Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

icerna
19. apr 2008

ahojte,aj vam pekny vecer 🙂

kkatrina
19. apr 2008

srdcko Kubko mal horúčky len pri očných zuboch - 40 st. 😠

Maťka jasné že to platí, len neviem kedy 😒
1. neviem kedy sa počasie umúdry 😠
2. absolútne netuším ako Peťko má služby 😕
😀 ale jasné že sa tešíme 🙂

Leni my sa chceme sťahovať v septembri - októbri - ale to je hudba budúcnosti ☹

bubba
19. apr 2008

caute prievidzanky.....no vidim ze sa mavate relativne fajn,az na tie zubky a chorobky,ale to vsetko prejde...ani sa nenazdame a uz budeme nasim drobcom vytrhovat mliecniaky a ked sa im zacnu kazit dospelacke,tak zasa len problemy....hm..naco su nam zuby ked sa clovek nemoze poriadne najest 😀
Paska mas super nove foto!!
drzim place vsetkym drobcom papa

kkatrina
19. apr 2008

icerna vitaj u nás 😉

srdcko aj mne kooooooooooonečne padla 😀 obidvaja spia ako zarezaný, hurá mám voľný večer - len škoda že manžel je na nočnej 😀

paska
19. apr 2008

ahojte 🙂
vítam nové prírastky 😀
bubba dakujem som chcela byť ako ty 😎

evuliki
19. apr 2008

Ahoj holky.Dnes absoluuuutne nic nie je v telke,tak si robim veci na compe.A nuda vladne svetom 😀 Mame "romanticky" vecer-chlap je s kamaratmi vonku,mala spi a ja tu pobehujem v pyzame hehe.A bohovsky sa tesim na zajtra,ak bude take vymakane pocasie,ako dnes 😠

srdcko
20. apr 2008

nahodou, dneska bolo krasne, my sme boli v Zoo, oplieskakali sme peniaze najprv na vstupnom 😠 a potom na vrtulkach 😀 , ani sa mi vecer nechcelo do prace....

vitam novu maminu 🙂

kkatrina
20. apr 2008

my sme dnes oplieskali peniaze v cauflande 😠 a potom v jednej reštike 😝 😀

jéj a boli sme aj na pivku, konečne nám po pol roku otvorili krčmu 😀

evuliki ahooooooooj 😀 😀 😀

danulka2
20. apr 2008

srdcko mojmu malemu sa prave ,,dorezavaju,, druhe stolicky, horucky sice nemal, ale nechcel moc jest. Niekedy mu stacili 3jogurty denne. Ale dnes sa konecne po dlhej dobe dobra napapal.

srdcko
20. apr 2008

aj ja by som si dala pivo, niekde pri mori, na teraske.....

danulka2 aj ja si myslim,ze to ma z tych stoliciek, lebo ked som mu ich chcela chytit, ci tam daco ma, tak zdrhol, ale dneska nastatie uz horucku nemal, tak som rada...prajem dobru noc

lenadka
21. apr 2008

mne by stacilo byt na tej terase 😀 😀 😀

janulkab
21. apr 2008

Ahojte Prievidzanky 😵 , aj ja som, len tam teraz nezijem, ale o 3 tyzdne prideme na cele leto! aj sa stretavate?

mitta
21. apr 2008

ahoj jankulab a kde zijes?

janulkab
21. apr 2008

mitta na Floride

danulka2
21. apr 2008

ahojte, vitam vsetky nove duse 😉
srdcko to urcite budu tie zubky. Ked som malemu natierala dasienka, tak drzal ako hluchy dvere 😀 , ale potom bol aspon chvilu kludnejsi. A to pivo by som si dla aj ja 😵 .Zoberes ma?

vejka.prenga
21. apr 2008

Ahojte baby noooo to stretko ...budem na SR od11.5.do11.6. takze ak sa rozhodnete kedy chcete povedzme30.5.???komu to vyhovuje?inak ak mate niektora ICQ tak ma najdete na 437979112 .Rada by som sa stretla s mamickami alebo buducimi mamickami 😀 uz sa tesim domov....nech som uz tam.Co inak nove???deticky posluchaju?

lenadka
22. apr 2008

janulkab, ako sa ti tam paci???? Mas odtial asi manzela ze? Zrejme je tam krasne, ale obcas aj perno /silne burky viééétor/ ci nie?

vejka, mne je to v podstate jedno, ale piatok je to tusim, ja ako pracujuci clovek mozem az popoludni a fakt neviem co dovtedy bude, ale snad ano 😅

srdcko odskusaj ked zaspi 😀 😉 vtedy nezdrhne 😀

kudlanka3
22. apr 2008

Ahojte,už som tu dávno nebola,ako si tu žijete????Dúfam,že dobre 😀 😀 😀

kkatrina
22. apr 2008

ahojte 😉

mám 4 týždne do štátnic a začínam sa potiť 😅 🤐

inak sa máme fajn, Dávidko dnes papal 1x grahamový rožtek a celkom mu chutil 😝 😀

kika13
22. apr 2008

30.5. ma manzel stretavku so strednej, takze tento datum nam nevyhovuje, najdeme iny, ok? 😀

kika13
22. apr 2008

kati to zmaknes 😎

lenadka
22. apr 2008

katka, aky je uz velky ze 7 mesiacov!!! 😅 ja neviem baby tie deti tak rychlo rastu 😒 ja sa bojim ze mi mala narastie, stale jej vravim ze nech ostane mala 😅 😅 😅

dnes isli zo skolky do divadla, vcera skusala suknicku a novy klobucik ze pojde v tom, len ci jej to tatino aj obliekol 😕

srdcko
22. apr 2008

lenadka, to u nas tatino je schopny dat najprv mikinu a potom tricko a raz za mnou prisli vecer ma zobratr do prace a pod gatami mal namiesto pancusiek pyzamo a na tom natiahnute ponozky 😀 ale vynasli sa chlapi

danulka2, moju mamu tak napadlo, ze ci nedostal upal, zrazu ostalo tak pekne, tak mozno aj to spravili svoje...

vitam nove babenky

lenadka, aj ja by som chcela terasku, ale zatial mi musi stacit pekny vyhlad z balkona na handlovku stranu 😀

srdcko
22. apr 2008

a to stretko...budem rada, ked niake bude, dojdeme obaja 😉

kkatrina
23. apr 2008

Leni niečo mi o tom vrav, keď sa pozriem na Jakubka neverím vlastným očiam aký je veľký a papuľnatý 😀 😅

a Dávidko ani nevravím, čas strašne rýchlo plynie, veď len včera som rodila 😀

srdcko
23. apr 2008

rastu nam ako z vody tie deturence, zachvilu sa nenazdame a budeme robit svadbu 😀

stanka7
23. apr 2008

Ahojte srdcko neplaš 😀 Dnes fúka vetrisko potvora jedna tak trčíme doma. 😠

danulka2
23. apr 2008

sdrdcko mozno, ak bol trochu viac teplejsie obleceny, tak sa trochu prehrial. Ale hlavne, ze uz je ok. Dnes riadne fuka, tak mu to teplejsie oblecko vobec neuskodi. My sme sa presli do kauflandu a veru medzi mostami pri shellke dost fukalo.

srdcko
23. apr 2008

akurat davali v spravach, ze zase niake babatko ma pneumokoka, chudatko, asi pojdeme dat zajtra zaockovat... normalne mam strach, ze z coho mal tie horucky 😢

kika13
23. apr 2008

no a este davali ze v raztocne feliciu zramoval vlak a uviedli to ako kurioznu zdoraznujem este raz to slovo kurioznu dopravnu nehodu a to tam bolo aj sestrocne dieta a dve zeny su vazne zranene, som myslela ze zle pocujem, fakt riadna kuriozita, ja by som povedala ze riadna tragedia asi 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre