Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
23. jún 2008

jasne 😉

lenadka
24. jún 2008

buba ale na noc este ma plienocku ze? a vek je akurat na oducenie co blaznis-to nie je neskoro 😀 moja sice nenosila plienky cez den od 1,5 roka ale s tym ze sa vela krat pocikala /1-2x tyzdenne ale od 2 rokov uz nie/ 😀 tiez sme ju nukali ist na serblik kazdu 1-2 hodky, ale kedze kakat sa pytala spolahlivo nevadili obcasne nehody 😉
zato na spanie nosi plenku doteraz-takze ziadna vyhra 😅 uz ju nenosila ale potom sme boli na konzultacii pred operaciou a tam ked pocula ze pojde do nemocnice a ze ju budu operovat zacala sa pocikavat odznova ☹ a odvtedy /februar/ ju to nepreslo a pravdu povediac uz na to kaslem 😅 asi musi prist jej cas-skusala som vselico od gumenej podlozky cez davanie cikat v polospanku, cez odmeny aj krik a nic... 😝

srdcko
24. jún 2008

bubba,aj my chodime uz bez ciknutia po vonku, ale vonku sa nepocika, to pusti len doma....ale aspon ze vonku vydrzi necikat....videli ste malu flimi v prieboji 😉 ?

lenadka
24. jún 2008

nie nevidela som 😨

danulka2
24. jún 2008

tak sme skusali vcera poobede a aj dnes byt bez plienky, raz sa vycikal do nocnika /ked sedel a pozeral krtka 😀 / a 4x sa pocikal 😒 . Najhorsie je, ze sa nepyta ani kakat 😖 ,az ked ma nalozene,tak ukaze, ze kakal 😠

bubba
24. jún 2008

danu kasli na to chlapcom to vacsinou trva trosku dlhsie zbytocne sa budete len stresovat.skus zasa o mesiac,ak nic,tak zasa o mesiac....ved leto bude hadam dlhe 😀 😉

danulka2
25. jún 2008

bubba skusat to budem, nehresim ho, ked sa pocika, ale ked sa vycika do nocnika, tak ho chvalim az az 😀 . Inak dufam, ze to leto bude ozaj dlhe, ved aj zima bola dlha 😉 . My uz budeme pojazdni. Mame uz prilbu aj okuliare /proti muskam a vetru 😀 /, opobede mi muz namontuje sedacku aj chranice na bike a hura do sveta 😀 😀 😀 , Ktora sa prida?

bubba
25. jún 2008

no inac ked mam pravdu povedat tak mala ked mala tie krizy a zadrziavala moc tak veru uz po stej nehode som jej dala na rit(vychovnu stiplavu)a odvtedy klop klop sa drzi 😉 a nehody sa obmedzili na maximalne minimum 😀
my sme kupili malej uz bicyklik tak hadam v ked bude mat narodky dostane ho a bude sa jej chciet slapat samej(kedze ja bicykel uz nemam 😅 mi ukradli)a mame tolko vydavkov okolo domu ze na bicykel hadam ozstane ked uz budeme na dochodku 😀 😀

danielitka26
26. jún 2008

ahojte 😉

danielitka26
27. jún 2008

tu sme tu sme krásny deň máme ďalšiu parťáčku

srdcko
27. jún 2008

pripajam sa do klubu cyklistov....ty brdo, ale ta sedacka je riadne tazka, ked na nej ado sedi, asi budeme chodit len okolo domu po rovine 😀

danielitka26
27. jún 2008

srdcko 😀 😀 😀

stanka7
27. jún 2008

ahojte naša malá sa mi začala pýtať cikať aj kakať 😀 Takže cez deň sme bez plienky to čudo ju ani nechce. :-Kam idete ne dovolenku?My asi na Domašu chcela som ísť k moru ale nedá sa 😖

danielitka26
28. jún 2008

ja som chcela velmi do grécka ale domka ideme na maltu 😅 no a na duchonku a máme pred sebou náročné leto lebo nás čakajú tri svadby 😝 takže moc sa k moru vyskakovať nedá

srdcko
28. jún 2008

aj ma malte sa dobre opali.... 😀

danielitka26
28. jún 2008

srdcko malta mi už ide hore krkom staviame tretí rok a ked som sa potešila že mi už pomaly ale isto končíme začal staviať brácho vedľa mňa obrovský servis ...no a nechod mu pomôcť na stavbu ked on bol na mojej stsále ...a tak už ťaháme dve stavby

bubba
28. jún 2008

danielaitka to sme na to podobne aj s domom aj s bratom 😉 aj s maltou 😀 😀

martinka16
29. jún 2008

Dobre rano dievcence ako sta sa vyspinkali a co deticky???? Uz hore ako aj ten moj?Este mi doprial 15 min - zahral sa v postielke ale potom....uz len na nohy a behat.....co varite poradte?

paska
29. jún 2008

ránečko 😀
martinka nič lebo ten moj vstava o 5.30 😅

srdcko
29. jún 2008

martinka16, nedelnu polievku a ryzu, kur.prsia na stave so sunkou a ples.syrom...ale uz je asi neskoro 😀
a vsetko naj petrom, petram, pavlom.... 😀
paska, to aby si si ho naucila do obchodu chodit, niet nad cerstve rozky na ranajky 😀

lenadka
29. jún 2008

my uz 5-ty rok nie a nie dokoncit, ale uz musime 5rocnica presla 😀 😀 😀

srdcko
29. jún 2008

po 5 tich rokov si clovek aj na svokrovcov zvykne :D 😀 ☹

danulka2
30. jún 2008

ahojte vsetci, konecne som sa sem dostala 🙂 . Paska aj moj posledne 3tyzdne vstava o 5,30h 😠 😉

lenadka
30. jún 2008

srdcko neverila by si ale prave naopak 5 rokov je dost na to aby sa poriadne sprotivili aj vlastny rodicia nie to este svokrovci 😀 😝

danielitka26
1. júl 2008

baby a kde staviate domčeky ???

lenadka
1. júl 2008

my len prerabame v Jalovci, keby staviame je daaaavno hotovy 😅 a ty?

srdcko
1. júl 2008

lenadka, ani z voza, ani na voz,ale si predstav, co by sme robili, keby sme sa mali vsetci radi 😀

lenadka
1. júl 2008

to by bolo faaaaajn nie? 😀 😵 ja som za 😀

tina78
1. júl 2008

Lenadka, moja reč tých 5 rokov je fakt veľa! 😉 Ja som zutekala po 4 😀 Chvalabohu bývame sami!

kudlanka3
2. júl 2008

Ahojte ako sa Vám darí?My sme už dali zbohom škôlke a chystáme sa na september 😀 Ale najprv pôjdeme na dovolenku a budeme si leto vychutnávať,ako sa len dá... 😀 😀 Tak sa tu držte...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre