Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
14. júl 2008

aj ja paska mozem tento vikend, neviem ako Ado, ale asi aj on 😀 ....
paska, som bola tam u vas, v HA, v sobotu gratulovat a ako som cakala na bus, tak ze ideme so svagrinou este do zahrady na kofcu, tam hned pri zastavke, a sedel tam jeden stangast s vnuckou v kociku cca 6 mes. , mala plakala, asi boa hladna, caj nezaberal, tak jej opity dedo pleskol po papuli. Daco strasne, mozno budes poznat z videnia, ze tak su pravidelne cela rodina...tlak mi vyskocil na 300, chudatko male, napokon s nou odisiel asi domov, ale aj to sa podobieral o kociar, aby vlastne presiel ☹ 😢 😢

bubba
14. júl 2008

boooooooooze to nemyslis vazne srdcko ☹ strasne a ked si predstavim ze ludia,ktori by si zasluzili mat deti............. ☹ ☹ ach jaj

srdcko
14. júl 2008

ved to, a zase niektori by ich nemali mat radsej vobec....toto by som obcas dopriala vidiet tej slecne Tutkovej, ci by ju nebolelo srdce, ked by videla, co sa robi s nechcenymi detmi.... ☹

paska
14. júl 2008

😲 nepoznam 😖 ja tu byvam len druhy rok mala si zavolať mestkych polišov 😠 keby ho videl moj muž tak ho asi zabije

bubba
14. júl 2008

to kto je slecna tutkova?

srdcko
14. júl 2008

ona tak strasne vystupuje proti interupciam

paska, co spravia mestki policajti ? ☹

bubba
14. júl 2008

jaj?ta kr...a?uz viem co ju tak dobre spacifikovali v telke raz 😀 😀 to sa mi lubilo....ked bola ta kampan ohladom tych nadhernych posterov co nam vylepili po celom slovensku..........

co spravia mestsky?daju im pokutu a doma od jedu to decko este viac zmlatia 😅

srdcko
14. júl 2008

ved to bubba, alebo im len dohovoria 😠

s prepacenim, co teraz napisem, ale vyprava to takto moj muz(nazor na slecnu tutkovu):" Ja by som ju poslal na Lunik IX, a nech ju tam tyzden *e*ú cigani, potom , ci by si to dieta nechala "

paska
15. júl 2008

srdcko myslím že by dali podnet na´socialku a konečne by sa to začalo riešiť ked si spominala že su cela rodina v alkohole

lenadka
15. júl 2008

srdcko ta tvoja prihoda 😝 😢 😠 pol rocnemu dietatu 😲 😲 😲 ale hadam ked by sa to nahlasilo polisom a dal sa podnet na socialku-nepomohlo by to??? chudatko male 😢

paska
15. júl 2008

😀 leni no som ťa predbehla

lenadka
15. júl 2008

hej pasi, normalne budem teraz na to stale mysliet a bude ma to srat 😠

paska
15. júl 2008

tak na to nemysli aj horšie veci sa stavaju 😉 ja viem je to hnus ale ty s tým nič neurobíš 😒

lenadka
15. júl 2008

ja mam taku blbu povahu ze ma sere aj to co ma nemusi a niektore veci pre inych dolezite su mi fuk...ale toto ma stvat bude a nic s tym nenarobim, v duchu som toho smejda zmlatila uz x krat 😲 😅

srdcko
15. júl 2008

baby, aj ja som nad tym rozmyslala, ved svagrina vie, kde byvaju aj ako sa volaju....len kto vie, ci sa to da aj niako anonymne...viete, lebo keby to zacala vysetrovat aj socialka, kazdy sused da od toho ruky prec a nic nepovie, len aby sa to neobratilo proti nemu ☹

paska, ale aj MP, ak ich uz poznaju, mozno by nic nespravili...ved v kolkych rodinach sa toto deje a ked pride k veci, kazdy len zatlka, lebo sa boji

paska
15. júl 2008

srdcko to ked takto bude brať každý ta potom tento štát bude aj tak vyzerať 😠
MP nemože sraviť nič pokial k tomu nebol vyzvaný alebo pokial to nevideli na vlastné oči a kedže ich je viosdno z dialky tak sa určite pred nimi toto urobiť netrufne
takže je tu len jedna možnosť a ako vidim asi je to každému jedno a toto nepochopím 😒

lenadka
15. júl 2008

srdcko, socialka presetruje taketo veci a myslim ze susedov na to nepotrebuje ked pridu k nim domov a rodinka v liehu, decko posrate, hladne, zanedbane...stalo by to za pokus 😉

kika13
15. júl 2008

zeny ja mam taky pocit, ze socialka musi presetrit aj anonymny podnet takisto ako policajti 😔

kika13
15. júl 2008

srdcko zisti nejake udaje a volakde napiseme maila na daky urad 😖

tina78
15. júl 2008

Bubba, beriem ťa za slovo, ak bude nejaké stretko, radi sa s vami zvezieme 🙂 Ale nám to vyhovuje skor cez týždeň, lebo cez víkendy väčšinou vždy niečo máme...

No, hrôza, že takí ľudia majú deti, lepšie by tej malej bolo fakt v deckom domove, tam by nebola aspon hladná, chúďatko malé, no mne by to fakt nedalo, keby také niečo vidím 😢

kkatrina
16. júl 2008

ja mám kamarátov na sociálke, síce v Novákoch, ale oni určite poznajú niekoho aj v Ha, tak ak tam napíšete dajte vedieť, posuniem to ďalej 😉

stanka7
16. júl 2008

Ahojte srdcko ty si tuším dávaš robiť fotky cez net ked pekne poprosím napíšeš mi kam to poslať? 😅

srdcko
16. júl 2008

www.fotolab.sk

baby zisitm meno, mozno aj adresu a daco poriesime potom....hadam ,uz nebude neskoro :(

bubba
16. júl 2008

srdcko,este k slecne ťuťkovej 😀 tvoj manzel to vystihol proste nadherne,musim odcitovat tomu mojmu ked sa vrati urcite sa dobre pobavi 😀 😀
stanka ja som z fotolabom dlhe roky objednavala ale v poslednej dobe ma sklamali to len aby si vedela keby ti dojdu spatne fotky,alebo zly pocet kusov alebo ti daktore neurobia ze chyba nie je u vas 😀

lenadka
17. júl 2008

teraz bola alebo este stale je akcia vo fotolabe fotky 10x15, 50 Ks za 150 Sk 😉 neni su take ako si davam robit inde ale za tu cenu 😅 a tie moje boli fotene vacsinou mobilom z nekvalitnym fotakom tak som celkom spokojna. Inak si davam robit fotky do Prioru tie fotene fotakom, a byvam spokojna ale najdu sa zakazky kde gulam ocami ze to coje? 😕 🙄

srdcko
17. júl 2008

ta akcia vo fotolabe uz neplati, bola len do pondelka ci ako....ale zase bude druha, dufam, lebo som zase zabudla dat muzovi spravit fotky a za tu cenu inde asi nemaju 🙂

lenadka
17. júl 2008

srdcko mas pravdu, sefova este v piatok rychlo objednavala lebo koncila akcoska 😉

kkatrina
17. júl 2008

ja si dávam robiť fotky len u Valoviča, ale mne tam robí bratranec takže keď dávam väčšie množstvo naraz mám zľavu 😉 a hlavne mi ich nastaví, prestaví a urobí tak ako ja chcem - ja som totiž technický antitalent. Len mu podám Cd a ostatné má už na starosti on 😉 😀

srdcko
17. júl 2008

kkatrina a daka modrokonikovska zlava by sa nedalal dat ? 😀 on tam robi totiz dobre fotky, ale drahe 😢

danulka2
17. júl 2008

neviem presne o ake fotky ide, ale z cd vam fotky urobia aj v tescu. My sme si tam raz dali urobit a boli dobre. Ale teraz si uz robime fotky doma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre