Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
18. mar 2008

aha som s5 v obraze 😉 😀

srdcko
18. mar 2008

no lenadka, ona hlada, aj ked som doma...mozno hlada susedu 😀

lenadka
19. mar 2008

srdcko 😀 alebo vcerajsi den 😀 a ked sa ho opytas preco nelezka co ti povie??? 😀

kkatrina
19. mar 2008

leni kde budete na Veľkú noc? my ideme zajtra do Jalovca, ale v piatok sa vraciame naspäť domov. Ak bude takéto super počasie, tak sa mám na čo tešiť. 5 dní zavretá s 2 deťmi medzi 4 stenami - úplne ideálna predstava ☹

danulka2
19. mar 2008

kkatrina mna tiez poreza z toho pocasia. Idu sviatky na ,,V,, ,len neviem ci velkonocne alebo vianocne 😀 😀 😀 . Maly si neuzi sanky v zime, tak si ich tusim uzije v marci 😀 😀 😀

lenadka
19. mar 2008

ja idem s malou zajtra k nasim a potom manzo pride za nami lebo este v piatok ma poobednu a v obotu bude chciet malovat kuchynu a hadam aj plavajucu polozit tak asi v nedelu pride aj on 😉

lenadka
19. mar 2008

uz tu zajtra nebudem tak vam prajem pekne Velkonocne sviatky 😉

srdcko
20. mar 2008

lenadka, pekne sviatky....ja budem v pondelok v praci, Ada si berie moj otec a idu kupat a potom budu aj s muzom u nasich....boze, dneska som bola v potravinach, ved je otťvorene kazdy den okrem pondelka a ludia nakupuju, ako divy, 4 chleby, vsade su rady... 😀

paska
20. mar 2008

srdcko to mi ani nehovor 😠 čakam na paska kym domov pride vytiahneme sisu zo školky a ideme na nakup kym je šefko doma 😀

kkatrina
20. mar 2008

ahojte, príjemné sviatky a dievčencom veľa vody 😀

my sme teraz v Jalovci a v sobotu nás svokrovci pozvali na Štrbské pleso, tak budeme cestovať 😉

srdcko
21. mar 2008

kkatrina, my sme zase pozvali svokrovcov k nam..maly ma meniny, tak zajtra poobede budu u nas aj nasi aj vasi 😀
ale vam bude v tatrach , hned by som sla, ale co uz.....

kkatrina
21. mar 2008

srdcko ja sa aj teším, ale je to len na 1 deň a neviem ako to Dávidko zvládne a hlavne mám strach z papania - čo mu zoberiem na celý deň aby som to nemusela prihrievať 😖

srdcko
21. mar 2008

ale ved hadam ti zohreju v restike, ked ich poprosis...my sme tak boli na oslave s Adusom, ale to mal 9 mesiacov a v pohode nam v retike zohriala...a uz papa aj nieco tuhe?

midka
21. mar 2008

ahojte, nepoznate niekoho z okolia, kto vysiva na kosielky na krst. Hoci uz mame krst za sebou, chcela by som dat na kosielku vysit meno a datum. Dakujem

srdcko
21. mar 2008

netusim, ja som si vysila sama....u sestriciek to nerobia?

lenadka
22. mar 2008

cafte co robite?

stanka_11
22. mar 2008

Ahoj Midka. Ja som si dala malej na kosielku meno aj datumom krstu vytlacit striebornou farbou. Urobia to vsade kde robia potlace na tricka. Niekoho kto vysiva ti zial neviem odporucit.

lenadka
22. mar 2008

stanka to je skvely napad, niekam si to zapisem do buducnosti sa to zide 😉

srdcko
23. mar 2008

lenadka, co by ste chceli este jedno?

lenadka
23. mar 2008

no ved by sa patrilo nie? 😉 manzel uz otravuje poznamkami typu "aaa uz by si Lucka potrebovala nejakeho braceka na hranie..." 😝 😅

srdcko
23. mar 2008

no, to u nas nehrozi.....mne bolo povedane, ze az za patnast rokov mozem prsit s otravovanim kvoli babatku....ale poviem ti uprimne, normalne mi to pride krute, ze Ado bude sam, lebo on sa strasne rad hra s detmi, ked pride dakam na navstevu... ☹ ...

lenadka
23. mar 2008

inak nasa cim je starsia tym viac potrebuje k hraniu spolocnost=skolka bude vykupenie, je to tak otravne nic nemozes robit lebo len chodi a skemrá stale dookola aby sme sa s nou hrali, sama sa snad ani nevie hrat 😅 😝 akoze fakt by sa jej zisiel ale starat sa o babo pri tej jej narocnosti-tak to si neviem predstavit, navrhujem adoptovat dalsie 3-4 rocne 😀 😉

srdcko
24. mar 2008

ja som rozmyslala, ze by sme mu kupili psa, ale najlesie takeho na baterky... 😀 ja by som tiez uz asi nepristupila teraz na druhe, uz sme si zvykli na ten pracovny rezim, co mame doma a zase nanovo zacinat, asi nie...a pri Ado by mi tehotenstvo asi moc navyhovovalo, lebo stale po mne skace, a robi konika...staci, ked umyvam podlahu a vidi ma na kolenych, tak uz ho mam na chrbate a hijo hijo...ale uvazujem nad korYtnackou 😀 ...ale je to take vzlastne, ze teraz ludia maju jedno dieta a dost, ale v dnestnej dobe, ze nemas ziadne zaruky a vsetko si musis sam zaobstarat je to asi nedine vychodisko

lenadka
24. mar 2008

ahoj 🙂
tak na dve si trufam, mozno aj na 3 financne, len tie starosti 😝 😅

kkatrina
24. mar 2008

ahojte,

no my to zatiaľ tiež finančne zvládame, myslela som si že to bude horšie 😝 😅

ja by som jedináčika určite nechcela a Kubko sa už postupne začína zabávať aj s Dávidkom a verím že to bude už len lepšie, aj keď Leni to škemranie poznám, ani Kubko sa sám nevie vôbec zahrať 😖

v Tatrách bolo super, zvládli sme to aj s papaním, mala som ohrievačku s adaptérom do auta a jedno mliečko nám ohriali aj v bufete na Štrbskom plese 😀

Srdcko mi už papáme takmer všetko - teda zeleninku, ovocie, mäsko, len obilniny ešte nie 😉

srdcko
24. mar 2008

tak to ste taki papkaci ako my 🙂 ..keby o tom vedela nasa pediatricka,co ado spapa, tak by asi volala socialku...
na Strbskom musi byt len super 🙂 my sme tam boli na lyziarskom a to bola parada...
Ale ked si to tak vezmem, moj muz je tiez ako dieta, treba ho obcas "vodit za rucicku",takze druhe asi nebude...snazit sa mozme, ale bed nasledkov 😀 😀
ako travite velku noc...ja som si zobrala dennu, Ado kupe s dedom a tato opravuje neresti z minulotyzdnoveho malovania

danulka2
24. mar 2008

Ahoj srdcko, ty si to vyriesila s tou dennou 😀 .My sme polievacku zrusili asi pred 7rokmi 😉 .Otcovi som povedala, ze je uz dost stary aby polieval, bratovi, ze je uz dost velky na polievanie a muza to nebavi 😀 😀 😀 .Tak sme dnes zasli len k nasim a maly trochu vysibal starku aby jej nebolo luto, ze ju vnuk nevysibal 🙂 Inak s tym vodenim muza za ruku mas uuuuuplnu pravdu 😀 .A kde robis, ked mas dennu?

srdcko
24. mar 2008

v sportcentre...chlapi ti su fakt velke deti...a najlepsie je, ked kukaju obydvaja fucik na gauci, zakryty dekou a jeden krici, ze chce tycinky, druhy caj...nas maly ze pooblieval vsetko dookola, vytah,okna 😀 a teraz spi.....

lenadka
24. mar 2008

u nas sa tiez klasicky nepolievalo len kvoli malej dedo rano plietol korbac, lebo za nim dobehla ze kde ho ma, ze cim ju vysibe a potom som ho strcila do ruky muzovi nech ju ponahana, tak lietala po celom dome a pistala-to bolo radosti a potom sibala ona 😀 mojho brata a svagrinu cakatelku 😀 😀 a vysibala si zo 5 vajicok, lebo aj mna aj babku aj dedka, brata svagrinu...no nova doba ide 😀 mali ste ju vidiet s tym korbacom 😀 😀 😀

srdcko
24. mar 2008

to verim, my sme sa s tym vcera mecovali, lebo jeden som kupila ja a jeden doniesol tato z roboty 🙂 ...nas ze ma plnu igelitku sladkosti a 800 stoviek-ved kolki ho vidia len na Velku Noc, tak prispeju 😀...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre