• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
neviem, teraz je na nutrilone pepti a vyzera to OK, dnes jej brali krv na testy, tak uvidime ci tam nie je alergia na bielkovinu kravskeho mlieka..vysledky o 2 tyzdne.
Ahoj tina, co cvicite?
7. feb 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati náš má 7 600 g a dlhý je jak týždeň pred výplatou meria 75 cm :grinning:
7. feb 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujemeeee :sweat_smile: k blahozelaniam.
7. feb 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samko má také dlhé ruky, že sú mu dobré aj 86 body :astonished:
7. feb 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Kika to mas riadneho dlhana. Moja je o rok starsia a ma 84 cm a 10,5 kg.ale to sa uz asi ani nema porovnavat, lebo teraz to uz ide pomalsie. A mala mala problem s papanim tak moc nepriberala. Dostala aj vitaminy na chut do jedla tak je to lepsie.
7. feb 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebek,
mam doma presne ten isty pripad,rovnako stara rovnako dlha aj vaha sedi...a nas vzdy dr.chvali ze aka je peknucka tucnucka...a vy ste ali problemy s priberanim asi uz davnejsie co?
7. feb 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám doma dva protiklady, Kubko 3,5 roka - 97 cm a nejakých 12,5 kg :unamused:

tak mi niečo hovorte - jeden tučko a druhý ako trlica že mu môžem rebrá rátať :frowning2:
8. feb 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebek, nas ma tiez okolo 84 cm, akurat minule sme sa stretli o 3 mesiace starsim chlapcekom a bol o dobrych 10 cm vacsi, vari Ado nebude taky krpaty ako my dvaja...zato vazi 12,5 kg, ale nie je tucko do lic, len ma take sexi brusko :grinning:
8. feb 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóooooooooooo kde ste? :grinning:

ja víkendujem pracovne - robíme na stavbe, takže varím, varím a ešte raz varím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba nie,to bolo teraz nedavno, len mala schudla pod 10, potom pribralana 10,4, potom zas schudla, to skrz tie hnacky a vracanie a nechcela nic jest iba sladkosti a pit to jej slavne mlieko.Nestihla som si precitat, ty si odkial Bubba? Srdcko aj moja ma teraz take sexi brusko.
9. feb 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak odkial odtialto :wink:
9. feb 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ste mali crevnu chripku?bo to bolo dost rozsirene v poslednej dobe :frowning2:
9. feb 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som tiez z PD
9. feb 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sem nechodim tak casto,pisala som do septembroviek...ako sa mate?
9. feb 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Matulka.My sme tiez septembrovi :sunglasses: . Nasa sa narodila 6.9. A vy?
10. feb 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Matulka, vitaj! Tvoja tvár mi je známa! Tuším sme sa stretli medzi sviatkami na očnom, tiež sme tam boli s malým kvoli očným kanálikom, pamätáš? A tvoj muž nie je náhodou Rasťo Ďurica? Pamätám si ho z gympla, chodil tuším do F-ky, boli sme v jednom ročníku, ja aj stanka_11 sme chodili vedľa do E-čky.
10. feb 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau Stani!!!Ako sa máte? Dúfam,že ste všetci zdraví....ozaj gratulujem vám k 5-im mesiačikom! My sme mali 4. tri :slight_smile:
10. feb 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, moj maly ma len dva mesiace, sme teraz doma na
Slovensku, ale uz o tyzden prchame. Mate niekto dvojmesacne aj vy
ak hej, poslite mi nieco o sebe, rada by som vediet porovnat co vedia, aj ked sa to vraj asi nema, som zvedava. Dik
10. feb 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, dobry rozdiel :grinning: aj povahou su chalani iny?

matulka, dianga vitajte :slight_smile:

bebek, uz je teda dobre? U nas to tiez tak byvalo tazko nadobudnuta vaha hnackou isla 1,2 dolu. Ale inak do roka mala priberala super, potom sa to zastavilo na 12 kg a teraz ma 15 :wink: . Ake je j davas vitaminy? ja s casu na cas nutrolin B a idem do lekarne kupit pikovit, nech mi neochorie pred operaciou a denne dopujem ovocim, len moc nechce citrusove, tak som jej osupala jablcko a pokvapkala stavou s pomaranca zbastila 1,5 jablka :slight_smile: ...zato citronovu stavu vypije len trosku zriedenu vodou robi pri tom "eee" a mrasti sa ale aj tak to pije :grinning:
11. feb 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...z pomaranca" :sweat_smile:
11. feb 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni na to že obidvaja sú rovnaké znamenie tak kubko je nervák a dávid kľuďas - zatiaľ :grinning:

vítam nové prírastky :wink:

kike držíme palčeky nech sa so Samkom rýchlo vratia z nemocky :slight_smile:
11. feb 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak leni mne nepomôžu už ani vitamíny, kubko má stale soplíky tak neviem, ozaj idem volať doktorke :unamused:
11. feb 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pametate sa, ked sme si pisali daco o fotkach, som pisala, ze ja si davam robit cez net, tak pozor... 14.2. bude akcia 1,99/kus na http://www.fotolab.sk/.....zajtra pocitam a popisem, mam dennu :grinning: teraz prcham do mesta kupit staremu valentinku, majte sa
11. feb 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooooooó

kde ste všetky?
12. feb 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, akurat som docitala....
kikovci tak sa drzte, aj vsetky maminky a deturence,nech ste co najskor fit
12. feb 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kiki, drzim palce
lenadka Adelka papa piridoxin a acid folic.inak mala mala zas teploty okolo38 potom jej presli a teraz je zachripnuta. Ked som volala Matuskovej ci mam prist, alebo co, tak mi povedala, zepokial nema vysoke horucky tak by jej to malo prejst a mam jej dat fenist kvapky.od novembra sa to s nou taha, stale nieco... katrina, aj ja som doktorku vcera otravovala. Aj vy ste u matuskovej? alebo mam s toho uz chaos, viacej nas tam asi chodi?
lenadka prepac, som to cele necitala, co idu malickej operovat???
Vitajte nove babule, dianga, kde v zahranici si?
12. feb 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na www.happyfoto.sk je akcia do neviemkolkeho marca na fotkuy 10x15 za 1.95 skk, minule som od nich objednavala a bolo to OK, objednanie priamo v obyvacke a dodanie postou na dobierku, mala som toho vela, normalne som lutovala postarku take tazke baliky nosit :sweat_smile:

lenadka, teba som sa chcela opytat, tvoja lucka mala alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka ak sa nemylim, vsak? vies mi o tom povedat nieco viac? uz to nema?
13. feb 2008 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: zanedbavam to tu
dievčence s chorymi dietkami rychlo sa uzdravte :wink:
13. feb 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz dlho objednavam z HF ale v posl.dobe sa volako pokazili sa mi nepaci kvalita fotografii :unamused:
paska co drvis drvis?sak raz ti budeme vsetci gratulovat :grinning: :grinning:
13. feb 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebek, budu jej krcny sval operovat, ma pravej strane ho ma kratsi

jesenka, ano Lucka mala alergiu na kr. bielkovinu, ale vyrastla s toho, len do 2,5 roka pila nutrilom HA, jedla len mliecne vyr typu jogurt, acidko... tvrde syry, nemohla klasicke mlieko, ani tvarohove kremy ako je tvarohacik, jednotacik, termixy, puding a pod. Potom sme boli na opakovanych testoch a ma to ok, ostala jej iba slaba alergia na vaj. zltok a bielok.
Prejavovalo sa to tym, ze ju zapekalo a bola chorlava stale. Pila vtedy francuzke mlieko ako sme presli na hypoalergene dieta vyzdravelo, zapekacky presli :wink:

paska veru de sii? nemam na teba stastie :unamused:
13. feb 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok