Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
28. apr 2008

danulka byvas na luckach?

lenadka
28. apr 2008

asi som sa ta to uz pytala sa mi zda a odpoved bola ze nie 😀 ale mam deravu hlavu 😝

srdcko
28. apr 2008

danulka2, hotel nemam, ale robim v sportcentre 😀

a co vas vysla komplet vystroj na bike pre dieta?

stanka7
28. apr 2008

Danulka chodíme aj s malou len jej ešte musíme prilbu kúpiť Lucka má a my dospeláci si budeme asi tiež musieť kupiť neviem či to bude povinné alebo už to je 😒 Budem vyzerať ako pako v prilbe 😀

lenadka
29. apr 2008

stanka, mam taku malu prilbu ak chces moze ju mala nosit kym jej hlavka nenarastie-poziciame 😉 ja som ju kupila Lucke ked mala 2 r. a bola jej hned mala 😝 no mala ju asi 2x. Volakde na povale bude zabalena v igelite...

srdcko ja som kupovala nosic na bicyklel na rozvoji za 1600, prilbu babka, ale okolo 500Sk pocitaj a ak chces rukavice tie okolo 100,-. Rukavice je jdavam ked sa sama bicykluje alebo kolobezkuje a vtedy ma ja chranice tie ma vysli okolo 300,-. Na Vianoce asi dostane novy bicykel, teraz sa uci na takom starom este z nasich malych cias 😅

kkatrina
29. apr 2008

ahojte,

svokor kúpil Kubkovi prilbu v Dráčiku asi za cca 300 sk pred 2 týždňami 😉

lenadka
29. apr 2008

kati da sa aj nadstavit velkost? Lebo tie byvaju drahsie od tych 500 a viac, ale zase su na dlhsie, ked ze kolieskom vzadu regulujes obvod hlavicky 😉

stanka7
29. apr 2008

Leni suhlasim.Vyskušame požičiame 😀

stanka7
29. apr 2008

Inač pri Lucke ked bola malá tak nás sedačka vyšla 1000sk .Prilba tuším 350.Aj nosič sme kupovali ale to už cenu neviem 😒 Teraz čo som pozerala tie sedačky išli pekne hore no ale možno sú aj kvalitnejšie a bezpečnejšie tak neviem... 😕

lenadka
29. apr 2008

stani no teraz su nejake specialnejsie, ale to uchytenie-no pravdu povediac nebola som happy, potom som dokupila este nosic pod blatnik a tak sa to este da dodatocne pre istotu prichytit 😉 ale sama neviem ci sme to este tak dorobili si nepamatam 😀
tak ked pridem domov hladam prilbu bude uz asi u nas v dome na povale 😀 uz ste ju mohli nosit keby viem ze potrebujete 😉

danulka2
29. apr 2008

lenadka nie, nebyvam na luckach. Mas ip 😉
srdcko ja som sedacku /prednu/aj s chranicmi na kolesa kupila tu na inzerat za 600sk a na prilbu ratam tak cca 400sk.
stanka7 nic si z toho nerob, ako pako budem vyzerat aj ja, lebo mne nepristane ani siltovka. Ale ked to bude fakt hrozne, tak si na tu prilbu natiahnem este nejake vrece 😀 😀 😀

stanka7
29. apr 2008

danulka tak dík lepšie sa spoznáme až náhodou prejdeme niekedy okolo na bicykloch 😀

lenadka
29. apr 2008

baby 😀 😀 😀
uz musia mat prilbu aj dospely?

vejka.prenga
29. apr 2008

Ahojte babusky mamusky ako sa mate????Ja hrozne po vcerajsku.Taaaaak zle ako vcera mi este nebolo.Nic som nezjedla.Vsetko co som dala do ust islo von.Aj obycajna voda!Hadam to nic nie je lebo za tyzden ma caka cesta domov?!!!
Prilba ???No tu v IT keby nemas prilbu ci na scutri alebo bicykli mas pokutu heh.A tu sa bojim ist na bicykli alebo motorke lebo to tu je hrozne....90%ludi nepozna davat smerovky.HROZNE!Mam auto ale aj na tom sa bojim.hehe.

kika13
29. apr 2008

Vejka dufam ze sa uz citis lepsie 😕
Kati ty sa asi ucis, ze? Nejak si sa mi stratila ☹

stanka_11
29. apr 2008

Kati, dnes som myslela na teba aj ja, ze si akasi zatajena. Si doma, alebo u vasich?

paska
29. apr 2008

no super 😒 a ja tu nikomu nechybam? šak tiež nie som na tejto strane 😀

srdcko
30. apr 2008

ahoj paska, ako sa mas? 😀

kkatrina
30. apr 2008

Stani, Maťka no učím 😢

boli sme v Jalovci od nedele do pondelka a už zas zarezávam, len keby mi to v tej hlave chcelo aj ostať 😖 akurát zúrim, lebo dnes mali byť zverejnené termíny na nete a nič - všetko na poslednú chvíľu 😠

lenadka
30. apr 2008

paska, ja sa uz nepokusam hladat ta viem ze sa drvis a len sa uc nech mas uz pokoj
a
Katka tiez 😉

danulka2
1. máj 2008

ahoj vejka, ten stav poznam. Ja som cely druhy a treti mesiac jedla len piskoty, suche rohliky a pomarancovy dzus. Ine sa vo mne neudrzalo. Dufam, ze ti je uz lepsie.
Stanka7 niekedy sa dohodneme a zoznamime aj drobcov. Maly uz ma zopar frajeriek 😀 😀 😀 .A veru neviem, ci musia mat aj dospeli prilbu. Musim zistit.

danulka2
1. máj 2008

a uz som zistila: deti /rata sa vek do 14rokov/ musia mat prilbu vzdy. Dospeli musia mat prilbu len mimo obce. Takze hura na bike, Stanka7 kedy? 😉

stanka7
1. máj 2008

Ja som bola dnes poobede iba v Chrenovci na bicykli.Bývaš daleko ?To preto sa pýtam či by som pľúca nevypluľa 😀 😀 Ja mám sedačku na mužovom bicykli a zistila som že na ňom sa mi horšie dýcha na ženskom nemám problém. 🙂Tak neviem či si to neprehodím manžo bude asi frflať už ho aj tak vidím ako my vyhovie. 😨

danulka2
2. máj 2008

stanka ja byvam v Bojniciach 😉 .A neboj, pri mojej ,,kondicke,, vyplujem plucka asi po 50metroch 😀 😀 😀

lenadka
2. máj 2008

danulka, boli ste s deckami na strasidlach?

stanka7
2. máj 2008

Danka tak sa stretneme na ARE v Bojniciach 😀 Leni a ty si vari bola?

danulka2
3. máj 2008

lenadka bola som sa len s drobcom poprechadzat. Maly bol happy, ked videl uja s velkym vtakom 😀 😀 😀 = sokoliara.
Stanka tam ma poznaju 😉 , budeme mat protekciu 😀 😀 😀 , daju nam o trochu kyslika viac 😉

stanka7
3. máj 2008

danka o.k. tak sa už nebojím vari ma potom zachránia 😀

danulka2
4. máj 2008

stanka a ty kde byvas?

stanka7
4. máj 2008

V Jalovci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre