• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
pasulik ale ked som bola v hypernove kupovali ju prave rodicia dvojciat ako ohradku pre ne /aj tam jedno supli a ono potom nechcelo ist von :grinning: -podla mna jeto lepsie ako ohradka lebo mne sa o pozicanu ohradku od svagrinej decko obuchalo o tie tyce aj ked tam bola siet-ona proste vie spadnut :grinning: a na tej postielke neni o co otrieskat :grinning:
ozik mozno svagrina ohradku preda :confused:
13. aug 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, to som nahodou tam bola cez vikend s nasimi, lebo ja a hypernova sme od seba na mile vzdialene :grinning:
13. aug 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, ja som mala tiez drevenu postielku a teraz mame cestovnu a to je sto a jedon...je vacsia a nemame modriny na hlave, ako poznamenala lenadka :wink:
13. aug 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko a kde si ju kupila v hypernove??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie lenadka, dala mi ju kamoska, ona ju mala pri dvoch detoch a zavadzala im....tak mi ju darovala....ale je super, zlzis, das do auta a ide sa
13. aug 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko pri druhom si tiez kupim :grinning: :grinning: :grinning: aj trosku lutujem ze som nevzala tu v hypernove-bola super este aj navrchu taky prebalovak mala :sweat_smile:
14. aug 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, tak ja ti potom dam tu moju, aby ti nebolo luto...... :wink:
14. aug 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež doma cestovnú postielku z akcie v hypernove - ale 4 roky staršieho dáta :grinning: - mám ju požičanú od sesterky. Ja som ju využívala ako ohrádku a teraz je poskladaná v obyvke a neviem čo s ňou. Či ju ešte pre istotu nechám alebo už vrátim :confused:
14. aug 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
potvrdzujem katka má skladaciu postielku na dovolenke bola chvýľu naša :wink: inak važne je to dobrá vec andrejko tam pekne hajal takže ja si tiež kúpim potom pre to tretie :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ked bude akcia musime si dat echo :grinning: :grinning: :grinning: alebo kupovat trojmo :grinning: :slight_smile: :wink:
14. aug 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, som z Prievidze a veľmi na net nechodím, len teraz som sa sem dostala a všimla som si, že rozoberáte tému jasličiek a škôlky a tak by ma zaujímalo, že kde sú tu nejaké súkromné jasličky pre 2 ročné deti, pretože od januára idem do roboty a do škôlky mi malú ešte nezoberú. Díki.
14. aug 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IDEME DO SKOLKY :grinning: hurra, dneska som si bola pre rozhosdnutie a je to na 100 %

jeja21, vitaj, sukromna skolka je na ulici L.Ondrejova, byvala ZS, hned hore nad Vrahom :slight_smile:
14. aug 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeja ja neviem :sweat_smile:

srdcko gratulujem :grinning: ako sa nam rozliezaju tie deti po jaslickach a skolkach :wink:
15. aug 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytro Vás pozdravím aj tých čo len čítajú :grinning: :grinning: :grinning: čavteeeeeeeeeeeee :wink:
15. aug 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeja na L. Ondrejova určite berú aj 2 ročné deti - myslím že aj s plienkou, a ešte jedna súkromná je aj na mládeži - za budovou Geoslužby :wink:
15. aug 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina ovladas lepsie tie skolky ako my v PD :grinning:
16. aug 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko :grinning: Prievidza je moja srdcová záležitosť - ešte stále sa tak jednou nohou pokladám za meštianku :wink:

a napadlo ma že ešte je jedna súkromná - alebo aspoň bola aj pri čínskom múre :slight_smile:
16. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
17. aug 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aboj bambulla :wink:
17. aug 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlásim sa späť do služby :grinning: Včera sme došli ale som aj rada že som už doma.Počasie nám vyšlo :grinning: Ale tá oblasť Domaše nič moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sa to tam zopsulo museli sme chodiť k vode autom bo pod našou chatou bol samý súkromný pozemok :angry: Ale aspoň sme pobehali kadejaké památky a skanzeny ešce týždeň by som tam bula tak hutorim skvelo po vychodňarsky. :grinning:
17. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč pozdravujem jasličkárov a škôlkárov :sweat_smile:
17. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj vydovolenkovana stanka7....hadam aj nam vyda pocko, aspon tak, ako vam :sunglasses:
17. aug 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slovo si vymyslela :grinning: skoro som si oci polamala kym som to docitala :grinning:
17. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovne zlozeniny a dvojzmysly, to je moje :grinning: :grinning:
17. aug 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
my ideme zajtra do Banskej Štiavnice na 3 dňový výlet - bez detí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile:
18. aug 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíííha ale vám je :grinning:
18. aug 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina, len aby ste z trojdnoveho vyletu traja nedosli :grinning: ...tak nech vam vide pocasie, uzite si to :slight_smile:
18. aug 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: srdcko aj mna to napadlo :sweat_smile: :grinning:
19. aug 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pekný výlet kati :sunglasses: My máme dnes dva rôčky oslavu robíme o týždeň v sobotu dúfam že bude pekne :sweat_smile:
21. aug 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ináč ja som rodená štiavničanka je to také historické mesto ale dá sa tam čo obzerať aj jazier je veľa po okolí :dizzy_face: ale v centre to dosť aj chátra myslím tie staré domy :confounded: potrebovali by vééééľa prachov aby to zrekonštruovali :pensive:
21. aug 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok