• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
ahojte..hlasim sa do chatu..
som z Ha
21. aug 2008 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lienka a nepozname sa nahodou? :grinning:
21. aug 2008 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paska ako v robote? :confused:
21. aug 2008 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: v Štiavnici bolo fajn, aj počasie vyšlo, pekné mesto, trošku ospalé :sweat_smile:

inak nemám žiadne dobré správy, ešte mi aj Dávidko spadol na ceste a má takú dosť hroznú odreninu na hlavičke, v prvom momente som myslela že ideme na pohotovosť :frowning2:

Stani tak všetko naj k 2 rôčkom kočke :slight_smile: my dnes máme presne 11 mesiacov :grinning:
21. aug 2008 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáááj čavko kika :slight_smile: no teba stretnúť :grinning: dneska som mala toho vela až o piatej som domov došla

katka viem ako ti aj mne adrejko raz tak spadol :unamused: ale neboj zahojí sa :wink:

lienka tak vitaj a daj si fotku :grinning: :grinning: taku peknu ako mam ja :sweat_smile: :grinning:
21. aug 2008 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....to tu všetky máte také "veľké" deti? :grinning: všetky kočíkové asi majú veľa starostí..... :grinning:
22. aug 2008 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitam nove baby, gratulujem stanke7 k narodkam......stiavnica je fakt krasne, chodili sme tam s nasimi sa dovolenku k jednym znamym...baby, prihlasim sa az na bud. vikend, ideme zajtra do toho sturova...tak si zelam pekne pocko :grinning: :grinning:

inak paska, pekna fotka :grinning: :grinning:
22. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ako sa tu mate? Chcem sa opytat, ci niektora pojdete na burzu do materskeho centra? Ma to byt 25.,26.,27.8. Len neviem, ci bude predaj vsetky 3dni alebo v pondelok zber, utorok predaj a v stredu vratia co ostalo. Neviete ako to bude?
22. aug 2008 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:unamused: danka s tým ti ja neporadím
srdcko že? :grinning: :grinning:
22. aug 2008 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danulka-mne sa vidí, že predaj je utorok26.8. a v stredu27.8.. tak som počula v rozhlase.chcem tam ísť, ale asi až v stredu.snád niečo ešte vyhrabem....
22. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamoska tam chce ist uz v pondelok. Tak neviem, ci sa zbytocne neprezenieme.
23. aug 2008 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Srdcko krásne počasie prajem :sunglasses: Dík za gratulácie :sweat_smile: Malej sme kúpili vláčik aj s traťou drevený z tesca ešte také nemáme :grinning: Som zvedavá ako bude reagovať.Asi zajtra jej ho dáme muž je v robote a chcem to aj natočiť ako sa bude xichtiť :wink:
23. aug 2008 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :grinning: nejako to tu mrzne :confused: dovolenky čo? :grinning:
25. aug 2008 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mrzne mrzne sem chodia len pracujuce zeny :wink: a ja :grinning: :grinning: takze musime vyckat kedy budu spravne sixty a bude tu hned plno :grinning:
25. aug 2008 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu tiež :grinning:
Lenka je asi ešte s Luckou v nemocnici :pensive: a ostatné baby prázdninujú :grinning:
25. aug 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej?a co zasa isli do nemocky?som ani nevedla zasa s tym krkom?asi som prehliadla nejaky prispevok abo co...hadam dievcence dobre dopadnu uz si toho vytrpeli dost :frowning2:
25. aug 2008 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubba mali by byť v Martine, myslím že by to malo mať taký rehabilitačný charakter, tak snáď sú ok :wink:
26. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no co babule? Kati tak uz sa chystas do prace? Ja neviem ale my stale mame nejaky program, navstevy a stale daco :sweat_smile: , ziadny oddych a co vy?????????????????
26. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paska ty urcite chodis do prace psychicky oddychovat, ze mam pravdu? :grinning:
26. aug 2008 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: tak teraz si ma odhalila :grinning: a podme už na kávu dakde v piatok :wink:
26. aug 2008 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to len vy dve alebo vsetky :grinning: :grinning: :grinning: sak sa kona stretko ci nie :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
buba tak organizuj už dačo :grinning: ty zober kavu ja kanvicu a ostatne šálky :grinning:
26. aug 2008 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooooooooo,doby napad a kde zozenieme elektriku :grinning: ja navrhujem nech zorganizuje stretko osoba co to vymyslela a odvtedy sem nechodi :grinning: :grinning: alebo len sporadicky...sa nas zlakla a ci co?sak nechajme to stretko na zimu ked bude tazsie s detmi von a stretneme sa dakde v MC napr PD :grinning:
26. aug 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: no inak mne by to momentálne fakt vyhovovalo na oktober
27. aug 2008 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paska v piatok ideme na na navstevu a potom vecerom mame zase my navstevu, a co sobota?
27. aug 2008 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sobota je oukej :wink: inak aj pokolotočovať by sme mohli :grinning: všichni ruce nahoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
27. aug 2008 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helou :grinning:

Maťka chystám, dnes ideme s Dávidkom spolu k tete opatrovatelke a od utorka už naostro. Inak aj ja si pôjdem do práce psychicky oddýchnuť - už ani neviem čo je to mať chvíľu pre seba :confused: Tiež samé návštevy, alebo niekde musíme ísť, alebo nám niekto robí na dome a tak dookola. Neviem či len ja som taká, ale táááááááák sa teším že Kubko ide konečne do škôlky - ešte dva takéto mesiace a niekde by som ho vystrelila :sweat_smile:
27. aug 2008 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes som mala príšerný deň, ktorého dôsledkom je že máme novú opatrovateľku - našťastie je táto z Rudna a poznáme ju :sweat_smile: a ešte ma sexuálne obťažoval po telefóne jeden týpek do vtedy kým som sa mu nezačala vyhrážať políciou. Chápete že takéto niečo sa môže stať práve mne?????????????????????????? :angry:
27. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:astonished: prečo maš inu opatrovateľku? čo si jej vylepila? :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka,no proste den D....neboj zajtra bude lepsie :wink:
27. aug 2008 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok