Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
8. sep 2008

co?kde?o kolkej?mam doniest tu kavu 😕 😀 ?

huleni
8. sep 2008

tak kde sa stretneme? 😀

bubba
8. sep 2008

to nech nam povie zakladatelka tejto otazky este na zaciatku leta 😀 😀

lenadka
9. sep 2008

cafte, no kurz angliny by sa zisiel aj mne 😅 🙄 ale ked ma to silene nebavi 🙄 vsak aj ruistina ide do mody 😀 oprasim 😀 😀 😀

paska
9. sep 2008

Martinke šecko najlepšie k meninám 😵 keď má asi mobil vypnutý 😀

kika13
9. sep 2008

diky paska 🙂 , bola si prva 😀 , kujééééééééééééééééééééééééééém 😀 😀 😀

lenadka
9. sep 2008

aj ja sa pripajam ku gratulacii 🙂

danulka2
9. sep 2008

huleni ved pri detoch by sme sa mohli vzdy po jednej vystriedat 🤐 😉 ozaj, len najst ucitela ochotneho ucit kopu mamiciek 😀 😀 😀

danulka2
9. sep 2008

a aj ja sa pridavam ku gratulaciam vsetkym Martinkam

bubba
9. sep 2008

tak kika ci martinka? 😀 vsetko naj naj...

srdcko
10. sep 2008

sice o den neskor, ale tiez zelam kike vsetko naj k meninam 🙂

danulka2, zabudla si napisat, kopu dobre vyzerajucich mamiciek 😀 😉

paska
10. sep 2008

ránečko 🙂
srdcko 😅 dobre vyzerajúca ja veru nie som 😅 ani za svet schudnúť a to teda už dobré dva mesiace nežerem len papuškám 😒

srdcko
10. sep 2008

paska....ja som to nevyslela,, stihlych, ale dobre vyzerajucich a to je rozdiel 😉

lenadka
10. sep 2008

paska ty si trubka 😠 vyzeras dobre 😉

kika13
10. sep 2008

dakujem vam ste zlate 😎

bubba
11. sep 2008

Ahojte co nove v PD??zacinaju banicke 😖 odkkedy chodite s detmi na kolkotoce?ja som este s malou nebola som myslela ci sa nebude bat 😅 😅

danulka2
11. sep 2008

srdcko sa tak som to aj myslela 😉 a nech sa skusi niekto oponovat 😠 😀

lenadka
11. sep 2008

bubba moja bola asi 2,5 rocna 1x na kolotoci a museli kvoli nej /teda aj mne lebo som ziapala nech to zastavia/ zastavit ten detsky retiazkovy kolotoc, lebo zrazu zacala rucat a len s hrabala dolu a bala som sa ze spadne alebo ju to povlecie za sebou 🙄 😲 detska manez ta usla, ale nie dokonca na konci uz boli slzicky, ale taky vlacik na kolajniciach s toho mi zliezt nechcela 😀
a teraz v lete boli kolotoce v pohode🙂 /detska manez aj maly retiazkovy/ akurat sa bala na tych autickach, lebo do nas narazili a potom uz chcela ist hned von a viac nenastupila 😔

bubba
11. sep 2008

no ved na kolotoc ju asi ani nedam 😀 😀 lebo ona ked sa rozhodne ze koniec tak koniiec neprehovori ju nikto 😀
ale zda sa mi ze na kolotoce bude este dost casu 😀 chvalabohu 😀

paska
11. sep 2008

buba andrejko sa vozil prvý krát v máji tento rok a banícke dne sme prekolotočovali 😅 lebo ten zase reval ked som ho odtial brala či už z retiazkoveho alebo tej detskej manéže povozil sa aj na tom vláčiku 😉
je to asi u každého dieťatka iné 🙂

paska
12. sep 2008

😕

lenadka
12. sep 2008

pasi kukas ze nikde nikoho cooo??? 😅

kika13
12. sep 2008

😕 😀

danulka2
12. sep 2008

ahojte, u nas chodi na kolotoce len starsia. Drobec len tancuje pri tej hudbe a ja si vzdy nieco vystrelim 😉 😀

bubba
12. sep 2008

ahojte baby diky.no ale moja sa aj nerada hojda tak neviem ved uvidime 😉 co nam povie tam 😀

paska
12. sep 2008

bubba kde mas tu kolaz fialovu?

bubba
12. sep 2008

vysedivela na slnku 😀

srdcko
13. sep 2008

my sme dneska boli na labutiach a to oblo placu, ked sa to netocilo 😢 ale ado mal odvahu aj na tie brut kolotoce, ale presvedcili sme ho 😀

ollako
14. sep 2008

najde sa tu nejaka mamina, ktora mi vie poradit, co si vziat do handlovskej porodnice pre drobca, dali mi sice zoznam, ale rada by som vedela podla vasich skusenosti

srdcko
14. sep 2008

ollako, baby z HA sa isi este kolotocuju v PD :D ale napisu ti urcite...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre