• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
ahojky my sme dnes mali ísť do trenčína ale kamoška ma vrátila že tam idem zbytočne tak sme trošku nakupovali v prievidzi a stihla som si vybaviť aj v novákoch rodičovský príspevok - si predstavte že ma vybavili aj mimo stránkových dní :slight_smile:
6. mar 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina, to si mala teda stastie, v PD by sa ti to asi nestalo :grinning: ...dokonca, neviem, ako u vas doma, ale co mame znamych s detmi, vsade vybavovali materske a prispevky chlapi,len u tej nasej tety (soc.pracovnicky) som musela byt ja osobne....teda najprv siel muz, poslala ho domov, vypisali sme tlacivo, ktore mu nechcela zobrat, lebo ze to podpisoval on a nie ja....bol sa hadat aj u riaditela a nakoniec som musela ist...dokonca mi ponukla, nech si sadnem, ze to bude na dlho a ked som jej povedala, ze nemozem sediet, ze som pred 5 dnami rodila, tak ze na pytanie prispevkom mam pol roka casu :grinning: :grinning: ....
6. mar 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vitam nove babeny......susika, ja som byvala na zaprdkoch 18,5 roka :slight_smile:
6. mar 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kika, mozno by si zvladla aj dve :slight_smile:. Na 3 D som bola pred 6 tyzdnami, cakame chlapceka. Je to fakt zazitok, manzel bol unesenejsi viac nez ja.
A ahoj srdcko.
6. mar 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvladnut zvladla :sweat_smile: , len by som si to nemohla tak vychutnat ako teraz :grinning: , gratulujem k chlapciatku katuskapd :dizzy_face:
6. mar 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebek, my mame tiez to sedatko a smykalo sa nam tiez-tak sa upokoj nie len vy mate cudny zachod :grinning: :grinning: :grinning: manzo na to sedatk ona moj povel tou pistolou lepiacov nalepil zboku este take plastove obdlzniky aby sa nesmykala a teraz sa nesmyka, len ju uz nepotrebujeme, da si stolcek z ikei a "jede" a do zachoda spadla len raz :grinning: :grinning: :grinning: lebo neobsedi :grinning:
8. mar 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika vsak to je zase druha vec. Dufam, ze aj ja si to budem vychutnavat a malinky bude dobrucky.
8. mar 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka :grinning: lendka, odkial pises?
8. mar 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od nasich :wink:
9. mar 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, kde ste? Nedelna poobedna siesta? :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko-ahoj.tak ja som len taký prisťahovalec, ale so tu už pár ročkov.ja len či tu niekti pozná Mudr. Falatovu.chcem názor na nu.
9. mar 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susika, mas RP
10. mar 2008 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chodi niektora cvicit na sever nad jednotu aerobic?
10. mar 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera chcela ist, ale nemala som ist s kym :grinning: ...a ani sa mi moc nechcelo :grinning: ....nerobi ti svagrina nahodou v Sportcentre?
11. mar 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo prievidza......dako nam to tu stale mrzne :slight_smile:
12. mar 2008 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink:

no srdcko máš pravdu, nejako to tu pokrivkáva :unamused:

vítam nové babenky :slight_smile:

my riešime také klasické problémy - kubko nechce chodiť do škôlky, dávidko niekedy vymýšľa s papaním a mne včera konzultantka zrušila polovicu diplomovky - tak sa z toho vytešujem :angry: mám 1 týždeň na odovzdanie
12. mar 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati nic moc...ale pravdu povediac mat malu a este babo a pisat diplomovku-pre mna nerealne-kedy to stihas????
12. mar 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni so mnou trpí celá rodina - teda tá moja. Sestra mi s tým pomáha, keby nemám ju tak neviem :confounded:

ako sa darí Lucke? kubko si už na nemocnicu ani nespomenie, akurát má stále v jednej dierke soplík a už ma to rožčuľuje
12. mar 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - zahliadla som tu zmienku o burze v materskom centre v PD - neviete, ci sa poriadaju pravidelne a ako casto, pripadne ine info? Vdaka
12. mar 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobromila ak to dobre sledujem v prievidzsku tak 1x za štvrťrok alebo polrok.
12. mar 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobromila, no mam taky pocit, ze byva vzdy na jar, leto, jesen a zimu....reklama je aj v prievidzku, aj v telke
12. mar 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásim sa do šlužby :grinning:
kde ste?
12. mar 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
datum, kedy byva burza, je vzdy napisany v prievidzsku, preto to sledujem. Da sa tam super nakupit.
12. mar 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooj prievidzanky,handlovcanky a okolitanky...ako ide zivot?deticky posluchaju?
12. mar 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,som z Pd ale niak teraz vobec nemam cas na net,len som sem nakukla,tak ze vam aspon napisem,ze o vas viem.papa
13. mar 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooo? :confused: :fearful:
14. mar 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy bude teraz burza? Hodte datum prosim:slight_smile:
14. mar 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni už bola asi 2 alebo 3 týždne dozadu, teraz asi až pred letom :wink:

a ako sa má Lucka?
14. mar 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tak som zmeskala...ma sa fajn certica mala, stale vyvedie nejaku lumpacinu-to snad ani nie je dievca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. mar 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka,to je len dobre....my sme dneska boli v meste peso, az som sa cudovala, ze mlady vobec neprotestoval, ale aspon sa dobre vyspal, asi 3,5 hodiny a dokym sa prebral, dalsia polhodka....

paska, nevies pocom idu teraz plienky Clever? :slight_smile:
14. mar 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok