Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

stanka7
23. máj 2008

Sesternice dostali strach ? 🙂 Dobre budeme tam šmontiť dve 😀

kkatrina
25. máj 2008

ahojky,

baby mne sa už o Keynesovi aj sníva. Som vyšťavená ako cintrón. Držte mi v utorok palčeky, dobre? Veľmi , veľmi to potrebujem. Ak sa nado mnou Pánbožko nezľutuje tak bude zle 😲

V utorok večer dám vedieť ako som dopadla. 😅

paska
25. máj 2008

brrrrrrrrrrrrrr keynes 😝 to mi niečo hovorí 😀
katka budem držať všetky aj na nohách 😉

stanka7
25. máj 2008

Aj my držíme palčeky 🙂

lenadka
26. máj 2008

Kati drz sa... 😉

bezaz
26. máj 2008

ahojte, neporadite referencie na obchod s detskymi vecami v PD na namesti slobody barbora? ci sa mi tam oplati ist

vejka.prenga
26. máj 2008

Ahojte baby no uz je asi neskoro ale tie co chcete dnes je male stretko pri tescu o14:00a odtial prechadzka pri dracika pri rieke a tam posedenie.Tie co mate volno a chcete dojdite.cislo je 0902387961AHOJTEEEE

lenadka
26. máj 2008

zuzi maju tam pekne veci, dost rozsirili predajnu, dolu satocky, vecicky, poschodie kociare, postielky, deky, madrace a vseto vacsie...aj vo vcielke je fajn vyber al je malicka 😉

bezaz
26. máj 2008

leni a ake maju ceny?

lenadka
26. máj 2008

zuzi noo co ja viem? Zhanala som spanielsku deku pre brata /minuly tyzden/ a mali ju tam napr. o 300 Sk lacnejsiu ako vo vcielke a veeeeelmi peknu, ale zase vo vcielke su za lepsiu cenu dupky a vecicky na oblecko pre babo, zalezi od toho co chces. Zase teplaky v barbore sa mi zdali za 250 drahe, ked za stovku inde kupim to iste - drahe na moje dite prasatko stvornozkove, ale ostatne veci normalka, nieco je presvihnute, ale zase vyber je celkom fajn. Kociare ceny ako inde...Ja som tam velmi nekupovala, viac vo vcielke hlavne vybavicku, vtedy este barbora ani nebola-teda bola len kociarova cast a od krpane som sa rok nedostala nikam-max. na pol hodku do Handlovej, tam som kupovalla v detskych obchodoch lebo je to blizsie pre nas.

bezaz
26. máj 2008

leni maju predavat jeden belgicky nabytok, je dost drahy, tak ma zaujimalo, ake budu mat ceny, ale asi take, ako vsade
ze ste boli na svadbe a mala bola za hviezdu? 😉

lenadka
27. máj 2008

tak nabytok som si nevsimla ja som to vlastne preletela hned do miestnosti z dekami 😀
no veru ratalo sa jej vsetkych vykrutila 😀

paska
27. máj 2008

katka držííííííííííííííííííím 😉

stanka7
27. máj 2008

Leni ideš večer cvičiť?Ja hej

kkatrina
27. máj 2008

pasi dobre si držala 😀

som ing -------------hurááááááááááááááááááááááá 🙂

lenka777
27. máj 2008

ahoj kati. som ti pisla na pokec. tak ti gratulujem k ing. ake to bolo?

bubba
27. máj 2008

katarinka,gratulujeme 😀 😀

paska
27. máj 2008

katka nečkalo sa ti? 😀 ale si frajerka na samé jednotky 🙂 gratulujéééém
no dievky a teraz mne 😀

bubba
27. máj 2008

co aj ty????

bubba
27. máj 2008

tak gratulujemeeeeeeeeeeee 😀

paska
27. máj 2008

buba nieeeeeeeeeeeeeee 😀 mne zatial len držať 😀

lenadka
28. máj 2008

katka supééééééééééér 😀 😉

stanka tento tyzden mi to nevychadza, vcera kopec prace-co sme cez vikend presvadbovali trea dobehnut a teraz idem vo stvrtok na skolenie do soboty-tak zase nic...aj tak som dostala kramy ako svina 😝 hnusne silne-vcera prvy den tak by som nesla-tak som si v zahrde co to porobila, poprala a to mam este zo dve pracky a nestiham lebo dnes zase plavame s Luckou a pridem az vecer o siedmej 😝

kkatrina
28. máj 2008

babenky ďakujem, ešte som to síce nerozdýchala ale po tých článkoch a klamstvách v novinách a telke mi je z toho akurát zle. Len dúfam že to všetko dobre dopadne. 😉

Leni ja som ťa normálne nespoznala. Kukám na tu fotku, že pre pána to kto je? A potom mi zaplo. Aj som myslela že ti po štátniciach zavolám - tak dodatočne gratulujem 🙂 a mohli by sme si dať nejaké stretko aj s Maťkou a Stankou, čo ty na to? 😉 😅

stanka7
28. máj 2008

Kati všetko najlepšie k ING. 😀

paska
28. máj 2008

katka mna si zase vynechala 😠
no dobre ved ja viem že som nenapadna 😀

danulka2
28. máj 2008

kkatrina aj ja gratulujem k ing

bubba
28. máj 2008

paska, drzimeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

kkatrina
29. máj 2008

pasi nevynechala, to bolo myslené stretko bývalých kolegýň 😉

a uč sa nech to v Štúrove riadne zapijeme 😀

paska
30. máj 2008

zapijemeeeeeeeee ale len tie tvoje ja som si dala odklad 😉

kkatrina
30. máj 2008

prečooooooooo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre