Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
29. jan 2008

dakujeme jesenka 🙂

srdcko
30. jan 2008

Kukali ste vcera odlozeny pripad....to bolo tak smutne...my sme to pozerali s kolegynou a normalne som sa slzam neubranila.. ☹

lenadka
30. jan 2008

srdcko, bola som pripravena ho pozerat ale ho presunuli tak som nevydrzala ☹

lenadka
30. jan 2008

o com ze to bolo?

kudlanka3
30. jan 2008

Lívia,však sa teda nehádam.... 😀 😀 😀 Baby máte niektorá skúsenosť s prípravkom biomare imuno???Sú to také guličky a je to zo žraločej pečene...Včera sme boli v BA a dobrý krčný nám odporučil nechať mandle tam kde sú...Že pokiaľ nemá opakovane angínu a hnisavé mandle,tak by nemal byť problém... 😀 😀 😀 Som šťastná ako blcha,tak počkáme,ako to bude pokračovať...Ahojte

livia1
30. jan 2008

Kudlanka ty suska vsak si povedala ze ides upratovat. 😉 co tu robis?

srdcko
30. jan 2008

lenadka, jedna matka mala predcasne narodene babo, a strasne sa on bala, az nakoniec si s nim lahla do snehu, ked malo pol roka a zomrelo....mysleli si ze to bol ten syndrom nahleho umrtia, ale nakoniec zistili, ze to vlastna mama ju vlastne "zabila"...ona len jej chcela pomoct....take to bolo cele smutne.. ☹

bubba
30. jan 2008

lenadka,
takze preco chce ist plavat z nemocky do kupelov?v nemocnici jej strasne zdvihli najomne(t.j.aj kurzovne slo hore na 2000)a nedovolia jej(ani maminam)vstupovat na parkovisko do arealu nemocnice(nove podmienky...uzasneeee)a este aj nejake ine kriteria upravovali a tak...ale ze v kupeloch maju tiez problemy s parkovanim,vraj je to tam male a platene.tak neviem,ako sa to nakoniec vyriesi...dokonca horuca novinka je ze niektore maminy budu dokonca dochadzat k nam do PE sa rozsiruju kurzy... 😉 😉

lenadka
30. jan 2008

bubba dik za info.... tak vidis to parkovanie ma napadlo ale v kupeloch je to to iste a donedavna sa tam neplatilo, ale do PE to je daaaleko od nas chodit to by som nesla 😝 Mne by vyssie kurzovne nevadilo-to ako vazne, len nech sa plava v nemocke 😲 😅

srdcko, bola by so si porevala keby to neprehodili, aj som sa vecer tesila ze si to kuknem ale o pol desiatej ma odpalilo lebo nic nedavali 😔

srdcko
30. jan 2008

ved aj ja som revala ako mala, potom sa mi este aj take divne sny snivali....ale aspon si to mozem vzdy v klude pozriet v praci, lebo utorky mavam nocne a nemusim revat pred starym 😀 😀

flimi
31. jan 2008

zdravim vsetkych sme opat tu po krasnej rekreacii v Bojnickej nemocnici na rizikovom... par dni pokoja a oddychu super... este som sice nestihla docitat vsetky prispevky ale ja sa nejako prepracujem...takze aspon vsetkym pekny den... 😀 😀 😀

paska
31. jan 2008

flimi 😲 a čože sa stalo? 😖

srdcko
1. feb 2008

flmi, a uz je to ok? inac, mne sa tam vzdy lubilo, prespala som cele dni, adkove srdiecko som pocula kazdy den...a normalne mi chutilo, co tam navarili....len potom ten bordel, ked som prisla domov 😀 😎

kkatrina
1. feb 2008

flimi pozdrav dr. Gála 😀

to bol aj môj parťák celé tehotenstvo - rizikové 😒

srdcko
1. feb 2008

no, gal je v pohode, ale ked vidim tie jeho ruky 😀 ...on byva oproti mojej babke a ako male decka sme vzdy chodili zbierat 5korunacky pri jeho garaz, on ked sadal, alebo vysadal z auta, tak mu dake vypadli.. 😀 ...som si vtedy nemyslela, ze dakedy ma bude vysetrovat....vlastne vtedy som ani nevedela, co je to gynekolog 😀

lenadka
1. feb 2008

mame termin operacie na 19.2, predoperacne 12.2 😲

srdcko
1. feb 2008

len sa netreba bat, to zmaknete, a ides lezat s malou, ci budes doma?

bubba
1. feb 2008

leni,to bude v pohode,je to rutinny zakrok,urcite vsetko dopadne ok....a potom bude konecne pokoj 😉

livia1
1. feb 2008

ahojte. tak my sme boli dnes v skole na zapise. vsetko bolo super.matko dostal velku pochvalu,ze bude sikovny skolak. 😀

paska
1. feb 2008

ahojte 🙂
aj my sme boli na zapise 😎 máme doma prvačku čakatelku 😀

srdcko
1. feb 2008

no, to my sa este nacakame, kym pojdeme na zapis 😀

kudlanka3
2. feb 2008

Lívia ja najprv sa vždy stavím na compe až potom upratujem. 😀 😀 😀 Tak aj my sa pochválime,tiež s Katky bude veľká prváčka.Na ten pocit nikdy nezabudnem.. 😅 😅 ,premietla som si celé to obdobie,ako sa malá narodila,ako sme ju učili chodiť,rozprávať...Za ten čas čo bola v triede ma napadlo veľa vecí.Ale nemala som strach,že by ju nezobrali... 😀 😀 😀 Pani učiteľka ju pochválila,že je až moc komunikatívna a že ju nevedeli zastaviť v počítaní,skončila až po tridsiatke... 😀 😀 😀 .Tak od septembra nás čakajú tie naozajstné problémy... 😀 😀 😀 Už sa moc teším.... 😀 😀 😀

lenadka
2. feb 2008

gratulujem skolacikom cakatelom 😀

ked som malu objednavala tak mi povedali jasneee mozete s nou ostat... ale na noc niee, to je 400 m od nemocnice internat a tam budem a stava nehrozi, aj ked budem za den platit 100 Sk ze som tam a ulahcim im to vlastne lebo sa o malu budem strat ani najest "chutnej" nemocnicnej zbrndy nedostanem 😠

flimi
2. feb 2008

hej sme v pohode len sme sa trosku nestastne smykli a udrela som sa hnusne do bruska...no a kedze to dost bolelo tak si nas tam nechali pre istotu...no srdcko mala si pravdu prespala som cele dni a veru aj mna prekvapil stav izby po mojom prichode.... ziva katastrofa,,...ale stvali ma kazde rano o pol 6 tri ampulky krvy.. v tom case som ani nevedela kto som nie este kde mam zilu a co odo mna chcu,,,,ale oddychli sme si tam to je pravda

lenadka
2. feb 2008

a to naco im olo tolko krvi upirom?

danulka2
2. feb 2008

ahojte, konecne ma dcera pustila k pc 😀 Co je tu nove?

lenadka
2. feb 2008

danulka uz asi chrnia secky 😔 ved je aj cas idem aj ja za mojou sykorkou 😔

kkatrina
3. feb 2008

Leni ja už idem s Kubkom ležať v stredu, tiež budem platiť 100 na deň a jasné že bez stravy. Tie 3 dni to tam nejako vydržím, hlavne že on bude v pohode 😔

Dávidko mi nejako nachladol, už 5. deň sa mu teplota drží nad 37 st. tak čakám čo z toho bude 😒

lenadka
4. feb 2008

dufam, ze ja s malou tam tiez viac ako 3 dni nebudeme 😝

srdcko
4. feb 2008

byby, my sme boli vcera na karnevale, Ado bol za futbalistu, ale vobec ho to tam nebavilo, aj taka mala indianka behala za nim a on len pri mne, potom zametal konfety a po hodke sme to vzdali a sli sme domov 😀 ...ale sa mi lubilo, ako to bolo cele spravene, pani ucitekla so skolky tam s nimi spievala pesnicky typu: "Hlava, ramena, kolena, palce....a podobne"...bolo to chutne ich sledovat, ako ich to bavi..

kkatrina, lenadka, drzim vam palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre