• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
ahojte, ste mi pripomenuli ze musim malej zaplatit skolku, resp. ist dat trvaly prikaz nakolko ide uz na cely den tak menime tarifu :wink: :slight_smile:
11. aug 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:

ja som tu stále :confused:

zohnala som Dávidkovi perfektnú opatrovateľku (vďaka Maťka :grinning: ) je to bývalá vychovávateľka a momentálne opatruje 13 mesačného Tomáška - syna MUDr. Hudeca :wink:
takže to je pre mňa aj záruka za ňu. Je veľmi milá a dá sa s ňou dohodnúť - takýýýýýýýýýýý kameň mi zo srdca spadol - mala som robotu a nemala som kam dať dieťa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bubba pekne ďakujem za ochotu :wink:
11. aug 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati v pohode a este som dnes nahodou nasla aj inzerta v prieboji tak som reku ti musim napisat rychlo cislo...ale uz asi netreba.tak som rada ze vsetko ok.papa
11. aug 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati nemaš zaco dakovat, teším sa s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati gratulace :grinning:
a kde v pd? moj andrejko ide zajtra prvy raz do jasličiek :confounded: budem s nim plakať :frowning2:
11. aug 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ahojte babulky.Tak som konecne tu po pekne dlhej dobe coo????Nejako uz nebolo casu a tolko veci sa mi v zivote pomenilo a namoniec sme sa aj stahovali uz byvam v cechach.Ako sa mi mate?my sa mame skvelo sme uz velikansky tak ten cas ubehol.Konecne som sa dostala za net na dlhsie tatka este nemame doma z prace a drobec mi uz buva a konecne mi ostal doma notebook tak som si na vas spomenula.Tolko ste tu toho popisali,ze by som tu musela sediet do rana a citat to.A je tu teraz vlastne niekto?
11. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Skoda ze ste tu neni :frowning2: Chcela som si konecne pokecat a zase neviem kedy sa mi bude dat ist na net ocinko si bere vacsinou notebook do prace,ale ak ho nema doma urcite vas navstivim pa pa :wink:
11. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vitaaaaaaaj :slight_smile: v čechach? za ten rok si postíhala teda :grinning:
11. aug 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj tak predsa niekto.Ani mi nevrav bolo toho dost a ty ako posluchate dala som aj zo par foto do albumu viac pri sebe nemam a nechcem tam malemu buchat pokym to najdem.
11. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dobre :slight_smile: pokial sme zdraví
a drahý si tam našiel prácu ked ste sa tak vychytili?
11. aug 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ved to to zdravie je hlavne.Hej nasiel si tu robotu a ma to tu super platene lepsieako na Slovensku,ale nechceme tu ostat na stalo,len pokym nasetrime nejake tie korunky a potom pojdeme domov,lebo moji rodicia a brat sa idu zblaznit za malym nevedia to nejako predychat,ale ved od piatku ide maly sluzit na prazdniny my si s tatom ideme niekam odychnut s drobcekom sme uz boli na dovolenke tak teraz si zasluzime aj trosku odycu my.
11. aug 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuklasom vas :slight_smile: užsteriadne veliký
11. aug 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina tak gratulujem....ja som vcera volala s riaditelkou z MS a asi ideme predsa do skolky....tak som taka rada, paska, ako maly Ado zvladol pvy den s jaslickach?
12. aug 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
andrejko je v jasliach ani si nevšimol kedy som odišla :grinning: už ked som mu dávala tepláčky nevenoval mi pozozornosť :confused: ho upútali tie obrázky na stenách :grinning: tak uvidím čo mi povie učiteľka či nevystrájal potom :unamused:
12. aug 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevystrájal :grinning: :wink:
12. aug 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je dobre pasi....som zvedava, ako my budeme v skolke :grinning:
12. aug 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemboj :wink: zbada deti a čáo mama :grinning:
12. aug 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa bojim, aby chcel ist aj domov s mamou, uz vcera sme boli na zmrzke a sadol si k cudzej pani s dovma malymi slecnami a ja som sedela sama za stolom
12. aug 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: aj Dávidko včera bez problémov išiel s novou tetou - jemu stačí že mu niekto venuje pozornosť - ktokoľvek :grinning:

pasi je to za tescom v smere na zapotôčky v takom malom činžiaku. A gratulujem k pobytu v jasličkách. Keď som Kubka ako takmer 2 ročného 1x dala do škôlky - ja som celé dopoludnie prechodila dookola po obývačke od nervozity a preplakala :stuck_out_tongue_closed_eyes: to sme my mamy - deti odlúčenie zvládajú oveľa lepšie :wink:

srdcko do ktorej škôlky idete? ja som bola minulý týždeň pozerať tú súkromnú E-škôlku na zapotôčkach - to je úplná paráda
12. aug 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no supéer jaka som rada že už mame deti zadelené :grinning: a teraz hor sa ťažké prachy zarábať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už len to stretko dať :grinning:
12. aug 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne deti do skolky,maminy dovolenky a hor sa dakde na "damsku jazdu" :grinning: dobre ste to vymysleli,len co spravime s tou mojou malou? :grinning:
12. aug 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina, na Clementisovu, co je u nas na severe skolka...tak sukromna ze jevraj super, ale aj tak stoji....

paska, jasne, takze prachy, vzdy 15ho chodim s privesnym vozikom na aute, co no nenapcham do auta :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty? :grinning: ja už desiateho :grinning:
12. aug 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: :grinning: ja mam uz len jeden vozik, jeden bol na vyplatu a druhy na rodicovsky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

papula no kooooonecne ze si nieco napisala :wink: :grinning:
12. aug 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, ked ado pojde do skolky, aj ja uz budem len na jednom furikovat :grinning: ...
12. aug 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, neviete o niekom kto predava detsku ohradku, za nejaku vyhodnu cenu ?
Ak ano, napiste IP. Dakujem moc pekne a prajem vsetko dobre.
12. aug 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudasik, skoda ze si prepasla akciu v hypernove /minuly tyzden-beznadejne sa u nas vypredali/, boli tam v ponuke za super cenu nove asi 1200 stali, ja cestovnu postielku nemam, dufam ze sa ti podari najst coskoro :wink:
13. aug 2008 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte
leni :grinning: šak ona chce ohrádku nie cestovnú postielku :grinning:
13. aug 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ako je možné že poznáš každú akciu v každom hypermarkete? :grinning: šak dávaj info :grinning:

srdcko tá škôlka vôbec podľa mňa nie je drahá - ak počítam že ja za úplné nič na našej dedine platím 800 sk mesačne, tak potom 2000 sk aj so stravou v škôlke ktorá je na úplne inej dimenzii čo sa týka kvality je primerané. A čo sa mi na tom páči najviac - dieťa môžeš kedykoľvek doniesť a aj prísť zobrať :wink:

pasi ty si dobrá že ťažké prachy - ja ešte ani neviem koľko budem zarábať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok