Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
4. sep 2008

😀 😀 aj tlak ti stupol?

huleni
4. sep 2008

tak ja so msa vam tu privtrela namiesto o:o)))))) ale nei s tym nemam nic spolocne ale kedze so mz PD tak som vam sem nakukla ak nevadi:o)

paska
4. sep 2008

nevadi 😉

huleni
4. sep 2008

okej paska:O))))

b.janka
4. sep 2008

ahoj stani... akurát dnes som mala skúšku z aj... prácu som spravila tak, že niektoré veci som stiahla z netu a pár viet mi preložila kamarátka čo je v anglicku... mali sme to aj odprezentovať ale len si to pozrela a zapísala zápočet... takže to prebehlo bez problémov... v polovici septembra by sa nám mal začať 5. ročník... už som si odvykla na to, že zabijem každú sobotu 😖

lenadka
5. sep 2008

nase oooooooooooooo?!?!? 😲 😲 😲 😲 ved som to tu skoro nenasla 😠

stani super ze ste sa dostali, ja som tááááááááááák velmi chcela ist, ale manzel mal poobedne, vymenit smeny neochota 😢 sak on sa kvoli mne nepotrha nie? Svokrovci dom rozbombardovany tak som ani nemala odvahu opytat sa ci vecer daju spat Lucku lebo ja chcem ist do KINA /po 4 rokoch/-tolka drzost 😢 😠 😒

huleni cafkooo

lenadka
5. sep 2008

b.janka, Danka je v tej skolke ako doma, ked som prisla pre Lucku akurat ju ucitelka cesala, mala v pohode, taka vegetacka 😀 obdivujem ta studovat, mat male dieta a aj pracovat-kedy sa ucis???? 😕

paska
5. sep 2008

ahojte 😀
leni asi vtedy kedy aj ja 😔

lenadka
5. sep 2008

paska, mne to uz po veceroch nepalilo a akoze veci co ma zaujimaju hocikedy, ale 50% bolo kravin ktore som v zivote nevyuzila, len sa bolo treba nadrvit...akoze uz neviem ani jeden latinsky nazov kostí na ludskom ani zvieracom tele, nie to este kaszdy zahyb na stavci inak pomenovat 🙄 a ani ekonomika ma nebavi, manaznent tak isto aj ked dnes su dost ziadane 😝 😅 cize tieto veci som sa sice tiez musela ucit ale uz s nich neviem ani "F" 😅

kkatrina
5. sep 2008

Leni ahooooooooj 😀 ešte bývaš u svokrovcov? ja že sem napíšeš tááááááááááákym veľkým že hurááááááááá sme sami 😀 😝

inak aj my so škôlkou tento rok v pohode, dokonca sa budú učiť angličtinu - pokrok 😲

dnes makám doma, lebo som nemala kde nechať Dávidka 😀

kkatrina
5. sep 2008

jani a ako je v práci? Od kolkej do kolkej robíš?

bubba
5. sep 2008

haloooooo nezmenili nahodou nazov temy 😕 😕 😕 ?letne upratovanie 😝 to tak dobre padlo do oka ked tam bolo vela ooooooo a teraz to hladam jak blba 😅
a inak ahojte fesule 😉

danulka2
5. sep 2008

ahojte, co planujete s drobcami na vikend? Hlasia horuco, tak rozmyslam co podniknem.

srdcko
5. sep 2008

a ja hladam dlhu prievidzu a oni nam zmenili nazov......som sklamana, teraz budem musiet studovat, kde sme

my sme chori, mame anginu....teda ja mam nocnu a tato doma nacipkovava Adka ☹ ...nech uz som rano doma

huleni
6. sep 2008

ahojte baby, tak kukam ze som tu asi sama, ked citam o tych skolach tak mam dilemu, mna kamatka stale nahovara na doktorat ale nejak sa neviem dokopat a ri malej sa mi to zda nerealne, ako to zvladate ucit sa popri detoch? 🙂 srdcko a adkovi skore uzdravenie

srdcko
7. sep 2008

vdaka huleni, uz je to lepsie, cez den je ciperka, ale navecer ho to zase chyta.....a najhorsie je, ze nemozme ist von...

paska
7. sep 2008

ahojte 🙂
srdckom aj my sme lapli angínu po dovolenke tak sa chytro uzdravte 😉

huleni a z čoho ten doktorát? 🙂

huleni
7. sep 2008

paska ja skoncila pravo, tak asi z obcianskeho alebo trestneho prava, len sa neviem donutit zacat pisat pracu a nejak sa mi to zda pri malej nerealne kedze ona je ako duracelka stale v pohybe a najradsej na rukach 😀 takze si este neviem predstavit ucit sa na skusku...

bubba
7. sep 2008

ahojte neboj huleni to sa zmeni cobydub aj nasa stale chcela byt na rukach a ked mala asi 10 mes tak to prestalo same od seba,citila sa samostatnejsia 😉 kludne sa na to aj 😀

huleni
7. sep 2008

bubba ja si tiez hovorim ze to prejde a zas nic mi neujde, ta skuska je raz za rok tak to mozem na buduci rok skusit ked sa rozhodnem 😉 esteze sa mam na co vyovarat 😉

bubba
7. sep 2008

sak jasne je to na tebe 😀 ale potom si to uz duplom neurobis 😀 to pozname 😉

danulka2
7. sep 2008

ahojte. Huleni super prirovnanie-duracelka 😀 😀 😀 Tak moj maly je ako duplovana duracelka 😀 😉 . Tiez som uvazovala o nejakom vzdelavani pocas materskej, ale pri malom je to nerealne, lebo mi s nim nema kto byt keby som sa ucila a v noci, ked spi som hotova a nic by som sa nenaucila. A to som sa chcela ucit anglicky.

kkatrina
7. sep 2008

danulka aj ja uvažujem o kurze angličtiny - teda by som to chcela dotiahnuť na štátnu skúšku - ale s Dávidkom by mi nemal kto byť takže momentálne nereálne ☹

srdcko
7. sep 2008

baby, studovat budeme na dochodku, budeme to mat gratis a deti budu velke 😀 ...alebo nebudeme mat cas a na krku budeme mat vnucatka 😀 😝

b.janka
7. sep 2008

ahojte,

Leni ona vyzerá, že je v pohode... ale každé ráno si to odreve... mám problém sa dostať zo skôlky... ale inak si ju chvália... že keď sa upokojí je zlatá... len tvrdohlavá... keď sa zatne tak s ňou nepohnú... ona nechce, nejde a nebude 🙂 a s učením to bude sranda... ešte sme nezačali... ale určite sa budem učiť po nociach ako doteraz... len keď som sa učila do 2-3 ráno tak som si to s malou cez deň dospala... len keď teraz chodím do roboty tak nebudem mať kedy... a ešte k tomu si brávam robotu domov lebo nestíham... tá kolegyňa čo bola namiesto mňa mala k môjmu dátumu násputu ihneď výpoveď... takže zaučená som bola za 3 hod... celý tento týždeň som spala 4-5 hod denne... v piatok som to už nezvládla a zaspala som o piatej a spala som non-stop až do soboty... ešte že mali danku naši...
kati a pracujem od 7:00 do 15:30... a prácu čo doma robím to nerátam... za to si nemôžem zobrať ani náhradné voľno a ani to nemám zaplatené... super nie 😠

martinka16
7. sep 2008

Tak Zdravim Prievidzu

Som rada ze som nasla takuto temu uz som chcela davno napisat len som sa k tomu nejak nevedela dostat....

PS:Huleni poznavas ma?

Prajem pekny vecer

huleni
7. sep 2008

matkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no tak aspon tu sa stretneme.o)))))))
bubba nakoniec ti budem vdacna ze ma do toho vyprovokujes 😉 ale este chvilku si dam oddych 😀

danulka2
8. sep 2008

kkatrina ved ani mne nema kto byt s drobcom. Vezmime ich so sebou na kurz ako maskotov 😉 😀 😀 😀

huleni
8. sep 2008

a co takto otvorit kurz pre matky s detmi?.o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) najdeme niekoho kto nas bude ucit a nech ma aj niekoho kto sa postara o deti:o)

paska
8. sep 2008

čavte 🙂 čo sa to tu vymýšla??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre