Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
11. jún 2008

paska nestraš, ja verím v krásne počasie 😀

danielitka26
11. jún 2008

halooo prievidza ...po dlhom čase vás idem kuk ...tak ako sa mávate prievidžanky moje ???

kika13
11. jún 2008

handlovčanky sa maju dobre 😀

kika13
11. jún 2008

vsak ked bude prsat pojdeme na plavaren 😅

danulka2
11. jún 2008

dnes tu ale pekne lialo, a ten vetrisko. Este ze sme neboli vonku

srdcko
12. jún 2008

ten vetrisko bol teda odpodny, ale navecer sme boli v tescu a bolo dost dusno, ale aspon neprsalo....len skoda tych jahodiek, co mame na zahradke ☹

lenadka
13. jún 2008

cafte 🙂
stani to tresklo nasmu ujkovi do strechy kukali sme ze kam idu hasici, Lucka mi rozpravala ze je jujo Janko vravel ze mu blesk udrel do strechy, inak je stale choraaaa ☹ vobec jej to neprechadza, uz ma druhe ATB 😕 od nedele brala prve ATB a vcera este vecer teplota 39,8

no teda to uz buduci tyzden idete? ja ze 1. julovy, to sa ani nemusim pytat, lebo tam mam natrieskany teren 😝

danulka2
13. jún 2008

davate niektora svoje dieta/deti do letneho tabora?

lenadka
13. jún 2008

dani moja je este mala, ale pojde na 2 tyzdne ku babke 😉

danielitka26
13. jún 2008

danuli ty máš veľkú slečnu tak ju kludne daj ...nájde si tam kopec kamarátov 😉

paska
13. jún 2008

dievčence flimi má sofiu 😵 dneska ráno sekciou 3,5kila 49cm 😀 gratulujem

hlavne, že to mal byť kubko 😀

danulka2
14. jún 2008

danielitka moja Domca chodila od 6rokov kazdy rok, ale ked sa narodil maly, tak prestala. Teraz je uz ,,samostatna jednotka,, 😀 a ma frajera, takze by sa jej tazko odchadzalo 😉
flimi gratulujem aj ja

danielitka26
14. jún 2008

flimi gratulujem 😵 😵 😵

danulka nejako skoro frajera 😕 tato by mal nejakú flintu vytiahnuť....jasné že žartujem 😉

danielitka26
14. jún 2008

halooo prievidza nehajáme 😉

srdcko
15. jún 2008

flimi, tak aj ja sa pripajam, zelam malej Sofii vela vela zdravicka 🙂 drzte sa baby!

stanka7
15. jún 2008

ahojte Leni tak preto ťa nevidno.A čo jej je?Chytila to zo škôlky? Gratulujem bábetku aj ja. 🙂 Včera sme boli na jednej studničke v Ha.Celkom fajn bolo Lucka bola vystupovať aj malá bola v pohode ked sme došli domov tak ju odpálilo a spala do štvrtej 😀

danulka2
15. jún 2008

halo, je tu niekto? To je dnes pocasie 😝 . Doobeda sme trochu zmokli, ale vyzera to, ze poobede bude krajsie. Dufam

danielitka26
15. jún 2008

pekný večer prievidza 😀

danielitka26
15. jún 2008

vyťahujem vás zo spodného šuflíka 😀 a idem hajať

danielitka26
16. jún 2008

dobré ránko prievidza 😉

lenadka
16. jún 2008

ahojte,
stanka, no zo skolky si doniesla, ked sme ju v pondelok rano odhlasovali, tak ucitelka povedala ze uz 5 deti odhlasili dnes...a cez tyzden manzel videl skolkarov na prechadzke, ze ich bolo len zo 6 😅 tak ze ochoreli kolektivne, no a ked ze mala na mna statocne kaslala a tulkala sa kumne a ja cela rada zeeee 😀 ma cas sa stiskat som to od nej lapila 😅 ale dala som si ATB spray a uz mam len trochen nadchu a aj to rozmyslam ze je alergia moja kazdorocna sezonna, lebo kycham a rano ma svrbia oci...tak skusim nasadit lieky na lergiu, spray co mam ked si dam mam pokoj=tak to asi bude ono, len pridam tabletky 😉

stanka7
16. jún 2008

leni tak ani cvičiť nejdeš ?Ja tento týždeň nemôžem manžo je na týždeň preč 😒 večer chodím von trochu behať so psom ked baby zaspia. 😝

danielitka26
16. jún 2008

baby kam chodíte cvičiť ??? poradte

lenadka
16. jún 2008

stanka teoreticky by som aj mohla lebo manzel ma doobedne smeny a mne je uz celkom fajn mam len trochu nadchu...uvidim v utorok maju k nam prist predbezne kolegovci opekat-tak ked pridu nepojdem a vo stvrtok by sa uz dalo-mame tam sice podnikovu oslavu-sice neviem coho lebo je to tu coraz viac na ho...o, tak sa asi dlho nezdrzim a radsej si pojdem zacvicit, len dufam ze tam uz bude ta druha baba nie ta sialena "choreografka" 😀

danielitka, chodime cvicit "labutie jazero" do Chrenovca do skoly kazdy utorok a stvrtok o 19-tej tam precvicuju aerobik 😉 odkial si konkretne???

danielitka26
16. jún 2008

ja od rudna z opačných strán ...koľko vás tam chodí ?? platí sa za to niečo ??

lenadka
16. jún 2008

danielitka, symbolickych 10 Sk 😀 chodi tam ludi tak, ze raz je plna telocvicna a dalsi krat len cca 10 bab-tak rozne, aaale zatial sme sa vzdy pomestili 😉

danielitka26
16. jún 2008

no asi vás pojdemm niekedy kuk

danielitka26
16. jún 2008

http://videoalbumy.azet.sk/mala-spevacka/TKYfNT...

kuknite neobanujete moooc mi to dvihlo náladu 😀 😀 😀

a idem haji papa prievidza

danielitka26
17. jún 2008

dobré ránko 😀 a mne úspešný deň

lenadka
17. jún 2008

dobre ranko a co mas dnes? 😕 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre