Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

stanka7
29. júl 2008

Leni cez prázdniny sa necvičí ale potrebovala by som 😀

srdcko
29. júl 2008

nie, bubba, Adko ma dnes narodky,to vasa mala je asi 26ho, tak tiez zelame vsetko najlepsie.... 😀

baby, tie ceny na slovensku su dost drahe....jasne, ze hranolky si dame, ale ze by sme mali behat po restikach. to nie, pekne si navarime na bunke aj na tri dni a bude...ved hypermarteky su skoro vsade a ideme autom, tak sa spravi nakup a bude pokoj....a pivo nepijeme ani jeden, len sa bojim, aby nas kofca nevysla viac 😀

kkatrina, my ideme 23. augusta, ozaj, niake baby uz boli na dovolenke v Sturove, nie....paska a spol? 🙂

bubba
29. júl 2008

jaaaaaj sak ja uz som bola "po"ked vy ste dosli na svet sorry som myslela ze v jeden den to bolo 😀 😀 no ja si myslim,ze 4.tis za sturovo a na tyzden a ked len prezerete 5.000 za ten tyzden no nech to vyde 10tis...a to prehanam si myslim,ze to nie je zas az take hrozne keby ides do chorvatska na vlastnom,tak zaplatis tolko len na benzin mapy a cestne znamky,kolky ci cojaviem co...
🙂

lenadka
30. júl 2008

dobre ranko 🙂

srdcko
30. júl 2008

bre ranko lenadka, zase v praci :D

ano, buuba, vy ste uz boli po, ked my sme este len......a uz mame dva roky po ☹ ako ten cas rychlo leti.
Inak fakt, ked chces ist do Chorvatska, niekde si mozes zobrat so seobu, niekde, nie, ale je to blizko po dialnici...
My sme rozmyslali na Bulharskom, je tam lacno, ale keby sme mali ist 1 1/2 dna s Adom ,tak to musime ist letecky, tak je to tiez draho....tak budeme na Slovensku, sice moc nebudeme rozumiet 😀 ale moc neminieme, mozno 😝

paska
30. júl 2008

ránečko 🙂
srdcko my sme minuli za ubytko 6tis za kupko tisku (zaokruhlene) a za jedlo to ani počitať nejdem 😅 myslím že aj to chorvatsko by tak vyšlo ale toto je menej cetovania.
ale bolo dooooooooooooooooobreeeeeeeeeeee 😵 sa mi nechcelo isť domov

paska
30. júl 2008

a ešte som včera zabudla 😅
všetko najlepšie andriankovi k narodeninám 🙂

lenadka
30. júl 2008

srdcko ,ked nebudete rozumiet aspon sa budes citit ako na dovolenke v zahranici 😀 😀 😀

srdcko
30. júl 2008

paska, odkazem mu vecer, ked pridem domov...
paska, to hej, papat sa musi a este pri vode vyhladne.....nastastie ado musi chodit na obed spavat, tak sa bude obedovat na bunke :D alebo si doma povytlacam listocky na kofolu, langos, hot-dog a kto si minie, nema narok na dalsie :D

paska a vy ste neboli v areali?

stanka7
30. júl 2008

srdcko aj my sa pripájame ku gratulácii 😀

srdcko
30. júl 2008

dakujeme baby za gratulacie

lenadka
31. júl 2008

kuk kde ste? 😕

kika13
31. júl 2008

tu som halooooo 😲 😉

kika13
31. júl 2008

a paska bola v robote 😨 😨 😨

paska
31. júl 2008

bola 😀 na skušku a zajtra naostro 😎

srdcko
31. júl 2008

paska a kam, ze kam? a co mlady, do skolky?

lenadka
1. aug 2008

dobre ranko 😉

kkatrina
1. aug 2008

dobré ránko 😀

srdcko my sme mali ubytovanie ako sa povie v súkromí asi tak cca 10 min od kupka. Mali sme v 1 rodinnom dome každý svoj apartmán. Ja by som s malými deťmi do tých unimobuniek nešlla - keďže tam netečie pitná voda.

a buba nás Chorvátsko aj s cestou autom - benzín, dialničné známky a poplatky vyšla 15 tis. - cez cestovku Satur a s polopenziou v Rabacu - čo je dosť rušné a vychytené miesto v Istrii.

lenadka
1. aug 2008

katka pozerala som foto domceka-aky veeeliky! To v nom budete sami, ci len ten vrch bude vas? 😕

lenadka
1. aug 2008

pekny vikend prajem 🙂

kkatrina
1. aug 2008

Leni celý je len náš 😀 ale keď to porátam na izby na vás nemáme 😝 😀 😀

paska
1. aug 2008

brý večer 😀
idem pokukať tie vaše domečky 😉

kkatrina
2. aug 2008

😕 😕 kde víkendujete keď vás tu žiadnej niet? 😀

my sme dnes odbrigádovali a detské izby už majú pekný drevený strop 🙂

srdcko
3. aug 2008

my sme zase davali okno do obyvky, tak len kukame, aky je pekny vyhlad z neho :D

lenadka
4. aug 2008

kati vazne??? mne a zda ten vas vacsi 😅 😕

katka domka a vcera na kupkuuu v turc. tepliciach 😉

kkatrina
4. aug 2008

leni ja budem mať na prízemí len kuchyňu, obývačku, halu, wc a práčovňu no a hore 2 detské, spálňu, kúpelňu a wc. No je fakt že izby sú veliké, na poschodí sme mohli mať aj 3 izby + spálňa. Ale ja mám panickú hrôzu z malých miestnosti - už 4 roky v takej bývam 😠 😀

bubba
4. aug 2008

baby boli ste uz na salasi "kostrin"?musim urobit reklamu bo som uchvatena z prostredia maju tam aj detske ihrisko krasna priroda,kastiel---sme boli v nedelu fantasticky sa tam da najest a za par korun...3 dospele a 2 detske porcie 600,-aj s napojmi(mlieko,3x cola flaskova,mineralka)dokonca aj cigosi vyhravali a boli uzasni 😵 😵 chodteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

PS:a co to stretko riesite?ci neriesite? 😀

paska
4. aug 2008

ahojte 😀 a kde je ten kostrin?

bubba tak dačo porieš ja som neni organizačný tip 😀 alebo typ? 😅 😕

kkatrina
4. aug 2008

pasi čo robota? a kde máš Aďka?

aj ja nastupujem od septembra 😉

paska
4. aug 2008

katka robota je ok lepšia sa mi ani nemohla prihodť 😉 andrejko je teraz s mamou chudera má aj sisu na starosti 😅 tak si užíva vnúčence
ale andrejko pojde asi od septembra do jasiel možno aj skôr uvidime ako sa dohodnem s majiteľkou a sisa ide už do školy tak ju tam hned zapíšm aj do družiny nech si tam aj ulohy napíše 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre