Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
4. aug 2008

ten kostrin je kusok od partizanskeho v klatovej novej vsi.....ja som organizacny typ (typ)prestala byt na strednej ked ma spoluziaci osrali o 4 stovky a odvtedy sa nechytam 😀 😀 som sa zapovedala...hehe
ty ocuj paska a ten tvoj maly ete neni maly na skolku?kolko ma?si zrusila pas ci co?aha aj albumy 😅 😅 teda no neviem sak ja som to len raz pozerala,vtedy "na nastupe na MK 😀 "tak ani neviem

kkatrina
4. aug 2008

paska tie jasličky vám v Handlovej neskutočne závidím........................................ 😕 😅

bubba
4. aug 2008

jaaaaj jaslicky?to som ani nevedela ze je este take nieco 😉

stanka7
4. aug 2008

ahojte dnes sme dorazili z menšej dovolenky bolo super aj počasie krásne len týmto počasím čo je tu som sklamaná v sobotu ale zase ideme preč na Domašu ešte kuknem aké počasie bude tam 😀 Dievčatá a vy už do práce?Katka a kde dáš malého?

tina78
4. aug 2008

Caves bubba, my ten Kostrín tiež poznáme! 😉 Boli sme tam párkrát ako inak na bicykloch a vždy som si tam dala bryndzové halušky! 🙂

kkatrina
5. aug 2008

Stani niekoho k nemu hľadám v Prievidzi, ale toto mesto je v tomto smere neskutočné 😠 ☹

tak som si dala inzerát, ale myslím že jediné východisko je materské centrum (alebo ešte že by sa mi ponukla svokra - hehe 😀 😝 😠 )

paska
5. aug 2008

katka 😀 pozdrav svokru

tušim aj srdcko dala na kona inzerat a našla 😉

lenadka
5. aug 2008

ahojte, Kostrin poznam 🙂 😅 aj halusky som uz par krat odtial jedla 😉 na zaciatku som bola tiez uchvatena, ale mam pocit ze sa zhorsili oproti predchadzajucim rokom 😅

paska
5. aug 2008

no ked to vraviš ty tak tam nejdem 😕

danulka2
5. aug 2008

ahojte, konecne som sa sem dostala 🙂 .Co je tu nove? Citala som v prievidzsku, ze bude burza v materskom centre. Pojdete tam?

b.janka
5. aug 2008

ahojte baby... aj ja idem od septembra do roboty... 2x nadšená nie som ale čo už... a bojím sa že s malou budú mať v škôlke problémy

srdcko
5. aug 2008

baby, ja som si dalal inzerat do prievidzkej telky a tam som nasla..kkatrina skus to lebo materske centrum vyde asi dost draho

bubba
5. aug 2008

katka a to hladas k tomu malinkemu opatrovatelku?a odkedy presne ?ja sice nebyvam v pd ale ak by si potrebovala dokym niekoho nenjades by som ti s nim mohla pomoct.ja sa totiz do roboty urcite nehrniem este aspon rok 😀

stanka7
5. aug 2008

Ka tka moja švagriná stráži ale asi už bude končiť s opatrovaním lebo čaká svoje druhé 😒 Jani ako si dopadla s tou prácou?Pomôže Hanka alebo sa našiel niekto iný?Bývaš síce za mnou ale nevidela som ťa dnes 😅

b.janka
5. aug 2008

ahoj stani... ešte je na dovolenke... zajtra sa mi má ozvať... tak neviem... a dnes som bola u našich... preto si ma nevidela

stanka7
5. aug 2008

hanka je preč?dúfam že ti pomôže 😅

b.janka
6. aug 2008

ahoj stanka... dnes som sa jej dovolala... tak povedala že mi to spraví len si to musím napísať po slovensky... za normo stranu berie 300,- Sk... ale včera som si ešte písala s kamarátkou čo je v anglicku a spomenula som jej to... tak vravela že ona by mi s tým pomohla... tak zvažujem čo spravím... ale diky ti 😉

paska
6. aug 2008

brý deň 😀

kkatrina
6. aug 2008

bubba a kde bývaš? do roboty sa chystám od septembra

Stani a neopýtala by si sa tej tvojej švagrinej? kedy čaká malinké? ja by som Dávidka od 18 mes. mohla už dať do súkromného zariadenia - ale ročného mi ho nechce zobrať 😒

Jani neboj sa zvládneš aj nástup späť do práce a aj Danka zvládne škôlku, ona je šikula a hlavne sa nebojí. Takéto deti sa nestratia a učiteľky si s ňou určite poradia 😉 A čo to potrebuješ preložiť?
myslíte Hanku, čo učí kurz angliny na akadémii vzdelávania?

teraz za ním všade lietam, lebo mrňusovi sa už nepáči na 4 ale sa snaží sám postaviť, tak mi vlasy dupkom stoja a len čakám kedy prvý krát padne na ústa 😲 😅

kkatrina
6. aug 2008

srdcko ešte som zabudla, kde sa dá dať inzerát do prievidzskej televízie? ďakujem 😉

paska ty sa čo ulievaš a nie si v práci? 😀

b.janka
6. aug 2008

Kati kde ideš do roboty?... mali ste v škole urobiť prácu z jazyka a z toho spraviť prezentáciu v power point a odprezentovať to?

kkatrina
6. aug 2008

Jani, my sme mali len odprezentovať nejaké články z učebnice, toto nie - chvala bohu, a vy máte ešte anglinu? my sme s ňou skončili v na konci 2. ročníka

idem pracovať k ujovi do firmy, takže pracovnú dobu si prispôsobím a nemusím odrobiť ani 8 hod, inak by som do žiadnej práce nešla, takto keď budem potrebovať môžem zostať aj niekoľko dní doma a nikto mi za to nebude nadávať a ani krátiť plat - takže úplný sen, až na to, že s rodinou je robiť najhoršie, tak uvidíme, hádam sa znesieme 😀

paska
6. aug 2008

katka šak robím nevidiš? 😀

paska
6. aug 2008

joj kati tak to maš fakt super 😉 to sa hned lepšie ide pracovať ked odpada takyto stres že čo ked budu choré
ja veru ešte neviem ako to budem riešiť ale tiež mi dali možnosť pracovať v tomto prípade aj z domu tak uvidim ako bude ked dojde na lámanie chleba 😖

srdcko
6. aug 2008

kkatrina, ja som si davala inzerat v PD v TIK na namesti, stal 120 Sk/uverejnenie na tyzden
baby, s tou chorobou je to najhorsie, my sme boli asi dvakrat, raz spal dokonca so mnou na hotely, ked mal 40tky horucky, lebo mi nemal kto vymenit sluzby, kedze u nas sa robi nepretrzita a boli sme len traja...ale pri predstave dvojtyzdnovej chripky sa mi zjezia chlpy....nemame cas byt chori, a niekedy ani casp oriadne samych na seba.....s muzom sa striedame pri malom, niekedy nam pomaha moja babka, nasi, odkazy len cez mobil, nic moc, ale ked som doma 4 dni v kuse, nudim sa, takze ani tak, ani tak
a najhorsie je na tom ,ze keby som ostala znova doma, bude uz moj plat chybat ☹

bubba
6. aug 2008

paska a ty co robis ze este si len nova a uz si plne vytazena 😀 😀

paska
6. aug 2008

já to vedu 😀 😀 😀

bubba
6. aug 2008

a co vedes?vedeni je nejhorsi job 😀

paska
6. aug 2008

jak to viš? 😀 co vedeš neco? 😀
já si vedu denníček 😀

srdcko
6. aug 2008

ale paska, prezrad....nech zavidime 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre