatial odmietla...mozno preto,ale zajtra ak nezabudnem sa opytam.
29. jan 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, dik, som zvedava, ved iste Vam povie ze sa bude stahovat, chysta to na 1. februarovy tyzden-ak sa s nemocnicou nedohodne...akurat neviem na com. Mna napada len problem s parkovanim ine nic :sweat_smile:
29. jan 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj livia,akurt pisem s tvojou svagrinou :slight_smile:
29. jan 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitam novu maminku.....a cmy mame dneska presne rok a pol :sunglasses: siom malemu kupila v meste magnetky BOB STAVITEL, tak ich preklada z chladnicky na zarubnu a naspat... :grinning:
29. jan 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, srdcko, Adkovi gratulujemeeeeee, cmuuuuk !
29. jan 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok