• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
jasne :wink:
24. jún 2008 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba ale na noc este ma plienocku ze? a vek je akurat na oducenie co blaznis-to nie je neskoro :grinning: moja sice nenosila plienky cez den od 1,5 roka ale s tym ze sa vela krat pocikala /1-2x tyzdenne ale od 2 rokov uz nie/ :grinning: tiez sme ju nukali ist na serblik kazdu 1-2 hodky, ale kedze kakat sa pytala spolahlivo nevadili obcasne nehody :wink:
zato na spanie nosi plenku doteraz-takze ziadna vyhra :sweat_smile: uz ju nenosila ale potom sme boli na konzultacii pred operaciou a tam ked pocula ze pojde do nemocnice a ze ju budu operovat zacala sa pocikavat odznova :frowning2: a odvtedy /februar/ ju to nepreslo a pravdu povediac uz na to kaslem :sweat_smile: asi musi prist jej cas-skusala som vselico od gumenej podlozky cez davanie cikat v polospanku, cez odmeny aj krik a nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba,aj my chodime uz bez ciknutia po vonku, ale vonku sa nepocika, to pusti len doma....ale aspon ze vonku vydrzi necikat....videli ste malu flimi v prieboji :wink: ?
24. jún 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nevidela som :fearful:
24. jún 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme skusali vcera poobede a aj dnes byt bez plienky, raz sa vycikal do nocnika /ked sedel a pozeral krtka :grinning: / a 4x sa pocikal :unamused: . Najhorsie je, ze sa nepyta ani kakat :confounded: ,az ked ma nalozene,tak ukaze, ze kakal :angry:
24. jún 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danu kasli na to chlapcom to vacsinou trva trosku dlhsie zbytocne sa budete len stresovat.skus zasa o mesiac,ak nic,tak zasa o mesiac....ved leto bude hadam dlhe :grinning: :wink:
24. jún 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba skusat to budem, nehresim ho, ked sa pocika, ale ked sa vycika do nocnika, tak ho chvalim az az :grinning: . Inak dufam, ze to leto bude ozaj dlhe, ved aj zima bola dlha :wink: . My uz budeme pojazdni. Mame uz prilbu aj okuliare /proti muskam a vetru :grinning: /, opobede mi muz namontuje sedacku aj chranice na bike a hura do sveta :grinning: :grinning: :grinning: , Ktora sa prida?
25. jún 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inac ked mam pravdu povedat tak mala ked mala tie krizy a zadrziavala moc tak veru uz po stej nehode som jej dala na rit(vychovnu stiplavu)a odvtedy klop klop sa drzi :wink: a nehody sa obmedzili na maximalne minimum :grinning:
my sme kupili malej uz bicyklik tak hadam v ked bude mat narodky dostane ho a bude sa jej chciet slapat samej(kedze ja bicykel uz nemam :sweat_smile: mi ukradli)a mame tolko vydavkov okolo domu ze na bicykel hadam ozstane ked uz budeme na dochodku :grinning: :grinning:
25. jún 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jún 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme tu sme krásny deň máme ďalšiu parťáčku
27. jún 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa do klubu cyklistov....ty brdo, ale ta sedacka je riadne tazka, ked na nej ado sedi, asi budeme chodit len okolo domu po rovine :grinning:
27. jún 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jún 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte naša malá sa mi začala pýtať cikať aj kakať :grinning: Takže cez deň sme bez plienky to čudo ju ani nechce. :-Kam idete ne dovolenku?My asi na Domašu chcela som ísť k moru ale nedá sa :confounded:
27. jún 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela velmi do grécka ale domka ideme na maltu :sweat_smile: no a na duchonku a máme pred sebou náročné leto lebo nás čakajú tri svadby :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže moc sa k moru vyskakovať nedá
28. jún 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ma malte sa dobre opali.... :grinning:
28. jún 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko malta mi už ide hore krkom staviame tretí rok a ked som sa potešila že mi už pomaly ale isto končíme začal staviať brácho vedľa mňa obrovský servis ...no a nechod mu pomôcť na stavbu ked on bol na mojej stsále ...a tak už ťaháme dve stavby
28. jún 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielaitka to sme na to podobne aj s domom aj s bratom :wink: aj s maltou :grinning: :grinning:
28. jún 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano dievcence ako sta sa vyspinkali a co deticky???? Uz hore ako aj ten moj?Este mi doprial 15 min - zahral sa v postielke ale potom....uz len na nohy a behat.....co varite poradte?
29. jún 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :grinning:
martinka nič lebo ten moj vstava o 5.30 :sweat_smile:
29. jún 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka16, nedelnu polievku a ryzu, kur.prsia na stave so sunkou a ples.syrom...ale uz je asi neskoro :grinning:
a vsetko naj petrom, petram, pavlom.... :grinning:
paska, to aby si si ho naucila do obchodu chodit, niet nad cerstve rozky na ranajky :grinning:
29. jún 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz 5-ty rok nie a nie dokoncit, ale uz musime 5rocnica presla :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po 5 tich rokov si clovek aj na svokrovcov zvykne :D :grinning: :frowning2:
29. jún 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci, konecne som sa sem dostala :slight_smile: . Paska aj moj posledne 3tyzdne vstava o 5,30h :angry: :wink:
30. jún 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko neverila by si ale prave naopak 5 rokov je dost na to aby sa poriadne sprotivili aj vlastny rodicia nie to este svokrovci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde staviate domčeky ???
1. júl 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my len prerabame v Jalovci, keby staviame je daaaavno hotovy :sweat_smile: a ty?
1. júl 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, ani z voza, ani na voz,ale si predstav, co by sme robili, keby sme sa mali vsetci radi :grinning:
1. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo faaaaajn nie? :grinning: :dizzy_face: ja som za :grinning:
1. júl 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka, moja reč tých 5 rokov je fakt veľa! :wink: Ja som zutekala po 4 :grinning: Chvalabohu bývame sami!
1. júl 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako sa Vám darí?My sme už dali zbohom škôlke a chystáme sa na september :grinning: Ale najprv pôjdeme na dovolenku a budeme si leto vychutnávať,ako sa len dá... :grinning: :grinning: Tak sa tu držte...
2. júl 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok