Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

flimi
27. jan 2008

iste ja ho sem pustim a uz sa ku compu ani nedostanem.... este stastie co uz coskoro budem disponovat vlastnou technikou.....

srdcko
27. jan 2008

ja tiezp osielam stareho ,ze nech si ide popisat s oteckami,ze mozno mu tam aj daka kocka popise, ale dako sa nehrnie, asi mu stacim ja 😀

dneska sme sa boli kupat v Ha na plavarni, ako voda bola studena, ae malemu sa lubilo, nakoniec zobrat upratovackam metlu a aj si po sebe pozametal....len keby tak neprsalo.....

bubba
27. jan 2008

super aj my sme mali na plane ist dnes plavat,ale lenivost nadomnou zvitazila....to pocasko bolo fakt neslusne zle.... 😝 uz sa tesim na jar 😀 a leto 😀 😀 😀

srdcko
28. jan 2008

ale uz aj vtaciky obcasa rano pocut.... 🙂 aj dneska,kedsom isla do prace, uz aj svetlo bolo, uz sa to blizi....

lenadka
28. jan 2008

ahojte, teda baby konecne to tu zije 😉
Atuality odomna-mala musi na operaciu. musela som ju odhlasit zo skolky a aj z plavania musim. Leob to asi vyjde cca v strede kurzu a dovtedy ma byt izolovana od deti aby neochorela a plavat po operacii bude moct az o takych 4-5 tyzdnov, ked sa to celkom zahoji a prestane nosit golier ☹

srdcko
28. jan 2008

lenadka, tak sa teda drzte....a teraz si doma s malou?

bubba
28. jan 2008

☹ ☹ ☹ ☹ lenadka neboj dako to zvladnete budeme vam drzat palce

lenadka
28. jan 2008

srdcko, nie som s nou doma, je s nou nadalej babka, ta uz sa tesila ze si oddychne od buduceho tyzdna a figu, este ze ma kto s nou byt 😝 ...Lucka mala ist do skolky od 4.2.08

srdcko
28. jan 2008

aj nas maly je teraz u nasich, muz robi v HA a dokym sa dostane domov, tak nasi ho zavezu aj domv a daju hajat a pockaju, kym pridem ja.....kolkorazy na nich nadavame, ale co by sme bez nich robili 🙂 ☹

srdcko
28. jan 2008

a boli ste uz niektora plavat na kaskadach, len tak myslim

bubba
28. jan 2008

len tak my

srdcko
28. jan 2008

aha a ako tam je?

srdcko
28. jan 2008

a obli ste tam aj s malou?

bubba
28. jan 2008

forum babatka strana 5.tam mas nazory na plavanie na kaskadach
mne osobne sa tam nepacilo a mala mi tam stale plakala.voda nebola cistena castejsie ako raz za 3 mesiace aj sme tam zazili urcite humusy vo vode.teraz plavame s tanou a to je 100 a jedno mala ani raz nezaplakala,voda super cista podchvilou tam chodia kontroly z hygieny ci je vsetko ok a v bojniciach su kontroly vody robene kazdy den pred plavanim babatiek.
ale niektore maminy si pochvaluju kaskady(ale je ich mensina)
hlavny rozdiel kaskady a bojnice je ten,ze na kaskadach sa STALE ponara a v bojniciach je to viac o tom hrani a plavani a zoznamovani sa s vodou.zalezi aj od dietata ak mu vyhovuje sa stale potapat,tak neni problem,ale co sa ja pamatam,ňtak u nas plakali deti vzdy aj najlepsia plavkina co sme mali v kurze bola dost casto v slzach bo bola z toho unavena 😀 😀 skus a uvidis co bude malemu viac sediet...

bubba
28. jan 2008

jaj a na fore babatka si musis dat do vyhladavaca plavanie som zabudla podotkut....
potom je este vo volnej diskusii si das do vyhladavaca"odpoved na staznost..."a tam sa ti vyhlada dalsia strana s prispevkymi o palvani kaskady versus bojnice

srdcko
28. jan 2008

bubba vdfakad, kuknem na to...

kkatrina
28. jan 2008

leni zvládnete to, mne nedávno povedala jedna zdravotná sestrička že to len my rodičia robíme poplach a deti všetko v pohode zvládnu 😉

aj my už zajtra ideme na predoperačné vyšetrenia s Jakubkom a Dávidka budú očkovať, tak budem mať perné ráno 😅

slnyecko
28. jan 2008

caute baby,hlasi sa dalsia prievidzanka...

paska
28. jan 2008

čaf slnco 🙂

bubba
28. jan 2008

ajoj slniecko...aj ja som mala chl.meno Jakub vybrate 😀 ale nepouzilo sa... 😉

jesenka
28. jan 2008

aj ja som chcela kubka 😝

bubba
28. jan 2008

a ja som myslela,ze samko a filipko a kristian su take naj mena....reku kuba nikto neda take slovenske sa tak malo teraz pouzivaju....sesternica bude mat za2 tyz.maleho Jakoba a druha sesterka sa ma pytala ze ake meno vybrali a oni s muzon hned ze sak aj oni mali v zalohe jakuba...no a ja som sa dobre pobavila...
a teraz este toto?? 😀 😀 😀 😀

jesenka
28. jan 2008

ale nebooooj, ja mam babu 🙂 🙂 🙂

lenadka
29. jan 2008

bubba, vcera som volala s Tatianou, vravela ze v nemocke sa nejako nevedia dohodnut, ze plavanie bude asi v kupeloch. Ja by som radsej nemocnicu-neviem v com je problem-ty nahodou nevies?

livia1
29. jan 2008

ahoj slnyecko vitam ta 😀 . vcera co si si pisala na temu maj2008 s galantou tak to je moja svagrina. muzova sestra. 😀

bubba
29. jan 2008

lenadka,
neviem opytam sa a dam ti vediet 😉 inak nic nespominala zeby boli nejake problemy,len mozno priestorove,lebo ma strasne vela zaujemcov a uz ich ani nemoze brat,co ja viem tak dost ludi zatial odmietla...mozno preto,ale zajtra ak nezabudnem sa opytam.

lenadka
29. jan 2008

bubba, dik, som zvedava, ved iste Vam povie ze sa bude stahovat, chysta to na 1. februarovy tyzden-ak sa s nemocnicou nedohodne...akurat neviem na com. Mna napada len problem s parkovanim ine nic 😅

slnyecko
29. jan 2008

Ahoj livia,akurt pisem s tvojou svagrinou 🙂

srdcko
29. jan 2008

vitam novu maminku.....a cmy mame dneska presne rok a pol 😎 siom malemu kupila v meste magnetky BOB STAVITEL, tak ich preklada z chladnicky na zarubnu a naspat... 😀

jesenka
29. jan 2008

jeeej, srdcko, Adkovi gratulujemeeeeee, cmuuuuk !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre