Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
26. feb 2008

sak to sa zaklada pod zachodovu misu nie?

bubba
26. feb 2008

teda aby sa to nesmykalo...
a ozaj este sa predavaju aj take so schodikmi...hotovy tron...ale neviem ci ma niekto 1000na vyhodenie na par mesiacov 😀

bebek
26. feb 2008

paska teraz som si vsimla, pozerala som foto, ze ty ho mas... 😀 tebe sa nesmyka? segra ho mala a jej sa total smykalo. Tak to je asi podla toho, aky typ WC mas.

bubba
26. feb 2008

ze aky typ zachoda?sak to byva len jeden nie?pokial samozrejme nie je dreveny 😀 som mylsela na teba bebek som ti cela poslat foto ale nesiel mi vcera dobre net.idem skusit teraz

lenadka
27. feb 2008

srdcko, neboj pojde leto ak bude moct behat bez gatusiek nauci sa-ako nasa mala, akurat bola sranda ked sme boli na prechadzke ona isla mala saticky a holu ritku a len zrazu cííík na ceste /ako havko/ 😅 , par krat som ju upozornila ze vtedy si ma cupnut inak si ocika sandalky 😅 potom po dvore v travicke skusala az sa naucila, nakoniec aj to ze sa necika v strede cesty 😀
ale plienku na spanie mame opat, od konzultacie pred operaciou v martine, zacala sa zase pocikavat-asi zo strachu 🙄

danulka2
27. feb 2008

ahojte zienky, konecne som sa sem dostala. Mali sme 2tyzdne vypadnuty net, tak uz sme mali vsetci abstak 😀 Co je tu nove? Nam sa prerezali druhe horne stolicky, inak nic. A ani slovko navyse 😉

bebek
27. feb 2008

buba myslela som misu na WC, ja som videla 2 druhy. Boze to je debata 😀
Danulka my mame asi rovnako stare deti a tiez sa mala zastavila v rozpravani, ale neriesim to, pokial nema 3 roky, potom sa uz zacnem bat, ale toje este daleko.
Lenadka a ako skolka, mala uz bola? Ci az po operacii.

paska
27. feb 2008

ahojte 🙂
bebek nešmyka 😕 segra nema wecko z kopca? 😀

bubba
27. feb 2008

bebk no to viem ze 2 typy zach.dosiek ale to je len ta roztec medzi uchytmi take si myslim ze tam bude pasovvat akakolvek detska doska...sak co sa snmejes ze debata???treba si pozistovat nie?sak aj ja sa chystam v najblizsej dobe daku kupit,tak nech mam obzory"wide open" 😀 😀
paska,to wecko z kopca ma dostalo 😀 😀 😀 😀

srdcko
27. feb 2008

nad tou doskou som nerozmyslala, mozno ze by to slo lahsie, ako na nocnik, lebo nas syn je taka "vtierka zachodova", nikde nemam chvilu pokoja 😀...

bebek
27. feb 2008

paska 😀
no ja som skusala tiez to sedatko co mas ty paska na nasom zachode, konkretne na doske a mala tam chce citat nesedi jak 5penazi tak sa sedatko hybalo.Tak som kupila take co sa nehybe. Druha sestra ma iny tzp zachodovej dosky, tak si myslim, ze tam by sa to druhe nesmykalo. Alo dooost uz o tomto 🤐 Aj tak ste ma asi nepochopili.

bubba
27. feb 2008

😀 😀 😀 pohodicka

bubba
27. feb 2008

a ako vyzera to sedatko co sa nehybe?
sak aby som aj ja vedela nie?
to je to co sa zaklada pod zachodovu dosku a potom sa to nou akoby prekryje zvrchu ci ake myslis?bo ja som fakt"just about"kupit ale este som kukala len v tescu a tie sa mi zdali dost male na nasu tucnucku ritku...to je standardna velkost alebo sa daju kupit aj vacsie?

kkatrina
28. feb 2008

buba to čo sa nehýbe sa zacvakne do dosky a myslím že pasuje na všetky lebo svokrovci majú staré wcko a pasuje to tam

my sme mali včera hrozný deň a ešte horšiu noc ☹ neviem čo sa deje s mojim zlatým dávidkom 😕

bubba
28. feb 2008

diky 😉

bebek
28. feb 2008

bubba viem, ze v tescu maju 2 druhy. Jeden je na kojeneckon oddeleni, to ma paska a druhy ten co mam ja je na domacich potrebach, tam kde su aj zachod. dosky.
Kati mozno mu idu zuby

bubba
28. feb 2008

bebek 😎 ahoj

kkatrina
29. feb 2008

bebek ja by som sa tým aj utešovala ale v puse kde nič tu nič, ani len oliaté jasienko ☹
a dnešná noc to isté 😒

bubba
29. feb 2008

kati,
to zatial neries pokial nema nejake bolesti alebo co....to ma len take obdobie aj my sme ho mali(trvalo to dost dlho)...az dokym som nezacala s malou spavat v posteli odvtedy vsetko ok a teraz uz pekne spava vo svojej postielke..
ja uz som tiez bola vtedy z nej zufala,nevyspata...krvopotne som skusala vzdy ju utisit a sup naspat do postielky....od narodenia do pol roka...potom som rezignovala......a odvtedy spime obidve 😀

kkatrina
1. mar 2008

buba ja ho nemusím vyberať z postieľky, stačí mu dať dudku alebo čajík a on spinká ďalej, len to je práve to že on mal bolesti a včera večer už aj zvýšenú teplotu - sú to predsa len zúbky, takže som to vyriešila radikálne - večer polovica paralenového čipku, jasienka som potrela dentlálnou vodičkou a spali sme obidvaja

kkatrina
3. mar 2008

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeé? ☹

ja už doma 😀

stanka_11
3. mar 2008

Ahoj Kati,
stihla si u vasich dopisat diplomovku? A co Davidko, uz spinka lepsie? A zubky sa uz objavili?

kkatrina
4. mar 2008

ahojky Stani, ešte musím dopísať záver a bude to ok. Dávidko lepšie ale na mňa sa nalepila nejaká pliaga a ledva dýcham 😒

je vám dobrá súprava? nám včera navážili u gastroenterologičky 8200 g 😝 😅 a máme sa vrátiť k antirefluxnému mlieku - tak som zvedavá čo z toho bude

susika
4. mar 2008

ahojte baby.je tu niektorá zo Zapotočiek?

bubba
4. mar 2008

no ja napriklad nie ale poznam tam vela ludkov 😅

kika13
5. mar 2008

ahojte 🙂 my sme uz uplne fit tak drzte palce nech nam to vydrzi, co mate nove prievizanky? 😕 🙂

kkatrina
5. mar 2008

ahoj maťka, zdá sa že si tu budeme dopisovať asi 3 😒

my od dnes začíname papať nutrilon tak držte palčeky nech konečne bruško poslúcha 😉

danulka2
5. mar 2008

ahojky, neboli ste dnes na burze v materskom centre. Niektore tvare mi boli zname. Odkial asi 😉 😀

katuskapd
5. mar 2008

ahojte, 🙂 som tu nova a chcem sa opytat ci tu su nejake tehulky s terminom v maji.

kika13
6. mar 2008

ahoj katuskapd 😀 , dve naraz by som asi nezvladla 😅 , ale mozno sa niekdo najde 😉 , chystas sa aj na 3d sono aby ste vedeli co to bude? a kde ste zeny? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre