• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

21. mája 2017 
Leni cez prázdniny sa necvičí ale potrebovala by som :grinning:
29. júl 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, bubba, Adko ma dnes narodky,to vasa mala je asi 26ho, tak tiez zelame vsetko najlepsie.... :grinning:

baby, tie ceny na slovensku su dost drahe....jasne, ze hranolky si dame, ale ze by sme mali behat po restikach. to nie, pekne si navarime na bunke aj na tri dni a bude...ved hypermarteky su skoro vsade a ideme autom, tak sa spravi nakup a bude pokoj....a pivo nepijeme ani jeden, len sa bojim, aby nas kofca nevysla viac :grinning:

kkatrina, my ideme 23. augusta, ozaj, niake baby uz boli na dovolenke v Sturove, nie....paska a spol? :slight_smile:
29. júl 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj sak ja uz som bola "po"ked vy ste dosli na svet sorry som myslela ze v jeden den to bolo :grinning: :grinning: no ja si myslim,ze 4.tis za sturovo a na tyzden a ked len prezerete 5.000 za ten tyzden no nech to vyde 10tis...a to prehanam si myslim,ze to nie je zas az take hrozne keby ides do chorvatska na vlastnom,tak zaplatis tolko len na benzin mapy a cestne znamky,kolky ci cojaviem co...
:slight_smile:
29. júl 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
30. júl 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko lenadka, zase v praci :D

ano, buuba, vy ste uz boli po, ked my sme este len......a uz mame dva roky po :frowning2: ako ten cas rychlo leti.
Inak fakt, ked chces ist do Chorvatska, niekde si mozes zobrat so seobu, niekde, nie, ale je to blizko po dialnici...
My sme rozmyslali na Bulharskom, je tam lacno, ale keby sme mali ist 1 1/2 dna s Adom ,tak to musime ist letecky, tak je to tiez draho....tak budeme na Slovensku, sice moc nebudeme rozumiet :grinning: ale moc neminieme, mozno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :slight_smile:
srdcko my sme minuli za ubytko 6tis za kupko tisku (zaokruhlene) a za jedlo to ani počitať nejdem :sweat_smile: myslím že aj to chorvatsko by tak vyšlo ale toto je menej cetovania.
ale bolo dooooooooooooooooobreeeeeeeeeeee :dizzy_face: sa mi nechcelo isť domov
30. júl 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som včera zabudla :sweat_smile:
všetko najlepšie andriankovi k narodeninám :slight_smile:
30. júl 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko ,ked nebudete rozumiet aspon sa budes citit ako na dovolenke v zahranici :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, odkazem mu vecer, ked pridem domov...
paska, to hej, papat sa musi a este pri vode vyhladne.....nastastie ado musi chodit na obed spavat, tak sa bude obedovat na bunke :D alebo si doma povytlacam listocky na kofolu, langos, hot-dog a kto si minie, nema narok na dalsie :D

paska a vy ste neboli v areali?
30. júl 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko aj my sa pripájame ku gratulácii :grinning:
30. júl 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme baby za gratulacie
30. júl 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kde ste? :confused:
31. júl 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som halooooo :astonished: :wink:
31. júl 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a paska bola v robote :fearful: :fearful: :fearful:
31. júl 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola :grinning: na skušku a zajtra naostro :sunglasses:
31. júl 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska a kam, ze kam? a co mlady, do skolky?
31. júl 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
1. aug 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :grinning:

srdcko my sme mali ubytovanie ako sa povie v súkromí asi tak cca 10 min od kupka. Mali sme v 1 rodinnom dome každý svoj apartmán. Ja by som s malými deťmi do tých unimobuniek nešlla - keďže tam netečie pitná voda.

a buba nás Chorvátsko aj s cestou autom - benzín, dialničné známky a poplatky vyšla 15 tis. - cez cestovku Satur a s polopenziou v Rabacu - čo je dosť rušné a vychytené miesto v Istrii.
1. aug 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka pozerala som foto domceka-aky veeeliky! To v nom budete sami, ci len ten vrch bude vas? :confused:
1. aug 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend prajem :slight_smile:
1. aug 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni celý je len náš :grinning: ale keď to porátam na izby na vás nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večer :grinning:
idem pokukať tie vaše domečky :wink:
1. aug 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: kde víkendujete keď vás tu žiadnej niet? :grinning:

my sme dnes odbrigádovali a detské izby už majú pekný drevený strop :slight_smile:
2. aug 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zase davali okno do obyvky, tak len kukame, aky je pekny vyhlad z neho :D
3. aug 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati vazne??? mne a zda ten vas vacsi :sweat_smile: :confused:

katka domka a vcera na kupkuuu v turc. tepliciach :wink:
4. aug 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja budem mať na prízemí len kuchyňu, obývačku, halu, wc a práčovňu no a hore 2 detské, spálňu, kúpelňu a wc. No je fakt že izby sú veliké, na poschodí sme mohli mať aj 3 izby + spálňa. Ale ja mám panickú hrôzu z malých miestnosti - už 4 roky v takej bývam :angry: :grinning:
4. aug 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby boli ste uz na salasi "kostrin"?musim urobit reklamu bo som uchvatena z prostredia maju tam aj detske ihrisko krasna priroda,kastiel---sme boli v nedelu fantasticky sa tam da najest a za par korun...3 dospele a 2 detske porcie 600,-aj s napojmi(mlieko,3x cola flaskova,mineralka)dokonca aj cigosi vyhravali a boli uzasni :dizzy_face: :dizzy_face: chodteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

PS:a co to stretko riesite?ci neriesite? :grinning:
4. aug 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: a kde je ten kostrin?

bubba tak dačo porieš ja som neni organizačný tip :grinning: alebo typ? :sweat_smile: :confused:
4. aug 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi čo robota? a kde máš Aďka?

aj ja nastupujem od septembra :wink:
4. aug 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka robota je ok lepšia sa mi ani nemohla prihodť :wink: andrejko je teraz s mamou chudera má aj sisu na starosti :sweat_smile: tak si užíva vnúčence
ale andrejko pojde asi od septembra do jasiel možno aj skôr uvidime ako sa dohodnem s majiteľkou a sisa ide už do školy tak ju tam hned zapíšm aj do družiny nech si tam aj ulohy napíše :grinning:
4. aug 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok