• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
:grinning: :grinning: aj tlak ti stupol?
4. sep 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja so msa vam tu privtrela namiesto o:o)))))) ale nei s tym nemam nic spolocne ale kedze so mz PD tak som vam sem nakukla ak nevadi:o)
4. sep 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi :wink:
4. sep 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej paska:O))))
4. sep 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj stani... akurát dnes som mala skúšku z aj... prácu som spravila tak, že niektoré veci som stiahla z netu a pár viet mi preložila kamarátka čo je v anglicku... mali sme to aj odprezentovať ale len si to pozrela a zapísala zápočet... takže to prebehlo bez problémov... v polovici septembra by sa nám mal začať 5. ročník... už som si odvykla na to, že zabijem každú sobotu :confounded:
4. sep 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase oooooooooooooo?!?!? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ved som to tu skoro nenasla :angry:

stani super ze ste sa dostali, ja som tááááááááááák velmi chcela ist, ale manzel mal poobedne, vymenit smeny neochota :cry: sak on sa kvoli mne nepotrha nie? Svokrovci dom rozbombardovany tak som ani nemala odvahu opytat sa ci vecer daju spat Lucku lebo ja chcem ist do KINA /po 4 rokoch/-tolka drzost :cry: :angry: :unamused:

huleni cafkooo
5. sep 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
b.janka, Danka je v tej skolke ako doma, ked som prisla pre Lucku akurat ju ucitelka cesala, mala v pohode, taka vegetacka :grinning: obdivujem ta studovat, mat male dieta a aj pracovat-kedy sa ucis???? :confused:
5. sep 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
leni asi vtedy kedy aj ja :pensive:
5. sep 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, mne to uz po veceroch nepalilo a akoze veci co ma zaujimaju hocikedy, ale 50% bolo kravin ktore som v zivote nevyuzila, len sa bolo treba nadrvit...akoze uz neviem ani jeden latinsky nazov kostí na ludskom ani zvieracom tele, nie to este kaszdy zahyb na stavci inak pomenovat :rolling_eyes: a ani ekonomika ma nebavi, manaznent tak isto aj ked dnes su dost ziadane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: cize tieto veci som sa sice tiez musela ucit ale uz s nich neviem ani "F" :sweat_smile:
5. sep 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ahooooooooj :grinning: ešte bývaš u svokrovcov? ja že sem napíšeš tááááááááááákym veľkým že hurááááááááá sme sami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak aj my so škôlkou tento rok v pohode, dokonca sa budú učiť angličtinu - pokrok :astonished:

dnes makám doma, lebo som nemala kde nechať Dávidka :grinning:
5. sep 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a ako je v práci? Od kolkej do kolkej robíš?
5. sep 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo nezmenili nahodou nazov temy :confused: :confused: :confused: ?letne upratovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: to tak dobre padlo do oka ked tam bolo vela ooooooo a teraz to hladam jak blba :sweat_smile:
a inak ahojte fesule :wink:
5. sep 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co planujete s drobcami na vikend? Hlasia horuco, tak rozmyslam co podniknem.
5. sep 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja hladam dlhu prievidzu a oni nam zmenili nazov......som sklamana, teraz budem musiet studovat, kde sme

my sme chori, mame anginu....teda ja mam nocnu a tato doma nacipkovava Adka :frowning2: ...nech uz som rano doma
5. sep 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak kukam ze som tu asi sama, ked citam o tych skolach tak mam dilemu, mna kamatka stale nahovara na doktorat ale nejak sa neviem dokopat a ri malej sa mi to zda nerealne, ako to zvladate ucit sa popri detoch? :slight_smile: srdcko a adkovi skore uzdravenie
6. sep 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka huleni, uz je to lepsie, cez den je ciperka, ale navecer ho to zase chyta.....a najhorsie je, ze nemozme ist von...
7. sep 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
srdckom aj my sme lapli angínu po dovolenke tak sa chytro uzdravte :wink:

huleni a z čoho ten doktorát? :slight_smile:
7. sep 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska ja skoncila pravo, tak asi z obcianskeho alebo trestneho prava, len sa neviem donutit zacat pisat pracu a nejak sa mi to zda pri malej nerealne kedze ona je ako duracelka stale v pohybe a najradsej na rukach :grinning: takze si este neviem predstavit ucit sa na skusku...
7. sep 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neboj huleni to sa zmeni cobydub aj nasa stale chcela byt na rukach a ked mala asi 10 mes tak to prestalo same od seba,citila sa samostatnejsia :wink: kludne sa na to aj :grinning:
7. sep 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba ja si tiez hovorim ze to prejde a zas nic mi neujde, ta skuska je raz za rok tak to mozem na buduci rok skusit ked sa rozhodnem :wink: esteze sa mam na co vyovarat :wink:
7. sep 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak jasne je to na tebe :grinning: ale potom si to uz duplom neurobis :grinning: to pozname :wink:
7. sep 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Huleni super prirovnanie-duracelka :grinning: :grinning: :grinning: Tak moj maly je ako duplovana duracelka :grinning: :wink: . Tiez som uvazovala o nejakom vzdelavani pocas materskej, ale pri malom je to nerealne, lebo mi s nim nema kto byt keby som sa ucila a v noci, ked spi som hotova a nic by som sa nenaucila. A to som sa chcela ucit anglicky.
7. sep 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka aj ja uvažujem o kurze angličtiny - teda by som to chcela dotiahnuť na štátnu skúšku - ale s Dávidkom by mi nemal kto byť takže momentálne nereálne :frowning2:
7. sep 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, studovat budeme na dochodku, budeme to mat gratis a deti budu velke :grinning: ...alebo nebudeme mat cas a na krku budeme mat vnucatka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

Leni ona vyzerá, že je v pohode... ale každé ráno si to odreve... mám problém sa dostať zo skôlky... ale inak si ju chvália... že keď sa upokojí je zlatá... len tvrdohlavá... keď sa zatne tak s ňou nepohnú... ona nechce, nejde a nebude :slight_smile: a s učením to bude sranda... ešte sme nezačali... ale určite sa budem učiť po nociach ako doteraz... len keď som sa učila do 2-3 ráno tak som si to s malou cez deň dospala... len keď teraz chodím do roboty tak nebudem mať kedy... a ešte k tomu si brávam robotu domov lebo nestíham... tá kolegyňa čo bola namiesto mňa mala k môjmu dátumu násputu ihneď výpoveď... takže zaučená som bola za 3 hod... celý tento týždeň som spala 4-5 hod denne... v piatok som to už nezvládla a zaspala som o piatej a spala som non-stop až do soboty... ešte že mali danku naši...
kati a pracujem od 7:00 do 15:30... a prácu čo doma robím to nerátam... za to si nemôžem zobrať ani náhradné voľno a ani to nemám zaplatené... super nie :angry:
7. sep 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Zdravim Prievidzu

Som rada ze som nasla takuto temu uz som chcela davno napisat len som sa k tomu nejak nevedela dostat....

PS:Huleni poznavas ma?

Prajem pekny vecer
7. sep 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no tak aspon tu sa stretneme.o)))))))
bubba nakoniec ti budem vdacna ze ma do toho vyprovokujes :wink: ale este chvilku si dam oddych :grinning:
7. sep 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina ved ani mne nema kto byt s drobcom. Vezmime ich so sebou na kurz ako maskotov :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co takto otvorit kurz pre matky s detmi?.o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) najdeme niekoho kto nas bude ucit a nech ma aj niekoho kto sa postara o deti:o)
8. sep 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte :slight_smile: čo sa to tu vymýšla??
8. sep 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok