Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lienka79
21. aug 2008

ahojte..hlasim sa do chatu..
som z Ha

kika13
21. aug 2008

lienka a nepozname sa nahodou? 😀

kika13
21. aug 2008

paska ako v robote? 😕

kkatrina
21. aug 2008

😀 v Štiavnici bolo fajn, aj počasie vyšlo, pekné mesto, trošku ospalé 😅

inak nemám žiadne dobré správy, ešte mi aj Dávidko spadol na ceste a má takú dosť hroznú odreninu na hlavičke, v prvom momente som myslela že ideme na pohotovosť ☹

Stani tak všetko naj k 2 rôčkom kočke 🙂 my dnes máme presne 11 mesiacov 😀

paska
21. aug 2008

jáááj čavko kika 🙂 no teba stretnúť 😀 dneska som mala toho vela až o piatej som domov došla

katka viem ako ti aj mne adrejko raz tak spadol 😒 ale neboj zahojí sa 😉

lienka tak vitaj a daj si fotku 😀 😀 taku peknu ako mam ja 😅 😀

susika
22. aug 2008

ahojte....to tu všetky máte také "veľké" deti? 😀 všetky kočíkové asi majú veľa starostí..... 😀

srdcko
22. aug 2008

vitam nove baby, gratulujem stanke7 k narodkam......stiavnica je fakt krasne, chodili sme tam s nasimi sa dovolenku k jednym znamym...baby, prihlasim sa az na bud. vikend, ideme zajtra do toho sturova...tak si zelam pekne pocko 😀 😀

inak paska, pekna fotka 😀 😀

danulka2
22. aug 2008

ahojte, ako sa tu mate? Chcem sa opytat, ci niektora pojdete na burzu do materskeho centra? Ma to byt 25.,26.,27.8. Len neviem, ci bude predaj vsetky 3dni alebo v pondelok zber, utorok predaj a v stredu vratia co ostalo. Neviete ako to bude?

paska
22. aug 2008

😒 danka s tým ti ja neporadím
srdcko že? 😀 😀

susika
22. aug 2008

danulka-mne sa vidí, že predaj je utorok26.8. a v stredu27.8.. tak som počula v rozhlase.chcem tam ísť, ale asi až v stredu.snád niečo ešte vyhrabem....

danulka2
23. aug 2008

kamoska tam chce ist uz v pondelok. Tak neviem, ci sa zbytocne neprezenieme.

stanka7
23. aug 2008

Srdcko krásne počasie prajem 😎 Dík za gratulácie 😅 Malej sme kúpili vláčik aj s traťou drevený z tesca ešte také nemáme 😀 Som zvedavá ako bude reagovať.Asi zajtra jej ho dáme muž je v robote a chcem to aj natočiť ako sa bude xichtiť 😉

paska
25. aug 2008

ahojte 😀 nejako to tu mrzne 😕 dovolenky čo? 😀

bubba
25. aug 2008

no mrzne mrzne sem chodia len pracujuce zeny 😉 a ja 😀 😀 takze musime vyckat kedy budu spravne sixty a bude tu hned plno 😀

kkatrina
25. aug 2008

ja som tu tiež 😀
Lenka je asi ešte s Luckou v nemocnici 😔 a ostatné baby prázdninujú 😀

bubba
25. aug 2008

hej?a co zasa isli do nemocky?som ani nevedla zasa s tym krkom?asi som prehliadla nejaky prispevok abo co...hadam dievcence dobre dopadnu uz si toho vytrpeli dost ☹

kkatrina
26. aug 2008

bubba mali by byť v Martine, myslím že by to malo mať taký rehabilitačný charakter, tak snáď sú ok 😉

kika13
26. aug 2008

no co babule? Kati tak uz sa chystas do prace? Ja neviem ale my stale mame nejaky program, navstevy a stale daco 😅 , ziadny oddych a co vy?????????????????

kika13
26. aug 2008

paska ty urcite chodis do prace psychicky oddychovat, ze mam pravdu? 😀

paska
26. aug 2008

😀 tak teraz si ma odhalila 😀 a podme už na kávu dakde v piatok 😉

bubba
26. aug 2008

to len vy dve alebo vsetky 😀 😀 😀 sak sa kona stretko ci nie 😀 😀 😀

paska
26. aug 2008

buba tak organizuj už dačo 😀 ty zober kavu ja kanvicu a ostatne šálky 😀

bubba
26. aug 2008

nooooooooo,doby napad a kde zozenieme elektriku 😀 ja navrhujem nech zorganizuje stretko osoba co to vymyslela a odvtedy sem nechodi 😀 😀 alebo len sporadicky...sa nas zlakla a ci co?sak nechajme to stretko na zimu ked bude tazsie s detmi von a stretneme sa dakde v MC napr PD 😀

paska
27. aug 2008

😀 no inak mne by to momentálne fakt vyhovovalo na oktober

kika13
27. aug 2008

paska v piatok ideme na na navstevu a potom vecerom mame zase my navstevu, a co sobota?

paska
27. aug 2008

sobota je oukej 😉 inak aj pokolotočovať by sme mohli 😀 všichni ruce nahoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

kkatrina
27. aug 2008

helou 😀

Maťka chystám, dnes ideme s Dávidkom spolu k tete opatrovatelke a od utorka už naostro. Inak aj ja si pôjdem do práce psychicky oddýchnuť - už ani neviem čo je to mať chvíľu pre seba 😕 Tiež samé návštevy, alebo niekde musíme ísť, alebo nám niekto robí na dome a tak dookola. Neviem či len ja som taká, ale táááááááák sa teším že Kubko ide konečne do škôlky - ešte dva takéto mesiace a niekde by som ho vystrelila 😅

kkatrina
27. aug 2008

dnes som mala príšerný deň, ktorého dôsledkom je že máme novú opatrovateľku - našťastie je táto z Rudna a poznáme ju 😅 a ešte ma sexuálne obťažoval po telefóne jeden týpek do vtedy kým som sa mu nezačala vyhrážať políciou. Chápete že takéto niečo sa môže stať práve mne?????????????????????????? 😠

paska
27. aug 2008

😲 prečo maš inu opatrovateľku? čo si jej vylepila? 😀 😀

bubba
27. aug 2008

katka,no proste den D....neboj zajtra bude lepsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre